Kiekvienas mūsų turi savo socialinį ratą  – gimines, draugus ir pažįstamus. Tarp jų tikrai yra tokių, kurie visada palaikys ir prireikus pagelbės, tačiau yra ir tokių, į kuriuos nereikėtų kreiptis pagalbos… Astrologai teigia, kad pastarieji žmonės gimsta po 3 Zodiako ženklais.

REKLAMA

Ožiaragis

REKLAMA

Šio ženklo atstovai pirmiausia galvoja apie save, todėl jiems neįdomu spręsti jūsų problemas. Be to, jie nekenčia gaišti savo laiko: jei jums reikia jų pagalbos, svarbu būti greitiems ir konkretiems. Taip pat Ožiaragiams dažnai reikia ką nors pasiūlyti mainais, nes „ačiū“ jiems yra blogas atlygis.

Žuvys

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovai problemas sprendžia labai pasyviai. Žuvys dažnai yra drovios, o tai neleidžia joms būti aktyvioms ir padėti kitiems žmonėms. Šio ženklo atstovai taip pat yra užmaršūs ir dažnai vėluoja, todėl, jei reikia skubios pagalbos, geriausia paskambinti kam nors kitam.

Avinas

REKLAMA

Avinas – nepriklausomas Zodiako ženklas. Avinams yra sunku suprasti, kad kitiems žmonėms gali prireikti pagalbos, nes jie yra pratę viską atlikti patys. Avinas retai kreipiasi pagalbos, todėl to nesiūlo kitiems. Kartais šio ženklo atstovai impulsyviai sutinka pagelbėti, tačiau vėliau randa tūkstančius pasiteisinimų, kodėl jie negali kažko padaryti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.