Savaitės horoskopas moterims liepos 25-31 dienoms

Bet kurio Zodiako ženklo moteris gali tapti laiminga. Savaitės horoskopas padės įgyvendinti svajones ir tapti sėkmingomis bet kurioje srityje.

Liepos mėnesio pabaiga gali būti labai įdomi, nors ir su nemaloniomis, tačiau lengvai įveikiamomis problemomis. Šią savaitę prasidės Jupiterio retrogradinis judėjimas, tačiau jis dailiosios lyties atstovėms gyvenimo per daug nesugadins. Nereikėtų pamiršti, kad Venera dabar labai stipri. Astrologai pataria naudoti ritualus ir taip pritraukti laimę pirmadienį. Dabar tai labai svarbu. Stenkitės taupyti energiją, mažiau laiko skirkite antraeiliams dalykams.

taro kortų prognozė

Avinas

Šio ženklo moterims bus lengviau dirbti fizinį darbą, tvarkytis ir apsipirkti. Kalbant apie intelektualinį darbą, gali kilti problemų. Mąstymas bus šiek tiek lėtas dėl Jupiterio. Atgausite didžiąją dalį savo našumo naudodamos keturis veiksmingus metodus. Planetų įtakoje Avino moterys rizikuoja tapti savo impulsyvumo auka. Noras kuo greičiau pasiekti sėkmę gali sunaikinti visas jūsų fizines ir psichines jėgas. Avino moterys turėtų būti atsargios.

Jautis

Jaučio moterys turėtų įjungti savo vaizduotę ir pritaikyti holotropinio kvėpavimo techniką, kad pagerintų nuotaiką. Nereikia užgožti savo vidinio balso ir emocijų: jie turi būti nukreipti tinkama linkme. Tai padės išvengti emocinio išsekimo ir kitų problemų. Astrologai pataria  prisiminti, kad dabar negalite atsiduoti jausmams. Šio Zodiako ženklo moterys neturėtų laukti kitų pritarimo. Santūrumas ir emocijų valdymas – šios savaitės sėkmės paslaptis.

Dvyniai

Kaip sufleruoja žvaigždės, dabar bendraujant su mylimu vyru ar artimaisiais geriausia vengti probleminių temų. Tai gali sutrikdyti ramybę. Priešingu atveju maištaujanti dvasia gali sukelti naujų problemų tiek santykiuose, tiek darbe. Įsimylėjusios Dvynio atstovės bus sėkmingos. Veiksmingi grožio ritualai padės jums būti dar patrauklesnėms. Liepos 25–31 dienomis Dvynės galės gauti bet kurį vyrą. Tiesiog būkite savimi ir daugiau šypsokitės.

Vėžys

Šią savaitę astrologai šio ženklo atstovėms pataria pereiti į energijos taupymo režimą ir savo pareigas deleguoti kitiems. Vėžio moterims tai nebus sunku, nes jos turi įtikinėjimo talentą. Net jei viską daryti pačiai yra lengviau, geriau pagalvokite apie darbą kartu su kitais. Jupiteriui įžengus į retrogradinę fazę, gali nukentėti energija, todėl geriau palikti sau tik svarbiausias užduotis, kurios yra neatidėliotinos. Taip pat nepamirškite apie būtinybę laiku pailsėti.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, savaitės horoskopas

Liūtas

Šio ženklo moterims reikia skubiai atsikratyti minčių, kurios atstumia sėkmę. Taip pat svarbu atsiminti, kad viskas gerai, kas daroma saikingai. Liūto moterims reikia dirbti, bet ne pervargti. Svarbu stebėti savo išvaizdą, tačiau nepamirškite ir savo vidaus. Jupiteris nuo ketvirtadienio bus retrogradinis, o tai reiškia, kad šio ženklo atstovės atsidurs keblioje situacijoje. Jos susidurs su sunkia dilema. Bet kokios jūsų pastangos bus atlygintos, todėl svarbu imtis veiksmų.

Mergelė

Norint pasiekti sėkmę, svarbu ką nors daryti. Jupiteris suteiks šansų įgyvendinti toli siekiančius planus ir svajones. Didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas intelektualiniam tobulėjimui ir naujų talentų bei pomėgių paieškai. Svarbius sprendimus geriau priimti be skambių žodžių ir perspėjimų. Mergelės ženklo moterų laukia didžiulė sėkmė santykiuose, ypač tų moterų, kurios šiuo metu ieško partnerio. Kad sėkmė būtų labiau pastebima, svarbu tinkamai elgtis su skirtingais Zodiako ženklų vyrais.

Svarstyklės

Svarstyklės įtrauktos į sėkmingiausių moterų pagal Zodiako ženklą sąrašą. Jų sėkmė pirmiausia siejama su meilės sfera. Tai bus palankus metas ieškoti naujų santykių ar pabandyti sustiprinti esamą ryšį. Šią savaitę dailiosios lyties Svarstyklės pajus turinčios galią paveikti bet kokias aplinkybes, taip pat pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Astrologai siūlo iš anksto nusiteikti optimizmo bangai, kad retrogradinis Jupiteris nepradėtų kišti stipinų į ratus. Nuolatinės problemos gali sukelti dirglumą.

Skorpionas

Liepos 25–31 dienomis verta pabandyti perimti įvykių kontrolę. Iš pradžių gali atrodyti, kad tai neturi prasmės, bet taip nėra. Harmonija ir ramybė – geriausi Skorpionių draugai liepos pabaigoje. Šioje būsenoje bus lengviau atskleisti savyje savo Zodiako gabumus, seksis darbuose, meilėje. Moterys neturėtų stebėtis, jei staiga pajunta pavydą: Venera Vėžyje padės neleisti šiam jausmui augti ir griauti santykius.

gruodžio

Šaulys

Šaulio moterims teks daug laiko ir pastangų skirti reikalų tvarkymui. Tačiau jei sėkmingai pritaikysite savo diplomatijos įgūdžius bendraudami, galite pasiekti abipusį supratimą su bet kuo. Likusi savaitės dalis dailiosios lyties atstovėms žada daug energijos ir ištvermės. Šios moterys gali laukti sėkmės visose gyvenimo srityse. Svarbiausia niekam nepasakoti savo ateities planų. Jei trūksta motyvacijos ir pasitikėjimo savimi, galite pabandyti užprogramuoti save sėkmei naudodami penkis būdus, kaip paveikti pasąmonę.

Ožiaragis

Ožiaragio moterys pirmiausia turėtų atsiminti žodžių ir minčių galią, nes mūsų žodžiai daro įtaką karmai, sveikatai ir materialinei gerovei. Svarbu pagalvoti prieš ką nors kalbant, ypač kai kalbama apie pinigus. Planetų aspektai žada labai palankų emocinį foną. Šiomis dienomis Ožiaragiams seksis visose srityse – nuo ​​karjeros iki meilės. Ožiaragiai dabar neturėtų impulsyviai sekti savo impulsų, nes atsispirti destruktyviems troškimams bus itin sunku.

Vandenis

Pagrindinė Vandenio moterų gairė bus intuicija. Logika gali žlugti, todėl verta subtiliau išanalizuoti bet kokią situaciją. Astrologai pataria vengti kontaktų su nepažįstamais ir negatyviais žmonėmis. Jei staiga Vandenio moterys pajunta, kad jas užklupo problemos, galingas sėkmės ritualas padės ištaisyti situaciją. Venera ir Merkurijus ir toliau dosniai apdovanos Vandenio moteris energija, pasitikėjimu savimi ir ryžtu.

Žuvys

Kai tik Žuvys kažko norės, tai savaitė bus gera. Tačiau būtent tame ir slypi pagrindinis laimikis, nes jei nieko nesinori, savaitė praeis be jokių palankių pokyčių. Astrologai pataria krūvį darbo dienomis paskirstyti taip, kad pirmos savaitės dienos būtų skirtos maloniems dalykams, o likusios – sunkių problemų sprendimui. Meilės srityje Žuvys turėtų ieškoti pagalbos, kad pritrauktų vyrą. Moterims, kurios jau turi santykius, geriau suteikti savo išrinktajam šiek tiek laisvės.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].