Savaitės horoskopas liepos 8-14 dienoms

Horoskopai yra geriausi pragmatiškų žmonių draugai. Jie padeda žmonėms, kurie nori iš anksto žinoti, kokia bus žvaigždžių ir planetų nuotaika. Astrologai jau turi atsakymą į klausimą, kokia bus ateinanti liepos savaitė.

REKLAMA

Ši savaitė bus labai labai palanki. Merkurijus ir Venera vis dar bus geros nuotaikos. Kalbant apie Marsą, jis prie jų prisijungs šiek tiek vėliau. Šią savaitę visi Zodiako ženklai turės gana galingą energijos užtaisą. Bendrauti su toksiškais žmonėmis bus daug lengviau nei įprastai. Tai rodo, kad atėjo laikas, kai galime nugalėti savo priešus, bet mums tiesiog nereikia žaisti jų pačių žaidimo ir naudoti jų pačių ginklus.

taro kortų prognozė

Avinas

Avino ženklo atstovų laukia nauji atradimai ir teigiami įvykiai. Sunku iš anksto įvertinti jų mastą, tačiau naujovė bus beveik neabejotina. Svarbiausia nebijoti priimti visko, kas nauja – naujus žmones, naujus dalykus, naujus norus. Galite ir netgi turite būti šiek tiek pragmatiškesni – nėra nieko blogo, kai į savo darbo grafiką kruopščiai įtraukiate susitikimus su šeima ir draugais, nepažeidžiant darbo ir poilsio pusiausvyros.

Jautis

„Jei norite padėti sau, pirmiausia padėkite kitam“, – toks turėtų būti Jaučio ženklo atstovų šūkis per šias septynias dienas. Abipusė parama ir pagalba artimiesiems ir draugams yra raktas į sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Žvaigždės ir planetos ne visada bus tokios kūrybingos kaip dabar, tačiau geri Jaučio ženklo atstovų darbai padės jiems ateityje išlyginti galimą negatyvą ir išsilaikyti tvirtai ant žemės.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovams svarbu prisiminti, kad laikas, galimybės ir žodžiai niekada negrįžta. Šią savaitę bus daug malonių akimirkų, todėl verta pasinaudoti kiekviena iš jų, reikia išnaudoti viską. Tikrai neverta rimtų darbų atidėti vėlesniam laikui. Viską reikia daryti dabar – kai yra tokia galimybė, noras, energija. Neveiklumas bus kupinas piniginių ir reputacijos nuostolių.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai turi padėti kitiems žmonėms. Vėžio ženklo atstovai turėtų atsiminti, kad jie neturėtų išlikti, jei kiti nereaguoja. Jeigu kas nors nepasako net banalaus „ačiū“ už ištiestą ranką, tai tokį žmogų reikia išbraukti iš sąrašo žmonių, kuriems ateityje turėtumėte padėti. Apskritai tokiu magišku laiku į pasaulį geriau žiūrėti per optimizmo prizmę. Jei atsitiks kas nors blogo, tai neturės daug įtakos jūsų savijautai.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Laikotarpiu nuo liepos 8 iki 14 dienos Liūto ženklo atstovai turės pasirinkimą: sekti tai, kas vyksta kaip išoriniai stebėtojai arba vaidinti pagrindinį vaidmenį tam tikruose gyvenimo posūkiuose. Abu variantai nebus blogi ar neteisingi. Turite prisiminti, kad kiekviena moneta turi dvi puses. Vienas pasirinkimas gali būti blogas dabar, bet turėti gerų pasekmių vėliau, arba atvirkščiai – geras dabar, bet tikriausiai reikės dirbti su ne pačiais maloniausiomis pasekmėmis vėliau.

REKLAMA

Mergelė

Planetų energija yra neįtikėtinai palanki užmegzti naujas pažintis ir bandyti išeiti iš komforto zonos bet kurioje srityje. Jei Mergelės ženklo atstovai dabar užmegs santykius per atstumą, jie sustiprės. Svarbu būti sąžiningiems su žmogumi, kurį Mergelės ženklo atstovai myli ir yra toliau nuo jų, nei mes norėtumėme. Horizonte gali atsirasti naujų verslo ir darbo galimybių. Reikia neatmerkti akių ir būti viskam pasiruošusiems.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams bus daug iš pirmo žvilgsnio nemalonių įvykių, tačiau atidžiau panagrinėjus jie pasirodys labai teigiami. Svarbiausia neskubėti daryti išvadų. Svarstyklių ženklo atstovams taip pat gali išsivystyti labai neiliuzinis ramybės jausmas. Ši savaitė jiems bus kupina gerumo, meilės, pozityvumo ir laimės. Puikiai tinka atostogoms, kelionėms, poilsiui.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai turėtų prisiminti, kad ši savaitė ideali meilės nuotykiams ir naujoms dalykinėms pažintims. Deja, jūs neturėsite antros galimybės padaryti pirmąjį įspūdį. Visur ir visada reikia atrodyti tiesiog puikiai. Darbe ir versle svarbu streikuoti, kad gautumėte tai, ko norite. Dabar dykinėjimas nebus katastrofiškas, tačiau ateityje galite gailėtis dėl neatliktų užduočių.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Šaulio ženklo atstovai patirs savo įgimtos įtikinėjimo dovanos paaštrėjimą. Jiems bus daug lengviau įtikinti bet kurį žmogų padaryti ką nors svarbaus. Tai gali būti taikoma meilėje arba versle, siekiant pritraukti naują klientą arba įtikinti savo viršininkus pakelti atlyginimą. Taip pat verta prisiminti vieną paprastą tiesą, kad kartais užtenka tiesiog pakeisti požiūrį į problemas, kad jas išspręstumėte.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovai gali tikėtis pokyčių visose srityse, o aplinkiniai apie daugelį jų įspės laiku. Reikia įsiklausyti į artimųjų patarimus ir „prognozes“. Ožiaragio ženklo atstovams dabar reikia pasikliauti savo darbo pareigų vykdymu ir anksčiau duotų pažadų vykdymu. Tai padės jiems padidinti savo įtaką ir žymiai sustiprinti teigiamą reputaciją komandoje.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai susiduria su daugybe atvejų, kurių rezultatai yra pernelyg nenuspėjami ir priklauso nuo daugelio kintamųjų. Tai nereiškia, kad dabar šio ženklo atstovų laukia chaosas ir sumaištis. Jie sugebės išspręsti bet kokio sudėtingumo problemas ir išsisukti iš blogiausios situacijos. Verta paminėti, kad anksčiau uždarytos durys gali atsiverti priešais jus be jokios priežasties. Už tai svetainės ekspertai pataria padėkoti Merkurijui.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai turėtų stengtis išspręsti visas svarbiausias užduotis. Svarbu niekam nepasakoti apie savo planus ir nesiimti kelių užduočių vienu metu. Taip pat dabar geriau nesmerkti kitų, kad pats nebūtumėte teisiamas. Visata atspindės Žuvų ženklo atstovų elgesį. Gerumas ir dosnumas lems tai, kad kiti taip pat taps malonesni patiems Žuvų ženklo atstovams. Tai geriausias laikas ieškoti sėkmės ir bandyti rasti meilę.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Gali būti, kad per šias septynias dienas visi galėsime išspręsti jau iškilusias ar artimiausiu metu atsirandančias dilemas. Linkime jums sėkmės, meilės ir šilumos. Tegul Visata visada būna jūsų pusėje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].