Savaitinis rugpjūčio 4-10 dienų horoskopas visiems zodiako ženklams

Jei vadovausitės čia pateiktomis astrologų rekomendacijomis, lengviau įveiksite kylančius sunkumus ir pritrauksite daugiau sėkmės į kasdienį savo gyvenimą. Savaitinis rugpjūčio 4-10 dienų horoskopas atskleis, kokia bus paskutinio vasaros mėnesio pradžia.

Avinas

avinas, horoskopas 2020 metams, poros, 2021

Jums prasideda didelio įkvėpimo laikotarpis ir tai taikoma ne tik kūrybai bei darbui, bet ir meilei. Drąsiai rinkitės neįprastas datas, eksperimentuokite su susitikimų ir pažinčių vietomis. Svarbiausia nebijoti ir negalvoti, kad kažkas negerai. Priešinga lytis vertins tokio pobūdžio kūrybą, net jei su tuo žmogumi jau seniai palaikote santykius.

Darbe būsite darbštesnis ir punktualus. Privalu tokia nuotaika dirbti iki pat penktadienio. Saugokitės žmonių, kurie atima sėkmę. Išmokite juos atpažinti ir išsiaiškinkite, kaip nuo jų apsisaugoti.

Jautis

jautis, Gegužės, keršija

Jūsų laukia daug svarbių įvykių, tačiau sėkmė ateis ir praeis be jokios priežasties. Todėl pasinaudokite būdais, kaip ją išsaugoti. Artėjant savaitgaliui, situacija keisis į gerąją pusę – bus daugiau stabilumo, mažiau nerimo. Tik svarbu išlikti fiziškai aktyviam.

Taip pat patariama stebėti savo emocijas santykiuose su artimaisiais ir kitais brangiais žmonėmis. Neapkraukite artimųjų neigiamomis emocijomis, parsineštomis iš darbo. Rugpjūčio 4 ir 5 d. yra nuostabios dienos apsipirkti, pakeisti išvaizdą. Patartina stebėti savo sveikatą.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas, Gegužės

Iki rugpjūčio 6 d. sumažės jūsų energijos atsargos. Dirbti ir spręsti bet kokias gyvenimo bėdas bus šiek tiek sunkiau. Tai reiškia, kad metas pasirūpinti savo sveikata ir nuotaika. Įvairios mantros padės atkurti ir sustiprinti energiją. Poilsis, bendravimas su maloniais žmonėmis taip pat bus naudingi.

Patariama suteikti daugiau gero kitiems. Tai labai svarbu, nes žmonių elgesys su jumis bus jūsų elgesio su jais atspindys. Jei kam nors perbėgsite kelią ir padarysite bjaurių dalykų, šis žmogus keršys ir elgsis taip pat. Geriau nerizikuoti ir gerai apgalvoti visus savo veiksmus bei žodžius.

Vėžys

vėžys, zodiako ženklai, meilės, Gegužės

Pagrindinės šios savaitės gyvenimo sritys jums bus finansai, darbas ir verslas. Nesiblaškykite į pašalinius dalykus ir susitelkite ties tuo, kas svarbiausia. Taip pat būtina kuo daugiau dėmesio skirti detalėms. Yra tikimybė, kad skubėjimas lems klaidas, dėl kurių sumažės našumas.

Savaitgalis bus puikus kelionėms, pramogoms lauke, sportui ir dar daugiau. Taip pat rugpjūčio 7, 8 ir 9 dienos puikiai tinka namų ruošai ir valymui. Darbo dienomis prireiks amuletų nuo piktų žmonių. Gali būti, kad aplinkoje atsiras slaptų priešų. Verta laikinai vengti naujų pažinčių.

Liūtas

liūtas, savaitės horoskopas

Finansai jums taps aukščiausiu prioritetu. Per šias septynias dienas saugiai leiskite pinigus namo apdailai, aplinkos pakeitimui, naujų drabužių pirkimui ir pramogoms. Visomis dienomis turite išlikti pozityvus ir susikaupęs, kad ir kokia sunki ta diena būtų.

Ateina labai palankus laikotarpis meilei, kai seksis padaryti įspūdį patinkančiam žmogui. Tai puikus metas susirasti sielos draugą, eiti į pasimatymus ir mėgautis romantika. Atvirai flirtuokite ir leiskitės į romantiškus nuotykius. Svarbiausia, kad tai netrukdytų darbui.

Mergelė

mergelė, keršija

Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Neigiamos emocijos griauna jūsų sveikatą ir atbaido sėkmę. Reikia jų atsikratyti, nes kitaip jos gali sukelti didelių bėdų. Yra tikimybė, kad sužinosite svarbias kito žmogaus paslaptis.

Šiuo laikotarpiu verta spręsti turto klausimus. Tačiau tai pats blogiausias laikas pirkti, juo labiau skubotai ir spontaniškai. Taip pat dar nepriimkite svarbių pasiūlymų. Geriau svarbius susitikimus atidėti bent jau iki ketvirtadienio ar penktadienio. Per tą laiką žvaigždės ir planetos taps palankesnės.

Svarstyklės

svarstyklės, zodiako ženklai, anyta

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo motyvacijos šaltinius. Kažkas priverčia mus visus judėti pirmyn, tačiau jums šią savaitę gali kilti mintis, kad neturite kažko, kas pripildytų jus entuziazmu. Motyvacijos šaltinį turėsite atrasti pats.

Šis periodas yra idealus teisinėms problemoms spręsti. Tačiau būkite atsargus už vairo. Neviršykite leistino greičio ir nevairuokite agresyviai. Santykiuose su kitais taip pat nederėtų rodyti neigiamų jausmų. Priešingu atveju gali kilti rimtas konfliktas, kurio pasekmės bus pražūtingos visiems.

Skorpionas

skorpionas, keršija

Jums tai labai šviesi ir teigiama savaitė, tačiau ji pareikalaus daug energijos. Meditacija padės atsikratyti nuovargio ir apatijos. Privalote rasti laiko atsipalaiduoti, mažiau dirbti ir tinkamai nusistatyti prioritetus. Žvaigždės padės išspręsti didžiąją dalį jums kylančių problemų.

Tai puikus metas kurti naujus ryšius. Susipažinkite su žmonėmis darbe, gatvėje, internete. Svarbu transliuoti tik teigiamą energiją. Parodykite žmonėms savo geranoriškumą ir norą bendradarbiauti. Priešingu atveju susirasite daugiau priešų nei draugų.

Šaulys

šaulys, Gegužės

Sutelkite dėmesį į savęs ugdymą, mokymąsi, naujų žinių ir patirties įgijimą. Jūsų atmintis žymiai pagerės, todėl bus galima įsiminti ir įsisavinti beveik bet ką. Tai taip pat reiškia, kad saugu ieškoti naujo darbo, imtis naujų užduočių. Savaitė puikiai tinka komandiruotėms, nuotykiams.

Rugpjūčio 8 ir 9 d. teigiama žvaigždžių įtaka šiek tiek sumažės, tačiau savaitgalis vis tiek bus labai palankus. Nuotaikos pokyčių nenumatoma, bet geriau nerizikuoti ir neduoti sau priežasties nusiminti dėl smulkmenų.

Ožiaragis

ožiaragis, Gegužės, keršija

Jums tai bus labai palankus laikotarpis, per kurį užmegsite naujas pažintis, pasidalinsite savo jausmais ir emocijomis su kitais. Tai laikas šeimai, tad mėgaukitės bendravimu. Taip pat bus naudinga priimti svečius, susitikti su tolimais giminaičiais.

Rugpjūčio 4 ir 9 d. yra neigiamos dienos, kai žvaigždės ir planetos bus disonanse. Užuot dirbęs, šiomis dienomis geriau susitelkite į namų ruošą, atsipalaidavimą ir poilsį. Visiems dirbantiems geriau nepervargti, nevėluoti į darbą.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas, Gegužės

Pirmoje savaitės pusėje galite susidurti su pavydžiais ir blogos valios žmonėmis. Amuletai padės išlaikyti sėkmę ir išvengti nemalonumų. Iki trečiadienio geriau vengti konfliktų su šeimos nariais. Vakare po darbo saugiai tęskite darbus namuose.

Antroji savaitės pusė bus idealus laikas apsipirkti. Leiskite pinigus pramogoms, nupirkite dovanų artimiesiems ir draugams, padarykite jiems staigmeną. Gali būti, kad išsikelsite naujų siekių, bus noro dirbti, naujos motyvacijos. Nepamirškite įgyti naujų žinių. Tai stipraus įkvėpimo ir klestėjimo laikotarpis.

Žuvys

gyvūnai, žuvys, Gegužės, keršija

Jums prasideda gana sunkus laikotarpis. Gali atsitikti taip, kad žvaigždės išprovokuos energijos nuosmukį. Nemaišykite asmeninio gyvenimo su darbu. Turite sutelkti dėmesį į konkrečias užduotis ir nepasiduoti pusiaukelėje iki finišo linijos.

Taip pat bus naudinga rūpintis savo sveikata – daugiau vaikščioti, sportuoti ar atlikti paprastus pratimus. Jei namai ir darbo vieta bus tvarkingi, mintys taip pat bus tvarkingos. Sąžiningumas kitų atžvilgiu, taip pat padorumas ir gerumas suteiks jums pelnytą autoritetą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].