Savaitės horoskopas rugpjūčio 28-rugsėjo 3 dienoms

Ši vasara jau baigiasi. Vieniems ji buvo palanki, kitiems nelabai, bet tai nesvarbu, nes judame toliau. Savaitės horoskopas atskleis, kokios gali būti kitos septynios dienos.

REKLAMA

Pirmas faktas mums visiems gali būti nelabai malonus. Kalbame apie sunkumus, kurie mūsų gali laukti šią savaitę. Nepriimkite jų kaip kažkokio prakeikimo. Svarbu perimti penkis įsitikinimus, kurie padės išgyventi bet kokias kliūtis.

Zodiako ženklai ir jų dangaus globėjai: mažosios planetos

Avinas

Avinui staiga gali prireikti kažkieno pritarimo, tačiau tai ne kas kita, kaip spąstai, į kuriuos juos veda Merkurijus ir Marsas. Turite būti savimi ir atsiminti, kad jūsų asmeninė nuomonė apie save gali būti pernelyg teigiama, tačiau ji neturi neigiamos konotacijos. Turite išlikti optimistiški bet kokia kaina. Štai problema, kurią Avinas turi išspręsti.

Jautis

Jaučiui nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 3 dienos reikia atsiminti vieną paprastą dalyką: priešas slepiasi ten, kur mažiausiai tikitės jį pamatyti. Tai gali būti geriausias draugas, kolega, sielos draugas. Tai nereiškia, kad reikia nustoti bendrauti su visais ir tapti paranojiku. Tiesiog kai kurie žmonės, nesąmoningai, gali duoti Jaučiui neteisingas rekomendacijas ir patarimus, kurie niekuo nepagrįsti.

REKLAMA

Dvyniai

Kūrybiškumas yra pagrindinis išsigelbėjimas nuo įžeidimų, problemų, nusivylimų, negatyvo. Dvyniams nėra nieko geriau, kaip bandyti išreikšti savo būseną ir nuotaiką per poeziją, piešinius, muziką. Jei tai neįmanoma, reikėtų bent pasikalbėti su širdžiai brangiu žmogumi – draugu, mama, tėčiu. Dabar negalite laikyti savyje neigiamų emocijų. Reikia jas priimti, patirti ir diskutuoti.

Vėžys

Vėžiai gali pabandyti mokytis savarankiškai. Pavyzdžiui, bus naudinga mokytis kalbų, skaityti mokslinę literatūrą, pabandyti stoti į kvalifikacijos kėlimo kursus. Svarbiausia taisyklė, kurią reikia atsiminti bet kurią savaitės dieną, yra sustiprinti savo ambicijas veiksmais. Jei ko nors norite, turite tai padaryti.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūtams reikia stačia galva pasinerti į darbus. Rezultato nereiks laukti – visos įdėtos pastangos gali duoti momentinių rezultatų. Deja, tai ne visada bus pastebima, tačiau Liūtams tereikia daryti tai, ką jie išmano geriausiai, nepamirštant įsipareigojimų ir anksčiau duotų pažadų. Kategoriškai nerekomenduojama laužyti pažadų, nes tai neigiamai paveiks karmą.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai gali ir netgi turi kurti ateities planus. Svarbu pažvelgti į ateitį ir pradėti apie ją galvoti, bet ne svajotojo, o apdairaus ir brandaus, žinančio, ko nori iš gyvenimo, požiūriu. Žinių spragų užpildymas gali neveikti dėl Merkurijaus. Geriau kol kas atidėti mokymąsi dėl prastai veikiančios ilgalaikės atminties.

Svarstyklės

Svarstyklėms reikia prisiminti apie psichologinės paramos teikimą savo artimiesiems. Daugeliui jų reikės išgirsti gerus ir malonius žodžius. Svarstyklių atstovams reikia tapti empatiškesniems. Darbe ir atliekant namų ruošos darbus svarbu saugotis aplaidumo. Pasekmės gali būti nepataisomos.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 3 dienos gali tikėtis įvykių, kuriuos jiems teks patirti pirmą kartą. Tai gali būti spontaniška kelionė ar poilsis su mylimu žmogumi, arba, atvirkščiai, atsitiktinis romantiškas susitikimas. Artimų žmonių atžvilgiu jiems reikės ypatingo gerumo ir meilės, nes daugeliui Skorpionų gali prireikti artimųjų švelnumo, gebėjimo padėti.

gruodžio, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliai dabar negali statyti neįveikiamos sienos tarp savęs ir savo artimųjų. Reikia išklausyti jų prašymus, pasidalinti nuomone ir jausmais. Lauke vienas ne karys. Dabar ši frazė labiau nei bet kada atspindi, kaip gyventi. Komandinis darbas, bendravimas, naujų draugų paieška ir meilė – visa tai padės Šauliams tapti nugalėtojais ir rasti savo laimę.

Ožiaragis

Ožiaragiams reikalingas maksimalus fizinis aktyvumas. Tai labai svarbu, nes kitaip jie gali labai sulėtėti ir psichologiškai, prarasdami motyvaciją, gerą nuotaiką. Sportas yra geriausias antidepresantas, kaip įrodė mokslininkai. Galite sportuoti sporto salėje arba tiesiog daugiau vaikščioti. Aktyvumas padės atsikratyti psichinio pažeidžiamumo, nevilties.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniui astrologai rekomenduoja per šias septynias dienas laikytis taisyklės: “darbas, kantrybė, taktika”. Veikloje neturėtų būti tinginystės, skubėjimo ir chaoso, kitaip rezultatas nebus toks geras, koks galėtų būti. Daugelis Vandenių neturi eiti ten, kur jaučiasi nelaimingi.

Žuvys

Sėkmės garantas darbinėje srityje Žuvų atstovams bus gebėjimas greitai pasimokyti iš savo klaidų ir netingėti. Meilėje sėkmė suteiks jiems galimybę būti savimi. Jei tikrai norite pakeisti savo gyvenimą, turite pakilti nuo sofos. Kitaip, deja, nieko nebus. Jeigu jums reikia naujo darbo, turite jo ieškoti. Jei norite mylėti, turite pradėti mylėti kitus.

gruodžio, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].