Savaitinis meilės horoskopas rugpjūčio 4-10 dienoms

Rugpjūtis nuo pirmųjų dienų sukels sunkumų meilės srityje. Tai laikas, kai žvaigždės skatins jausmų nuoširdumą ir ištikimybę savo širdžiai. Pasinaudokite proga ir išspręskite visus romantiškus klausimus. Pagaliau pasipirškite arba, priešingai, nutraukite senus ryšius. Bet kokia sustabdyta būsena, jausmų slopinimas gali neigiamai paveikti ne tik santykius, bet ir gyvenimą apskritai.

Avinas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, rugpjūtis

Vienišiai gali įsimylėti kaip pirmą kartą gyvenime. Labai tikėtina, kad visi praeities prisirišimai naujų jausmų fone atrodys kaip blyškūs šešėliai, todėl darykite viską, kas įmanoma, kad jausmai taptų abipusiai. Jei jau turite mylimąjį, jums prognozuojamas ryškus jausmų demonstravimas ir visų nuoskaudų sprendimas.

Jautis

apdovanoja

Po rugpjūčio 3 dienos Mėnulio pilnaties pagaliau susitaikysite su savimi. Gali būti, kad teks sau ką nors pripažinti, kažką atleisti. Po to harmonija santykiuose tikrai garantuota. Svarbiausia nebijoti pasinerti į savo vidinių prieštaravimų gelmes.

Dvyniai

horoskopas, venera, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Šią savaitę jus užvaldys jausmai. Labai tikėtina, kad išoriškai patrauklus žmogus išprovokuos stiprias emocijas. Vienišiai neturėtų stengtis atsispirti šiems jausmams: visiškai įmanoma, kad tai bus naujo romano pradžia. Tačiau tuos, kurie jau yra užmezgę santykius, žvaigždės perspėja: neatsargus poelgis gali sukelti pavojų net stipriausiai sąjungai.

Vėžys

rugpjūtis

Kadangi Mėnulio pilnatis padidins jūsų jautrumą, bus reali galimybė sustiprinti esamus santykius ar susitikti su tikra meile. Laimingų pokyčių skalė kiekvienam Vėžio ženklo atstovui bus skirtinga, tačiau jei tikėsite savimi, laimė padvigubės.

Liūtas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Jums rugpjūčio pradžia gali atnešti stiprių jausmų, kurie pavers jus visiškai kitu žmogumi, turinčiu naujų tikslų, norų ir ambicijų. Asmeniniuose santykiuose laukia pokyčiai: vieniši Liūtai lengvai sužavės ir pakerės bet kokį žmogų, o šeimą sukūrusieji suvoks, ko jiems reikia, kad santykiai pakiltų į naują lygį.

Mergelė

apdovanoja, zodiako

Šią savaitę jus gali užvaldyti neigiamas požiūris ir užkirsti kelią laimei. Dėl vidinių nesutarimų santykiuose ir asmeniniame gyvenime gali nutikti daug nemalonių dalykų. Jums bus sunku suprasti priežastis ir pasekmes, todėl neskubėkite ir nedarykite skubotų išvadų, kol nesusitvarkėte su vidiniais demonais.

Svarstyklės

horoskopas, zodiako, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Turėsite puikią galimybę pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Jei yra jums brangus žmogus, būtinai pasakykite jam savo jausmus ir jis į juos atsakys. Tiems, kurie jau džiaugiasi santykiais, patariama parodyti savo meilę, atskleisti partneriui nežinomus savo asmenybės bruožus ir parodyti save iš geriausios pusės. Tai ne tik sustiprins jausmus, bet ir dar labiau suartins.

Skorpionas

Visata

Kad ir kur eitumėte, priešingos lyties dėmesys bus nukreiptas tik į jus. Todėl, jei jūsų partneris yra pavydus, geriau niekur neiti vienam. O dar geriau – išspręsti esamas santykių problemas. Dabar palankus metas susitarti su mylimuoju.

Šaulys

horoskopas, venera, Visata, gegužės, savaitės horoskopas, sunkesnės, savaitės

Rugpjūčio pradžioje pasirodys žmogus, kuris jums duos viską, ko tikitės iš romantiškų santykių. Ir nors įgyvendinti pažadus bus nelengva, jūsų santykiai pasižymės harmonija ir supratingumu. O štai šeimas sukūrusių Šaulio atstovų gyvenime virs aistros. Bus visko: pašėlusių konfliktų, bandymų dominuoti ir net nepagrįsto pavydo. Patartina pirmiausia vengti ginčų ir būti atsargiam su mylimuoju.

Ožiaragis

Puikios naujienos laukia Ožiaragių, kurie savaitę praleis puikios nuotaikos. Bus nenaudinga paskęsti abejonėse ir neigiamose emocijose. Jei jums tai pavyks, sulauksite tikrai kažko svarbaus: santuokos pasiūlymo, dovanos ar šiaip malonių pokyčių mylimojo elgesyje.

Vandenis

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Rugpjūčio pradžioje galite sąmoningai užmegzti santykius su asmeniu, kurį anksčiau atkakliai ignoravote. Tai lems to žmogaus jausmų stiprumas. Tie, kurie jau rado meilę, turėtų pasiruošti ginčams su partneriu, kurių metu paaiškės tiesa. Ji padės santykius padaryti laimingesnius.

Žuvys

apdovanoja

Vienišiai šią savaitę praleis bandydami užmegzti ryšius su žmogumi, kuris jų nevertina. Jei jausmai žmogui yra stiprūs, turėsite jį pergudrauti ir susitaikyti su jo egoizmu. O jei jau turite partnerį, saugokite savo jausmus ir neleiskite kilti abejonėms, pavydui ir įtarimams.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].