Savaitinis Vasilisos Volodinos horoskopas rugpjūčio 24-30 dienoms

Pasinaudokite Vasilisos Volodinos patarimais, kad sėkmingai užbaigtumėte vasarą ir pasitiktumėte rudenį. Jos savaitinis horoskopas rugpjūčio 24-30 dienoms atskleis, kas jūsų laukia ir kaip geriau elgtis.

Atkreipkite dėmesį, kad šią savaitę didelė tikimybė susitikti su bloga linkinčiais žmonėmis. Neklausykite jų patarimų ir nepasiduokite jų provokacijoms, nes viskas, ką jie sakys, bus skirta tam, kad jums pakenktų.

Avinas

Išspręsite visas pagrindines problemas namuose ir darbe. Jei klausysite savo intuicijos, tai padarysite žymiai greičiau. Todėl bus naudinga kasdien lavinti savo šeštąjį pojūtį meditacijomis.

Tai bus ideali savaitė sunkiausiems darbams. Pats metas išbraukti nemaloniausius dalykus iš darbų sąrašo. Savaitgalis bus labai šviesus ir palankus, todėl pasirinkite bet kokį jums patinkantį atsipalaidavimo ir poilsio būdą.

Jautis

užtemimai

Savaitės pradžioje pajausite staigų jėgų antplūdį, todėl paplušėkite iš peties, nes ketvirtadienį situacija pasikeis į priešingą pusę. Bus labai sunku priimti svarbius sprendimus, atlikti įprastus darbus. Sumažės sąmoningumas, o tai lems klaidas. Teks dar kartą tikrinti atliktas užduotis.

Jei norite padidinti pajamas ir optimizuoti išlaidas, naudokitės patarimais, kaip pritraukti pinigų. Jie padės nusiteikti darbui ir nepasiduoti spaudimui. Meilės srityje rugpjūčio pabaigoje jums labai pasiseks, ypač, jei esate vienišas ir ieškote sau poros. Tai puikus laikas flirtui ir pasimatymams.

Dvyniai

Kadangi esate bendraujantis, jums seksis naudotis socialiniais tinklais. Ten flirtuokite ir ieškokite sielos draugo. Geriausia pasimatymus planuoti ir susitikimus skirti pačioje savaitės pabaigoje. Meilės reikaluose per daug neskubėkite ir būkite atsargus bei mandagus su aplinkiniais. Priešingu atveju kils daug problemų.

Finansų ir darbo srityje pageidautina, kad atsikratytumėte įpročių, lemiančių skurdą. Tai puikus laikas permąstyti savo elgesį ir ateities planus. Priimdamas sprendimus nepasitikėkite emocijomis. Ryški išvaizda padės sužavėti reikiamus žmones. Rinkitės daugiau raudonų atspalvių.

Vėžys

užtemimai

Nesate lyderis iš prigimties, tačiau taip pat turite savo siekių, ambicijų, demonstruojate pasitikėjimą savimi ir atsakomybę. To pakanka, kad pelnytumėte kolegų ir viršininkų pagarbą. Šią savaitę atskleiskite visas stipriausias savo savybes, įrodykite atsidavimą.

Daugiau dėmesio skirkite sveikatai. Daugiau laiko praleiskite gryname ore, laiku ilsėkitės ir neapkraukite savęs betiksliu darbu. Jei viską padarysite teisingai, rugpjūčio pabaigoje sulauksite daug naujų galimybių.

Liūtas

Savaitės pradžioje galite pamanyti, kad sėkmė nuo jūsų nusigręžė. Tačiau viskas bus dėl nepalankios žvaigždžių ir planetų padėties. Trečiadienį situacija pasikeis. Neatmeskite galimybės, kad žvaigždės galbūt čia niekuo dėtos. Todėl nuo pirmadienio verta dirbti su savimi ir savo pasaulėžiūra, kovoti su neigiamomis nuostatomis.

Antroji savaitės pusė bus palanki romantiškiems santykiams. Belieka tik atsiminti, kad vanduo neteka po gulinčiu akmeniu. Meilės reikalai reikalauja įsitraukimo ir jaudulio. Visiems, kurie jau yra santykiuose, geriau daugiau laiko skirti antrajai pusei.

Mergelė

užtemimai

Šią savaitę įgysite daug jėgų ir energijos. Nukreipkite jas į tą sritį, kurią laikote savo prioritetu. Prasidės laikotarpis, kai neveiklumas gali labai brangiai kainuoti. Jei norite sulaukti pasisekimo karjeroje, turite visiškai atsiduoti darbui.

Jei ieškote sielos draugo, jums pasiseks. Jums pavyks palikti gerą įspūdį. Kad atsikratytumėte namuose susikaupusios neigiamos energijos, perstatykite baldus.

Svarstyklės

Prasideda vidinio ir išorinio virsmo laikas. Žvaigždės ir planetos dabar padės jums visose gyvenimo srityse. Savaitę geriausia pradėti nuo namų atnaujinimo. Išvalykite juos, perstatykite baldus, atnaujinkite atmosferą įvairiomis dekoracijomis ir fengšui talismanais. Tada imkitės savo atnaujinimo, pvz., pakeiskite šukuoseną ar įsigykite naujus rūbus.

Tai puikus laikas pakeisti darbą, ieškoti įkvėpimo. Labai svarbu mokytis ir įgyti naujų žinių. Žvaigždės jums padės, nes padidins jūsų dėmesingumą ir pagerins atmintį. Drąsiai imkitės naujų dalykų, ieškokite sielos draugo. Tai puiki savaitė meilei.

Skorpionas

užtemimai

Šią savaitę įgysite daug naujų priešų, bet tai nebus blogas ženklas. Tai reikš, kad einate teisingu keliu. Sutelkite dėmesį ne į aplinkinių išmonę, o į save ir savo stipriąsias puses. Rugpjūčio pabaigoje jūsų gyvenime nebus vietos chaosui.

Verslą būtina vykdyti atsargiai, nerizikuojant, nesislapstant nuo žmonių, nes tarp jų yra ne tik priešų, bet ir draugų. Savaitės pabaiga puikiai tinka linksmybėms, bendravimui ir žymių vietų lankymui. Visiems, kurie turi šeimą, geriau savaitgalį paskirti artimiesiems.

Šaulys

Vienišiems pagaliau pasiseks. Surasite savo sielos draugą ir net užmegsite santykius. Vis dėlto svarbu prieš tai užmesti akį į suderinamumą. Bus labai dinamiška savaitė, todėl neliks laiko kada galvoti. Turėsite priimti sprendimus greitai ir nedelsdamas.

Negalima ignoruoti finansinių problemų. Privalote akis į akį susidurti su savo baimėmis ir prisiimti atsakomybę už savo ateitį. Geriau didelius pirkinius atidėti vėlesniam laikui, daugiausia dėmesio skirti vien darbui.

Ožiaragis

Jums pagalius į ratus kiš pikti žmonės. Saugokitės energetinių vampyrų. Geriau neprašyti kitų patarimo. Žvaigždės nori, kad labiau pasitikėtumėte savo intuicija ir vidiniu balsu.

Pinigų ir darbo sritis bus svarbiausia, tačiau nuo 28 d. geriau spręsti šeimos, namų, turto klausimus. Žvaigždės jums gali atskleisti daugybę paslapčių. Dabar nėra pats geriausias laikas apsipirkimui, pasimatymams ir ilgoms kelionėms.

Vandenis

Visa savaitė bus gana palanki, tačiau rugpjūčio 29 ir 30 d. žvaigždės atsidurs disonanse su planetomis. Pasitikėkite savo intuicija, kuri padės ne kartą išvengti visiško fiasko. Seksis priimti greitus sprendimus.

Apskritai savaitė puikiai tinka naujam verslui, mokymuisi, prekybai, brangiems pirkiniams įsigyti ir sandoriams sudaryti. Užmegzkite naujus ryšius. Išaugs poreikis bendrauti, kils noras kur nors vykti. Nuotaikos ir aplinkos pokyčiai bus naudingi. Dabar svarbiausia išlikti aktyviam.

Žuvys

užtemimai

Jums visą savaitę padės žvaigždės ir planetos. Išmokite suprasti Visatos ženklus, įsiklausyti į savo intuiciją. Mintis apie tai, kas bloga, darbą ir problemas padės nutraukti namų ruoša ir pirkiniai. Tai puikus laikas būti su šeima, bendrauti su žmonėmis socialiniuose tinkluose.

Savaitė palanki pramogoms, poilsiui, malonumams. Nuo rugpjūčio 28 d. gali atsirasti jaudulio troškimas. Verta būti atsargesniam tvarkant pinigus savaitės pabaigoje ir šiek tiek atsakingiau reaguoti į artimųjų prašymus. Apskritai savaitė bus stabili.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].