Savaitinis horoskopas rugsėjo 13-19 dienoms

Rugsėjis įsibėgėja. Planetų ir žvaigždžių energija šiek tiek nusistovėjo, tačiau rugsėjo 15 dieną įvyks dar vienas nepalankus įvykis – Marso perėjimas į Svarstyklių ženklą. Astrologai mano, kad tai daugiausia paveiks mūsų blogiausius įpročius. Šią savaitę turėtumėte būti atsargus, stengtis parodyti kuo mažiau agresijos.

Avinas

rugsėjo, 2021 metai, spalio, 2021, laimę, sausio

Šią savaitę jums pasiseks susirasti meilę. Tačiau geriau neiti toliau nei pirminė pažintis ar pirmasis pasimatymas, nes planetos ir žvaigždės supainios kortas: geras žmogus gali pasirodyti blogas, o blogas – geras. Finansų srityje derėtų visus svarbiausius darbus atlikti iki rugsėjo 14 d. Nuo rugsėjo 15 d. bus kur kas sunkiau pradėti naujus projektus ir kovoti dėl vietos po Saule.

Jautis

Jaučio, spalį, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Numatoma, kad padidės nerimas, ypač antroje savaitės pusėje. Geriau su niekuo nesiginčyti, net jei jie sąmoningai jus provokuos. Jei paaiškės klaidų, kurias padarėte anksčiau, galite tikėtis kartaus pastarųjų mėnesių ar net metų patirties pasikartojimo. Dabar tik atsargiausi ženklo atstovai gali jaustis saugūs.

Dvyniai

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Palankiausia savaitės diena bus antradienis. Jums ši savaitė bus panaši į kalnelius: viskas rutuliosis labai gerai, o tada labai nepalankiai. Svarbiausia – pasauliui parodyti savo teigiamas puses. Tai taikoma visiems žmonėms, tačiau gimusiems po Dvynių ženklu – ypatingai. Taip pat neatidėkite valymo, kad neigiama energija nesikauptų jūsų namų sienose. Kuo švaresni namai, tuo lengviau bus gyventi. Astrologai taip pat pataria laikinai atsisakyti ilgų kelionių.

Vėžys

myli, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Prasideda galimybių metas, net jei pasiekti norimą rezultatą nebus lengva. Dabar jums perspektyvus periodas, todėl tiesiog negalite sėdėti susidėjęs rankas. Gali būti, kad dėl sėkmės meilėje ar darbe turėsite ką nors paaukoti. Ką tiksliai – dar nežinoma, tačiau pakeliui viskas paaiškės. Tik reikia būti šiek tiek atsargesniam.

Liūtas

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Meilė taps svarbiausia gyvenimo sritimi. Joje būsite vieni sėkmingiausių žmonių, nepaisant nepalankaus Marso perėjimo į Svarstyklių ženklą. Susirasite sielos draugą arba išlaikysite jį šalia, jei santykiuose kils problemų. Taip pat galėsite perkelti santykius į naują lygį. Darbe neturėtumėte keisti planų paskutinę minutę. Tai atneš didelių problemų. Galite netekti kolegų ir partnerių pagarbos, jei atidėsite svarbų susitikimą arba pakeisite bendradarbiavimo sąlygas.

Mergelė

energiją, Mergelės, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės.

Šią savaitę sėkmė ateis ir praeis, o kartais bus ir labai nenuspėjama. Palankios dienos gali tapti pavojingomis ir atvirkščiai. Geriau šią savaitę nepirkti brangių prekių, nepasirašyti dokumentų. Sėkmę lydės ne perteklius, o saikas. Svarbu mokėti ne tik dirbti, bet ir pailsėti.

Svarstyklės

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Gyvenimo kelyje galite susitikti su toksiškais žmonėmis ir energetiniais vampyrais. Ši savaitė bus laikas, kai reikia veikti vienam, be kitų žmonių patarimų ir rekomendacijų. Taip apeisite nereikalingas problemas. Astrologai pastebi, kad artėja laikas, kai pagalba kitiems bus labai naudinga. Būtina dažniau reaguoti į artimųjų prašymus, bet ne paversti to altruizmu. Taip pat turi būti sveikas egoizmas. Tai palankus metas stipriems, savarankiškiems žmonėms.

Skorpionas

spalį, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Turite imtis veiksmų. Tai taikoma tiek meilės, tiek finansinei sritims. Dabar negalima sėdėti ir laukti geresnių laikų. Dangaus kūnai suteiks daug jėgų ir energijos, kurią reikėtų panaudoti. Nepamirškite poilsio, kuris taip pat gali būti įdomus ir be jokių problemų.

Šaulys

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Turėtumėte kuo daugiau laiko praleisti su savo šeima ir artimaisiais. Tai labai svarbu, nes kai būsite apsuptas artimųjų, jūsų biolaukas greičiau atsigaus. Visiems ženklo atstovams, įstrigusiems aklavietėje ir nežinantiems, ką daryti toliau, patariama pasinaudoti patarimais, kaip pakeisti savo gyvenimą. Meilės srityje derėtų saugotis išdavystės. Tai gana pavojingas laikotarpis. per kurį negalima savo mylimo žmogaus palikti vieno.

Ožiaragis

energiją, myli, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Pavojingiausios dienos – rugsėjo 15 ir 19 d. Šiuo metu pasinaudokite paprastais sėkmės pritraukimo būdais, nes likimas nuo jūsų nusisuks. Prasideda laikas, kai žvaigždės ir planetos norės išbandyti jūsų jėgas. Už sėkmingai išlaikytus išbandymus jos jus apdovanos. Kuo – tiksliai nežinoma, bet neabejotinai pagerės jūsų gyvenimas. Dabar svarbiausia būti nuolankiam ir neskubėti daryti išvadų apie jus supančius žmones.

Vandenis

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Fengšui patarimai padės į gyvenimą pritraukti meilės, sėkmės ir klestėjimo. Rytų mokymas bus labai naudingas šiuo gana palankiu laikotarpiu. Tai puikus laikas savo namams pakeisti. Galite atlikti bendrą valymą, nusipirkti gėlių, papuošti, įsigyti gyvūnų, pradėti remontą, persikelti. Deja, nuo rugsėjo 13 iki 19 d. negalėsite atsisėsti ant dviejų kėdžių, todėl astrologai primygtinai pataria iš anksto pasirinkti vieną sferą, kuriai ir skirsite visą savo energiją.

Žuvys

myli, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Jums žvaigždės su planetomis supainios visas kortas. Pradėsite daryti jūsų ženklui būdingas gyvenimo klaidas. Astrologai pataria įsiklausyti į žmones, turinčius konservatyvų požiūrį į gyvenimą. Taip, jie gali mąstyti stereotipiškai, tačiau jų žodžiuose ir veiksmuose bus šiek tiek tiesos. Dabar negalite rizikuoti, todėl tokio žmogaus patarimas gali būti tikras išsigelbėjimas nuo bėdų. Astrologai pataria neduoti kitiems ultimatumų ir dar kartą nesiginčyti su toksiškais žmonėmis.

Astrologo

Lai ši rudens savaitė jums būna sėkminga!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].