Savaitinis meilės horoskopas kovo 1-7 dienoms

Svarbu atrasti harmoniją asmeniniame gyvenime, ypač kai pavasaris jau beldžiasi į duris. Savaitiniame meilės horoskope kovo 1-7 dienoms Zodiako ženklų atstovai perskaitys naudingų patarimų, kurie padės atrasti abipusius jausmus.

Kovo mėnesį atbunda ne tik gamta, bet ir jausmai. Pirmąją pavasario savaitę praleisti pozityviai ir surasti laimę asmeniniame gyvenime pavyks, jei nebijosite parodyti savo emocijų.

Avinas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, rugpjūtis, Naujųjų metų

Jums pasiseks antroje savaitės pusėje. Nuo trečiadienio vakaro bus pakankamai laiko ir šeimai (tiems, kurie yra ją sukūrę), ir naujų santykių paieškoms, jei širdis vis dar laisva. Astrologai rekomenduoja meilę pritraukti talismanais, o susituokusioms poroms – rūpintis vienas kitu, vengti konfliktų.

Jautis

apdovanoja, silpniausios,Spalio, jaunatviškumas, sėkmę

Gausite progą pritraukti meilę į gyvenimą, jei nustosite save graužti. Ši savaitė turėtų būti kupina teigiamų emocijų, kurios padės pritraukti tinkamus žmones į jūsų gyvenimą, taip pat surasti laimę asmeniniame gyvenime.

Dvyniai

horoskopas, venera, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, lapkričio

Surasite laimę ir abipusiškumą, jei nustosite skubėti ir ieškoti geresnio gyvenimo ateityje. Gyventi reikia čia ir dabar, neatstumti artimųjų, kuriems reikalinga parama, ir neatsisakyti romantiškų susitikimų.

Vėžys

rugpjūtis, rugsėjo, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, Naujųjų metų, sėkmę

Jūsų horizonte susikaups nedideli debesys, bet jie jus aplenks, jei taikiai išspręsite konfliktus šeimoje ir ieškosite kompromisų. Tiems, kurie yra laisvi, astrologai rekomenduoja meditacijas, kurios padės atsiverti nuoširdiems jausmams.

Liūtas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Astrologai rekomenduoja mėnesį paskirti vidinės harmonijos ir pusiausvyros paieškoms. Ramybės būsenoje bus lengviau išspręsti asmeninio gyvenimo klausimus, ištaisyti konfliktines situacijas šeimoje ir pozityviai bendrauti su naujais pažįstamais.

Mergelė

apdovanoja, zodiako, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, sėkmę

Jums kovas atneš teigiamų pokyčių. Atėjo laikas nebesislėpti už amžinojo pasiteisinimo, kad esate užsiėmęs. Kai skirsite laiko artimiesiems, palaikysite harmoniją šeimoje. O vienišoms širdims bus svarbūs pasivaikščiojimai ir naujos pažintys.

Svarstyklės

horoskopas, zodiako, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Kelias į asmeninę laimę liks nepasiekiamas, jei nuvertinsite save ir bijosite atvirai kalbėti apie tai, kas jus jaudina. Harmonija ateis į šeimą, jei atsisėsite prie derybų stalo.

Skorpionas

Visata, rugsėjo, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, sėkmę

Būkite pasirengęs greitiems pokyčiams. Laimė netruks ateiti, jei atsiversite meilės jausmui ir ne tik priimsite komplimentus, bet ir skirsite juos artimiesiems, taip pat negailėsite pagyrų naujiems pažįstamiems.

Šaulys

horoskopas, venera, Visata, gegužės, savaitės horoskopas, sunkesnės, savaitės, Naujųjų metų

Jūsų laimei asmeniniame gyvenime gali sutrukdyti vidinės kliūtys, kurias reikėtų palikti praeityje. Pavasarį pradėjęs nuo permainų, surasite harmoniją meilėje. Astrologai rekomenduoja į gyvenimą pritraukti teigiamų minčių, kad laimė ilgai netruktų ateiti.

Ožiaragis

silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, Naujųjų metų, sėkmę

Jums kovo mėnuo prasidės aktyviai, o tam, kad išlaikytumėte teigiamą požiūrį, astrologai rekomenduoja pirmadienį pradėti pozityviai. Gera nuotaika bus puikus pagalbininkas pritraukiant meilę į gyvenimą.

Vandenis

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, Naujųjų metų

Užkariausite savo išrinktojo širdį, taip pat surasite meilę, jei jūsų širdis vis dar laisva. Šią savaitę svarbiausia pasitikėti vidiniu balsu – intuicija išgelbės jus nuo konfliktų ir pažinčių su toksiškais žmonėmis.

Žuvys

apdovanoja, silpniausios, Spalio, jaunatviškumas, Naujųjų metų, sėkmę

Kovo mėnuo jums prasidės sėkme visose gyvenimo srityse. Astrologai rekomenduoja nešvaistyti laiko, stiprinti santykius šeimoje ir būtinai susitikti su naujais žmonėmis, kad padidintumėte savo galimybes susirasti abipusę meilę.

spalio

Kiekvienas žmogus gali pritraukti meilę į gyvenimą. Tam svarbu atsiverti šiam šviesiam jausmui, tačiau tuo pačiu metu ir neprarasti savo orumo bei neužmerkti akių akivaizdiems nesutarimams.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].