Šie zodiako ženklai yra pavojingesni, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio!

Ne visada aišku, ko tikėtis iš aplinkinių žmonių. Kartais mūsų susidaryta nuomonė apie juos gali būti visiškai klaidinga. Astrologai išskiria kelis zodiako ženklus, kurių vertėtų pasisaugoti. Kas jie?

Žuvys

bruožas, nuobodžiausi

Šio zodiako ženklo atstovai neatrodo pavojingi. Jie gyvena savo pasaulyje ir, atrodo, nekreipia daug dėmesio į kitus. Tačiau toks įspūdis klaidinantis! Žuvys yra pernelyg jautrios, o žmonės dažnai net nepastebi, kad joms labai skauda. Jos augins pyktį skriaudėjui ir stengsis sukelti jam rūpesčių, nors ir nedidelių, tačiau kiekviena pasitaikiusia proga.

Jautis

jautis, pinigų horoskopas

Šio ženklo atstovams savimi pasitikintys ir sėkmingi žmonės, ypač tie, kurie tuo puikuojasi, sukelia neigiamą reakciją. Tai nereiškia, kad jie yra labai pavydūs, tačiau kitų pasiekimai jiems daro tokį patį poveikį, kaip raudona medžiaga buliui. Šio ženklo atstovai yra pasirengę daug ką atleisti, bet ne dėl kito pranašumo. Jei jie mano, kad jūs pasiekėte daug daugiau aukštumų nei jie, jie jus nuolat erzins. Ir atkaklumo jiems nepristigs.

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi

Šio ženklo atstovai yra apsitvėrę nuo išorinio pasaulio, bet sieloje dažnai kenčia dėl žemos savigarbos. Jei nenorite užsitęsusio konflikto, nejuokaukite jų akivaizdoje. Visa, kas buvo pasakyta, Vėžys ims giliai į širdį. Jis tampys jus už nervų, kalbės apie jus nemalonius dalykus ir padarys viską, kad sugadintų jūsų nuotaiką, taip keršydamas.

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi

Šio ženklo atstovai mėgsta tvarką, todėl nekenčia neatsakingų žmonių. Jie nusivilia, kai žmonės elgiasi kitaip, nei jie planavo, ir pažeidžia jų planus. Nesitikėkite, kad Mergelė nusileis aiškintis santykių arba paaiškins, kas nutiko. Greičiau jūs susidursite su nežinia arba niekinančia tyla, tačiau nesuprasite, kokia „pikta“ ji buvo.

Skorpionas

Tai yra pats pavojingiausias zodiako ženklas. Skorpionas be galo didžiuojasi ir pasitiki savimi. Jis nepasitiki žmonėmis, nes turi stiprią intuiciją ir iškart supranta, kas yra priešais jį. Kaip tikras skorpionas gamtoje, šio ženklo atstovas jūsų nelies, kol jūs jį kuo nors suerzinsite ar perkirsite kelią. Tada jo kerštas bus baisus.

Pasisaugokite!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].