Savaitės horoskopas moterims gegužės 23-29 dienoms

Astrologai atidžiai ištyrė planetų judėjimą ir padėtį, norėdami pasakyti dailiosios lyties atstovėms, kas jų laukia. Savaitės horoskopas atskleis, ar tai sunkumai bei ar galima rizikuoti.

Štai pavasario pabaiga. Astrologai pataria ruoštis nuotaikų svyravimams: pirmadienį Merkurijus taps pavojingesnis, tačiau tai nuspėjama, nes jis retrogradinis, tad didelių pokyčių tikėtis nereikėtų. Marsas taps pozityvesnis dėl perėjimo į Avino ženklą. Svarbiausias ir pozityviausias įvykis moterų laukia šeštadienį – Venera persikels į Jaučio ženklą. Visa tai moterims žada energijos padidėjimą, puikią sveikatą. Atėjo laikas naudoti kasdienes moteriškas gudrybes, kad į namus įneštumėte laimę.

sukti

Avinas

Šią savaitę Avino atstovės tikriausiai norės pasikrauti malonių įspūdžių. Tam tinkamas laikas, ypač savaitgalį. Astrologai pastebi, kad ši savaitė gali būti norų išsipildymo ir dinamikos metas. Marsas pastūmės Avino moteris dirbti. Svarbu išlikti objektyvioms ir neleisti godumui visko sugadinti. Nereikia būti turtingiausia, kad būtumėte laiminga. Avino moterys yra sėkmingiausios finansinėje srityje, todėl galės atskleisti savo talentus.

Jautis

Jaučio atstovės įgis vertingos patirties. Jos gali ir netgi turi plėsti savo akiratį ir sąmonę. Teks prisitaikyti prie naujų sąlygų, su kažkuo susitarti, ką nors priimti ir kažką keisti. Kiekviena, kuri ieško svajonių vyro ar nori perkelti meilę į naują lygį, turėtų naudoti atitinkamus ritualus. Aktyviai veikiant Venerai, Jaučio atstovės taps sėkmingesnės visose gyvenimo srityse. Artėjant birželiui Jaučio moterų intuicija stiprės kiekvieną dieną.

Dvyniai

Dvynių atstovės neturės energijos problemų, tačiau kai kurios dienos bus pavojingos, pavyzdžiui, pirmadienis ir sekmadienis. Šiomis dienomis gali įvykti nepalankūs įvykiai, kuriems reikia pasiruošti. Gegužės 23–29 dienomis astrologai pataria šio Zodiako ženklo moterims laikytis rutinos, nes tai labai veikia biolauką. Šiuo atveju sunkumai dažnai jas aplenks. Dvynės šią savaitę galės rasti atsakymą į svarbų klausimą.

Vėžys

Stiprus ir pozityvus Marsas rodo, kad kartais kompromisai neveda į pergales, todėl planeta skatina Vėžio atstoves eiti į priekį. Gegužės 23–29 dienomis šio ženklo moterims reikia elgtis užtikrintai ir be baimės. Marsas padės pakeisti tai, ko anksčiau buvo neįmanoma pakeisti. Ši savaitė puiki tvarkytis ir paruošti namus naujam sezonui. Vėžo moterims gali būti naudinga išmokti tinkamai plauti grindis, kad būtų padidinta gera namų energija.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, savaitės horoskopas

Liūtas

Liūto astovės gali laukti didelių pergalių visuose gyvenimo frontuose, tačiau tai taip pat reiškia, kad jos gali turėti naujų priešų. Norėdamos sėkmingai atremti piktadarių energijos atakas, turite apsisaugoti nuo žalos, blogos akies ir prakeikimų. Pagrindinis Liūto atstovių padėjėjas dabar yra Marsas. Planeta neleis šioms moterims patekti į kažkieno įtakos spąstus. Jei ilgą laiką nepavyko pradėti naujo gyvenimo, rekomenduojama bandyti dar kartą antradienį arba bet kurią dieną po to, išskyrus sekmadienį. Gegužės 29 dieną įvyks pavojinga Marso ir Jupiterio jungtis.

Mergelė

Žvaigždės Mergelėms palankios. Nepaisant to, kad pagrindinis jų globėjas Merkurijaus akivaizdoje taps dar labiau neigiamas, daugelis Mergelių sugebės atsikratyti minčių, užprogramuojančių jas nesėkmei. Viskas, apie ką svajoja Mergelės ženklo moterys, šią savaitę pamažu pradės pildytis. Svarbiausia nepraleisti akimirkos ir pagauti sėkmę už uodegos. Dabar daug kas priklauso nuo tinkamų pastangų. Jei parodysite švelnumą ten, kur reikia ryžto, galite prarasti sėkmę. Bet jei pavyks parodyti jėgą, blogos mintys pasitrauks, kaip ir kliūtys kelyje.

Svarstyklės

Aktyviai leidžiant darbo savaitę, rekomenduojama pasilikti jėgų savaitgaliui, kad visą šeštadienį nesikankintumėte su neviltimi, o galvotumėte, kaip atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Dėl neigiamos Merkurijaus įtakos ir palankios Veneros įtakos viskas aplinkui gali atrodyti blogai arba gerai. Nebus jokių tarpinių variantų, o tai ne itin palankiai paveiks bendravimą su žmonėmis. Tai palankus metas priimti rimtus sprendimus ir išeiti iš komforto zonos. Astrologai pataria galvoti apie kitų žmonių jausmus.

Skorpionas

Pirmadienį ir sekmadienį Skorpiono moterys turi būti šiek tiek atsargesnės. Gali būti, kad jas apims nerimą keliančios mintys. Baimės ir nerimo jausmą jiems padės įveikti speciali meditacija. Likusios dienos, patenkančios į Veneros įtaką Jaučio ženkle, bus sėkmingos meilės nuotykiams, pasimatymams, taip pat darbui, kelionėms, komandiruotėms. Finansų srityje reikia protingai vertinti riziką ir nepradėti svarbaus sandorio nieko negalvojant. Jei Skorpionėms iškils problemų, Marsas padės joms nepasiduoti.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Dar didesnis neigiamo Merkurijaus suaktyvėjimas yra įvykis, dėl kurio daugelis Šaulių norės pasitraukti į save ir mėgautis vienatve. Tačiau šiuo metu savistaba ir vienatvė nėra pati geriausia strategija. Astrologai pataria nepasiduoti planetos provokacijoms. Marsas, priešingai, padės užtikrinti, kad visi ginčytini klausimai būtų išspręsti šio ženklo moterų naudai. Šią savaitę rekomenduojama kurti ateities planus. Ilsintis geriau žiūrėti filmus, kurie teigiamai veikia energiją, skaityti knygas, klausytis muzikos.

Ožiaragis

Dailiosios lyties Ožiaragio atstovės neturėtų pritraukti į save per daug dėmesio. Astrologai pataria įsitikinti, ar tarp aplinkos yra priešų ir piktadarių. Ritualai su druska apsaugai bus reikalingi moterims, kurios nori išlikti saugios. Galbūt turėtumėte būti santūresnės, kad nesukeltumėte skandalų. Daugeliu atvejų Ožiaragio moterys sulauks persilaužimo. Neišsprendžiamos problemos ras sprendimą, o kitų pavydas atsisuks prieš jas.

Vandenis

Gražios moterys, gimusios po šiuo Zodiako ženklu, gali turėti problemų namuose ir darbe. Tai Merkurijaus įtakos pasekmės. Antradienį stiprus ir kūrybingas Marsas padės išspręsti visas bėdas. Vienintelė problema yra ta, kad gali pritrūkti energijos. Dėl šios priežasties svarbu pasirūpinti geru miegu ir laiku pailsėti. Šiuo atžvilgiu gali būti naudinga gero miego meditacija. Astrologai pataria pamiršti darbą, kai esate namuose. Gimtosiose sienose reikia linksmintis ir atsipalaiduoti.

Žuvys

Marsas Žuvų ženklo moterims suteiks stiprų postūmį, kuris atvers naujas galimybes tobulėti darbe ir asmeniniame gyvenime. Šios moterys galės susitvarkyti su savo norais ir suprasti, ko nori iš gyvenimo. Neturėtumėte pulti į kraštutinumus, pasiduoti savo ego ir žalingiems įpročiams, kad išvengtumėte savęs naikinimo energijos lygmeniu. Be to, neprisiimkite nuopelnų už kitų žmonių sėkmę. Dvasinis augimas ir ištikimybė savo idealams padės Žuvims išbristi iš bet kokios situacijos, net jei iš pradžių visos aplinkybės buvo prieš jas.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].