Savaitės horoskopas rugsėjo 11-17 dienoms

Savaitės horoskopas nuo rugsėjo 11 iki 17 dienos žada būti permainingas, bet į gerąją pusę. Astrologai papasakojo, kas mūsų laukia šiuo metu ir kaip reikia elgtis, kad neišgąsdintumėme sėkmės.

REKLAMA

Visų pirma, verta pastebėti, kad rugsėjo 15 dieną Merkurijus pagaliau atsikratys retrogrado. Tai turės gerą poveikį bendravimui, finansams, meilei ir beveik visoms gyvenimo sritims. Savaitės pradžioje gali kilti sunkumų, tačiau jums pavyks juos įveikti.

horoskopas 2020 metams, intravertai

REKLAMA

Avinas

Astrologai mano, kad jei Avinas dės visas pastangas, per šį laikotarpį jis turės dar vieną įgyvendintą svajonę. Šių žmonių potencialas didžiulis, tačiau jie gali abejoti savimi. Žinoma, to daryti nereikia. Kai kuriuose naujuose projektuose sėkmės tikimybė bus maždaug vidutinė. Dėl šios priežasties astrologai pataria sutelkti dėmesį į tai, kas jau pradėta ir reikalauja užbaigimo.

Jautis

Jau šią savaitę Jautis turėtų pradėti optimizuoti savo darbo procesą. Atėjo laikas išmesti iš jo viską, kas nereikalinga, sutelkiant dėmesį tik į būtiniausius dalykus. Iš esmės tą patį galima pasakyti ir apie meilę. Santykiuose reikia atsikratyti visko, dėl ko Jaučiai mažiau stiprūs. Tai geras laikas prašyti atleidimo iš mylimo žmogaus, draugo ar tėvų.

REKLAMA

Dvyniai

Tinginystė ir atidėliojimas yra pavojingiausi Dvynių priešai. Jokiomis aplinkybėmis dabar neturėtumėte vadovautis nenoru užsiimti darbu. Linksmybės gali palaukti, bet darbas – ne. Negalite atsisakyti žalingų įpročių, nes jie tuoj pat įgis nedalomą valdžią Dvynių sąmonei. Jei kontroliuosite save, savaitė bus stabili ir produktyvi.

Vėžys

Vėžiams meilės sferoje didelių ir spontaniškų pokyčių nenumatoma. Dabar tikrai negalite atsipalaiduoti, galvodami, kad viskas, kas bloga, praėjo. Turite neužmerkti akių ir būti budrūs visą parą. Šią savaitę geras būdas įveikti depresiją ir apatiją – sutvarkyti namus. Jūsų nuotaika ir energija žymiai pagerės.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Liūtai gali tikėtis sunkumų bendraujant ir santykiuose su mylimu žmogumi, tačiau, kaip sakoma, jei nepažinsi sielvarto, nepažinsi ir džiaugsmo. Reikia būti pasiruošus tam, kad kartas nuo karto teks sunerimti ir susierzinti. Svarbiausia nesigilinti į savistabą ir sielos paieškas. Tai gera savaitė vietiniam kraštovaizdžiui pakeisti, vienatvei ir poilsiui namuose.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai niekada neturėtų keisti savo ilgalaikių planų. Priešingu atveju jie gali sugriūti. Mergelės atstovai dažnai gali jausti, kad aplinkiniai žmonės elgiasi nesąžiningai ir apsimetinėja, tačiau tai ne visada bus tiesa. Mergelės atstovų intuicija ir šlovinga įžvalga gali suprastėti rugsėjo 11–17 dienomis, ypač savaitės pradžioje. Nuo rugsėjo 15 dienos šie gebėjimai pradės normalizuotis po ilgo Merkurijaus energijos sąstingio.

Svarstyklės

Šią savaitę Svarstyklėms reikėtų atlikti daugiau buities darbų: valyti, remontuoti, pertvarkyti baldus, apsipirkti, gaminti maistą. Labai geras atsipalaidavimo būdas – bendravimas su augintiniais ir augalų priežiūra. Svarstyklės gali tapti šiek tiek sentimentalesnės. Tai bus saugu iki tam tikro lygio, tačiau galvoti apie praeitį, žinoma, dabar nėra gera idėja.

REKLAMA

Skorpionas

Rugsėjo žvaigždės ir planetos bus patenkintos, jei Skorpionai nustos ieškoti kaltų dėl savo nesėkmių. Atėjo laikas tapti šiek tiek išmintingesniems. Astrologai taip pat pataria neignoruoti kolegų ir artimųjų pagalbos prašymų. Kalbant apie meilę, šioje srityje Skorpionams geriau pasikliauti ne išoriniu, o dvasiniu grožiu. Gerumas valdo pasaulį.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Darbe Šauliui prireiks metodiškumo, ramybės ir užsispyrimo. Tikrai negalite apleisti jokių projektų pusiaukelėje. Bendraujant su bet kokio amžiaus ir lyties žmonėmis nereikėtų sugalvoti to, ko nėra. Taip, šią savaitę gali atsirasti įvairių nerimą keliančių įvykių, tačiau Šaulys sugebės atsispirti ir išliks tvirtas kovoje su sunkiausiomis problemomis.

Ožiaragis

Perfekcionistai dažnai sutinkami tarp Ožiaragių. Šią savaitę jų gali būti dar daugiau, todėl astrologai rekomenduoja prisiminti, kad perfekcionizmas dažnai būna gėrio priešas. Jei negalite kažko padaryti puikiai, jums nereikia dėl to jaudintis. Galbūt jums reikia šiek tiek pailsėti, kitaip jūsų nervai pavers gyvenimą pragaru.

REKLAMA

Vandenis

Aplink Vandenį bus daug žmonių, kurie ims drumsti vandenis, todėl šio ženklo atstovams teks nustoti beatodairiškai visais pasitikėti. Atėjo laikas išeiti iš savo komforto zonos ir įgyti didesnį savarankiškumo bei atsakomybės lygį. Bet kokie anksčiau duoti pažadai turės būti ištesėti, kitaip nukentės karma ir sėkmė išnyks.

Žuvys

Kalbant apie Žuvų atstovus, jų atveju per didelis aktyvumas gali būti neveiksmingas. Daugelio problemų (bet ne visų) sprendimai bus paviršiuje. Visame, kas vyksta, nereikia ieškoti kažkokios paslėptos prasmės, nes jos gali tiesiog nebūti. Mąstymo paprastumas ir optimizmas yra du geriausi šio Vandens ženklo žmonių charakterio bruožai. Tai geras laikas, nors ir ne visai paprastas. Žuvų atstovams seksis darbuose ir meilėje.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.