Alkoholis vieniems yra būdas atsipalaiduoti, o kitiems tiesiog pabėgimas nuo problemų. Pasirodo, kad ne tik genetinis, bet ir astrologinis polinkis daro įtaką mūsų požiūriui į stipriuosius gėrimus.

Dvyniai

Nors Dvyniai sugeba apgalvoti pasekmes, jie taip pat yra žinomi dėl savo polinkio į kraštutinumus. Blaivybės laikotarpius kaitaliodami su stipriaisiais gėrimais, šio ženklo atstovai nenori pripažinti to kaip problemos ir nemąsto apie nežabotas linksmybes be stiprių gėrimų.

Avinas

Avinams būdingas impulsyvumas ne tik verčia juos žūtbūt linksmintis vakarėlyje, bet ir kviečia į „žygdarbius“, kurie blaivioje būsenoje tikrai negali būti laikomi tinkamais.

Šio ženklo atstovai nėra laikomi labiausiai geriančiais, nors polinkis į alkoholizmą yra didelis. Juk Avinas niekada nieko nedaro pusėtinai.

Šaulys

Jei pasirodo, kad žmogus su alaus pilvu yra Šaulys, nieko nuostabaus: Šauliai yra mėgėjai išgerti.

Stipri sveikata leidžia jiems gyventi nesveiką gyvenimo būdą, tačiau, nepaisant to, pirmiausia pradeda priešintis kepenys.

gyventi

Priklausomybė nuo alkoholio grasina sugadinti Šaulio santykius su kitais, nes jų linksmybės greitai virsta agresija.

Jautis

Jaučio kraujyje slypi priklausomybė nuo maisto ir kitų žemiškų malonumų.

„Daugiau yra smagiau“ – tai Jaučio šūkis, kada kalbama apie gėrimus ir vakarėlius.

Nežinodamas ribų ir turėdamas gerą sveikatą, šis Zodiako ženklas greitai apgirsta, tačiau įgimta ištvermė jį laiko ant kojų. Būtent rūpinimasis savo sveikata Jautį sustabdo grimzti į girtuokliavimo liūną.

Svarstyklės

Bendravimas su Svarstyklių Zodiako ženklo draugais beveik niekada neapsieina be alkoholio. Viena ar dvi vyno taurė taip pat padeda įveikti stresą. Pagal statistiką, Svarstyklės laikomos labiausiai alkoholiu piktnaudžiaujančiu Zodiako ženklu, bet, nepaisant to, alkoholizmas diagnozuojamas retai.

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai nesiveržia dažnai gerti, kur alkoholis liejasi kaip upė.
Tačiau jie turi ne mažiau liūdną įprotį – jie mėgsta gerti vieni.

koronavirusą

Peržengus ribą, Mergelės ryte atrodo nepatraukliai. Galbūt šis faktas gali sustabdyti jų kelionę į alkoholizmo bedugnę.

Kiti Zodiako ženklai

Vėžiams patinka leisti laiką malonioje kompanijoje. Tarp Vėžių yra mažai alkoholikų, jie gali gerti alkoholį dažnai, bet po truputį. Kai kurie Vėžiai, negalėdami įveikti emocinių kančių, naudojasi alkoholiu kaip būdu įveikti stresą.

Nepaisant noro būti įvykių centre, Liūtai taip pat nesiskiria nuo sugebėjimo kontroliuoti tai, kas vyksta, ir savo apsvaigimo laipsnio. Jie retai girtauja, be to, renkasi kokybiškus gėrimus ir geria padorioje kompanijoje, norėdami parodyti save palankioje šviesoje.

Ryte Skorpionai jaučiasi taip blogai, kad pasižada daugiau nepamiršti pažadų sustoti. Apsvaigę Skorpionai, kaip niekas kitas, sugeba pasakyti per daug. Priklausomybė nuo alkoholio Skorpionams vystosi retai, tačiau šio ženklo žmonės gali gerti ir mažiau.

Ožiaragiai mažiausiai priklausomi nuo alkoholio pagundos. Šie racionalūs žmonės geria labai mažai, išlaikydami blaivią galvą bet kurioje kompanijoje. Jie mano, kad netikslinga leisti pinigus alkoholiui. Stiprus potraukis alkoholiu Ožiaragiuose nepastebimas.

Vandeniai nėra linkę į priklausomybę: alkoholiui jis turi stiprų pasibjaurėjimą. Vandeniams būdingas impulsyvumas netrukdo kontroliuoti situacijos, todėl net ir linksmos šventės metu jie nenori prisigerti.

Žuvų ženklo atstovai stengiasi išvengti triukšmingų kompanijų, kuriose gausu stipriųjų gėrimų. Jie nemoka gerti, malonumo iš spiritinių gėrimų negauna, o kai kurie jų yra alergiški alkoholiui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].