Savaitinė Taro kortų prognozė gegužės 4-10 dienoms

Sulaukėme paskutinio pavasario mėnesio. Koks jis bus? Išnarstykime jį pamažu, pradėdami nuo pirmosios gegužės savaitės. Ką gegužės 4-10 dienomis prognozuoja Taro kortos?

Avinas

Korta „Mirtis“ ragina nesipriešinti pokyčiams. Jie bus neišvengiami ir padės atsisakyti visko, kas nebeturi jokios vertės.

Antroji korta pataria įsiklausyti į išmintingų žmonių nuomonę, taip pat išmokti paskirstyti laiką ir energiją taip, kad laiku užbaigtumėte visus svarbiausius reikalus.

„Velnio“ korta reiškia, kad neturėtumėte pasiduoti silpnybėmis ir lepintis pagundomis. Kovokite su ydomis, kad neįstrigtumėte jų spąstuose.

Jautis

Korta „Teismas“ žada, kad padarysite šuolį ir išsivaduosite iš problemų bei rūpesčių. Elkitės sąžiningai ir nešališkai, taip pat nenuleiskite rankų, kad ir kas benutiktų.

Antroji korta pataria neskubėti. Įvykiai rutuliosis kaip įprasta, jokių problemų nenumatoma ir laukia tik geros naujienos. Svarbu pagauti sėkmę ir pasiekti vidinę pusiausvyrą, jei norite surasti laimę.

Trečioji korta numato, kad pasieksite tikslą ir įgyvendinsite puoselėjamus norus. Korta žada palankias aplinkybes, todėl drąsiai imkitės net sudėtingiausių užduočių.

Dvyniai

„Teisingumo“ korta reiškia, kad svarbu prisiminti, jog tik sąžiningi poelgiai lemia geresnį gyvenimą. Sėkmingai įveiksite sunkumus, taip pat prisitaikysite prie aplinkybių.

Korta „Įsimylėjėliai“ kviečia jus būti budrų. Turite priimti atsakingus sprendimus bei būti pasirengęs tam, kad, norėdamas gauti daugiau, turėsite ką nors paaukoti.

Šiame išsidėstyme „Saulė“ yra pelnyto atlygio korta. Džiaugsitės savo triumfu ir pasidalinsite pergale su artimiausiais žmonėmis, taip pat atkursite jėgas tolesniems pasiekimams.

Vėžys

Pirmoji korta pataria susiplanuoti savaitę, kad galėtumėte skirti laiko tikrai svarbiems dalykams. Korta taip pat žada pažintis, kurios gali būti naudingos darbo aplinkoje.

Antroji korta reiškia pereinamąjį etapą, kai jūsų gyvenime įvyks būtini pokyčiai. Iš gyvenimo pasitrauks nereikalingi dalykai ir net žmonės, kurie jame nebevaidina jokio vaidmens. Pasikliaukite likimu, kad neapsunkintumėte situacijos.

„Karietos“ korta prognozuoja, kad žengsite į priekį bei uždarysite praeities duris ir taip pripildysite savo gyvenimą nauja prasme. Korta ragina nedvejoti, bet ir nerizikuoti. Priimdamas pagrįstus sprendimus, sulauksite naujų pasiekimų.

Liūtas

Pirmoji korta ragina nesipriešinti ir įnešti į gyvenimą reikiamų pokyčių. Korta apibūdina laikotarpį, kai viskas, kas sena, palieka gyvenimą, suteikdama vietos naujiems dalykams ir pergalėms.

Šiame išsidėstyme „Teismas“ reiškia pergales. Jūsų laukia geros naujienos. Atkursite sugadintą reputaciją, apginsite savo nuomonę ir atsikratysite visko, kas engia bei trukdo tobulėti.

„Mago“ korta nurodo, kad nereikėtų pamiršti kūrybiškumo. Savaitės pabaigoje į galvą šaus naujų idėjų, kurių nederėtų atmesti. Jos padės pagerinti jūsų gyvenimą ir palengvins jūsų darbą.

Mergelė

„Bokštas“ reiškia, kad galite patirti šoką. Problemų gali kilti bet kurioje gyvenimo srityje. Kad pakreiptumėte įvykius į geresnę pusę, svarbu nesipriešinti pokyčiams ir nebijoti paleisti to, kas nebeturi prasmės.

„Likimo rato“ korta sako, kad neturėtumėte eiti prieš savo likimą. Įvykiai gali būti nenuspėjami, tačiau jums geriausia kuriam laikui eiti pasroviui, kaupti jėgas, kad tinkamu laiku galėtumėte perimti vadžias į savo rankas.

Korta „Mirtis“ reiškia išsivadavimą ir užbaigimą. Jausite tam tikrą diskomfortą, nes gyvenimas pasikeis, tačiau reikia priimti naujas žaidimo taisykles, kad neužvertumėte kelio į laimingą ateitį.

Svarstyklės

Pirmoji korta ragina apsispręsti dėl savo tikslų, kad nenukryptumėte nuo kelio ir nesiblaškytumėte. Tai padės greitai pasiekti norimus rezultatus ir negaišti brangaus laiko.

Antroji korta atveria kelią į laimę, vadinasi, esate per žingsnį nuo savo tikslo ir netrukus triumfuosite. Korta pataria nenukrypti nuo pasirinkto kelio ir nepasiduoti silpnybėms, kad iš gyvenimo gautumėte viską, ko reikia.

„Teisingumo“ korta reiškia, kad pašalinsite trūkumus tam, kad vėliau neturėtumėte krūvos problemų, nereikėtų atsisakyti kai kurių planų ir apsispręsti dėl tolesnių tikslų.

Skorpionas

„Teisingumo“ korta žada, kad pasieksite teisingumą ir apginsite savo nuomonę. Korta pataria elgtis sąžiningai ir neteisti kitų, kad ateityje nesusidurtumėte su problemomis ir nereikėtų taisyti klaidų.

„Mago“ korta reiškia kelią į sėkmę, tapimą lyderiu ir komandos pakėlimą į naujas aukštumas. Naujos idėjos bus įgyvendintos, jei nebijosite atsakomybės ir nustosite mąstyti stereotipiškai.

Korta „Imperatorius“ žada pripažinimą ir garbę. Jei atsisakysite apgaulės ir gudrumo, užsitarnausite kitų pasitikėjimą, atversite sau naujų perspektyvų.

Šaulys

„Karieta“ skatina aktyviai pradėti savaitę. Reikia atsikratyti abejonių ir baikštumo, kurie trukdo judėti pirmyn ir užveria kelią į laimingą gyvenimą.

Antroji korta yra įspėjimas. Negalima pasitikėti gandais ir pasiduoti savo baimėms, jei jos nepagrįstos. Priešingu atveju ilgai nerasite kelio į šviesą.

Trečioji korta pataria neatidėlioti svarbių reikalų ir sprendimų. Savaitės pabaigoje bus palankus laikas spręsti rimtus klausimus ir užbaigti svarbius reikalus.

Ožiaragis

Pirmoji korta reiškia aklavietę, kai svarbu spręsti tai, kas vyksta, kad pašalintumėte kliūtis. Atėjo laikas susitelkti ir pradėti veikti, nesvajojant apie sėkmę, bet žengiant link jos ryžtingais žingsniais.

Antroji korta liepia laikytis aukso vidurio, taisyklių ir neskubėti, kad paskubomis nepraleistumėte svarbių įspėjamųjų ženklų.

„Taika“ šiame išsidėstyme – tai laimės, problemų sprendimo ir puoselėjamo tikslo pasiekimo korta. Jūsų laukia malonios perspektyvos.

Vandenis

„Imperatorius“ reiškia, kad reikia susitelkti į finansus. Korta rodo galimybę pagerinti finansinę padėtį, jei imsite jautį už ragų ir elgsitės sąžiningai.

„Mirties“ korta žada išsivadavimą iš bėdų. Reikia tik nesipriešinti neišvengiamiems pokyčiams ir nesigailėti praeities, kuri jau atliko savo vaidmenį.

„Stiprybės“ korta rodo gebėjimą susidoroti su bet kokiomis negandomis ir problemomis, jei į problemos sprendimą pažiūrėsite optimistiškai.

Žuvys

Pirmoji korta nurodo ramų laiką, kai negalima skubėti ir elgtis neatsargiai. Sėkmės sulauksite artimiausioje ateityje, jei atgausite vidinę pusiausvyrą ir nustosite negalvoti apie save.

Šiame išsidėstyme „Saulė“ yra pergalių, laimės ir finansinės gerovės korta. Ji nurodo artėjantį triumfą, po kurio galėsite padaryti pertrauką, kad atkurtumėte energiją.

Korta „Magas“ reiškia, kad galėsite pradėti dirbti komandoje, perimti vadžias į rankas ir sulaukti sėkmės. Dėl to turėsite sunkiai dirbti, todėl savaitgalio negalima pavadinti ramiu laikotarpiu.

Gegužę pritrauksite sėkmę, jei tikėsite savimi, taip pat nepamiršite, kad skubėjimas gali turėti liūdnas pasekmes.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].