Šios Zodiako ženklų moterys pačios pikčiausios. Geriau su jomis nesipykite!

Neperdedant, šios moterys yra pačios pikčiausios!

Ir tai yra šių moterų savybė, jos sugeba supykti taip, kad kiti tikrai išsigąsta.

Tiesą sakant, būti piktais ir supykti visiems būdinga. Tačiau šių Zodiako ženklų moterys nusipelno atskiros istorijos.

Avinas iš esmės yra gana agresyvus Zodiako ženklas. Tačiau Avino moterys yra kažkas ypatingo! Niekas negali nuspėti, kodėl ji šiandien gali supykti: dėl nesėkmingo kolegos pokšto, viešojo transporto kamščių ar dėl kažkokios naujienos iš visuomenės. Apie tokias grynai moteriškas savybes kaip gudrumas, švelnumas ir apsimestinis silpnumas Avino moteris žino tik iš nuogirdų.

Taip, joms tai visai nebūdinga: garsus balsas ir jėgų demonstravimas – štai, koks jų išskirtinumas. Avino ženklo atstovių neveikia jokie argumentai ir prieštaravimai, ji ir toliau reikalaus savo. Avino moters ir oponentės nesutarimai tik dar paaštrina viską. O kai jos temperamentas pasieks kulminaciją, ji pradės rėkti. Tačiau šias moteris reikia ir įvertinti: jos moka ir nusiraminti. Po to ji pasakys, kad tai ne iš piktų kėslų ir tikrai nurims.

Bet kam nuo to yra lengviau? Tokie nuotaikos pokyčiai, kurie Avino moteriai yra įprastas reiškinys, labai gąsdina aplinkinius.

Iš pažiūros gana draugiška Šaulio moteris geba greit supykti. Kaip pašėlusiai ji mėgaujasi gyvenimu, taip smarkiai ji rodo ir pyktį. Tiesa, ji pyksta retai. Bet smarkiai! „Kokybė, o ne kiekybė!“- tai jos devizas. Ir net jei Šaulio ženklo moteris nerūpestingai juokiasi, tiesiogine prasme kalbant, per sekundę ji gali pereiti į pykčio būseną, kuri ją tiesiog gali išvesti iš pusiausvyros. Jos pykčio priežastys: neteisybė, grubumas ir kėsinimasis į jos laisvę. Ji atsakys į grubumą tuo pačiu, ir tai pasirodys šmaikštus ir net efektyvus būdas, o tiesmukiškumas juk patinka daugeliui.

Šaulio ženklo moterims nuoskaudos nebūdingos. Triumfuos teisingumas, priešas bus nugalėtas, o tai reiškia, kad ji vėl gali tapti žavinga būtybe. Todėl nenuostabu, kad  supantys žmonės su laiku būna nustebinti, kad po Šaulio ženklu gimusioje moteryje taikiai egzistuoja dvi asmenybės.

Skorpiono ženklo atstovė nedemonstruoja savo pykčio, o tais, kurie išdrįs tai paminėti, ji atsigins, nors ir ne mėtydama akmenimis,  bet piktais komentarais. Iš esmės nieko naujo: žmogus, kuriam malonu išlieti pyktį ant kitų žmonių, iš esmės savęs nelaiko blogu. Moteris gali išlikti rami net tada, kai jos sieloje siautėja ugnikalnis ir jau yra parengtas puikus keršto planas. Todėl šios moters priešai neturėtų atsipalaiduoti: žaidimas dar tik prasideda, o tikroji ramybė ją pasieks tik tada, kai planas bus įgyvendintas.

Dėl susierzinimo ir visiškos meilės stokos panašiems į save Skorpiono moteris pyksta beveik kiekvieną dieną. Jei kas nors į ją pažvelgs tik praeidamas, šis žvilgsnis tikrai bus išanalizuotas, ir jei Skorpiono moteris padarys išvadą, kad jame nėra nė trupučio draugiškumo, žmogus turės bėdų.

Ir ar ši išvada yra teisinga, ji tai išsiaiškins vėliau. Visiems, staiga pamačiusiems piktą Skorpiono moterį, rekomenduojama laukti kataklizmo kuo toliau nuo šio asmens. Pakliūti po jos karšta ranka – nepavydėtinas likimas. Kai žvaigždės apdovanojo žmones pykčiu, Skorpiono moterys, be abejo, buvo pirmosios eilėje!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].