Šie Zodiako ženklai gegužės pabaigoje papildys savo kišenes didele pinigų suma

Pasak astrologų, šių metų gegužės pabaigoje net 3 Zodiako ženklai papildys savo kišenes didele pinigų suma. Tokia sėkmė numatoma šiems laimingiesiems.

Avinas

pinigų, Finansinis, rugpjūčio, turtingiausi, vasario, praturtės

Pirmasis laimingųjų sąraše atsidūrė Avinas. Ankstesnės jūsų investicijos atsipirks su kaupu. Gausite labai gerą pelną ir dar labiau padidinsite savo kapitalą, jei laikysitės draugų patarimų. Kai kurie iš jų labai gerai žino, kaip padidinti savo santaupas.

Vėžys

vėžys, pinigus

Sulauksite pinigų iš įvairių šaltinių visą gegužę. O būdai, kuriais pinigai pas jus atkeliaus, bus patys netikėčiausi. Tik būtina neprarasti blaivaus proto, neišleisti pinigų skubotiems pirkiniams. Jei negyvensite protingai, vasarą kils finansinių problemų.

Žuvys

pinigų, kovo, praturtės

Gegužės pabaigoje pasiseks ir Žuvims. Pinigai liesis tarsi iš dangaus. Galbūt gausite premiją iš viršininko. O galbūt dovanos iš tolimų giminaičių. Ši dovana bus visiškas netikėtumas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].