Savaitės horoskopas liepos 25-31 dienoms

Horoskopai yra geriausi draugai tiems, kurie mėgsta planuotis viską į priekį. Savaitės horoskopas atskleis, ko liepos 25-31 dienomis turėtų tikėtis Zodiako ženklai.

Pagrindinis savaitės pavojus – Jupiterio retrogrado pradžia nuo ketvirtadienio. Pirmos trys dienos bus itin palankios, bet savaitės pabaiga gali būti laikoma tamsia ir nesuprantama. Merkurijus su Venera iš dalies sumažins Jupiterio sukeltas problemas, tačiau kai kuriais atvejais teks patiems būti protingiems. Ši planeta gali atimti iš jūsų energiją ir jėgas, todėl stenkitės būti pasiruošę.

Avinas

Šią savaitę Avinui svarbu neskubėti ir mėgautis kiekviena malonia akimirka. Gali būti, kad gyvenime atsiras daug naujų potyrių ir rūpesčių. Tačiau jei pažvelgsite į juos per optimizmo prizmę, jie neturės galios. Astrologai pataria daryti viską, kas įmanoma, kad jūsų namai taptų laimės ir harmonijos vieta. Žvaigždės išbandys Avinus, tačiau jų dvasios stiprybė ir pasitikėjimas savimi neleis paskęsti nemaloniose mintyse ir neviltyje. Jiems pasiseks.

Jautis

Jautis šią savaitę turėtų būti kuo arčiau artimųjų, sielos draugo, namų, draugų. Svarbu bendrauti su tais, kurie pažadina norą gyventi, o ne jį atima. Jautis gali prarasti motyvaciją. Retrogradinis Jupiteris pablogins situaciją, bet iš dalies grąžins entuziazmą ir norą gyventi. Astrologai teigia, kad Jautis gali jausti komplimentų poreikį. Tai normalu, nes kartais mums visiems svarbu išgirsti ką nors malonaus apie save.

Dvyniai

Dvyniams pirmiausia verta pasikliauti žodžio galia. Šio ženklo atstovai labai iškalbingi. Astrologai pataria pasinaudoti šiuo pranašumu, pradedant nuo pirmųjų pirmadienio minučių. Dvyniai galės įtikinti daugybę žmonių padėti jiems, dirbti kartu. Taip pat Dvyniai galės daug greičiau atskleisti visą savo potencialą humoro prasme. Tai turės teigiamos įtakos bendravimui su priešinga lytimi. Darbe svarbu objektyviai įvertinti savo galimybes.

Vėžys

Pavojingiausi jausmai ir emocijos yra pavydas, pasipiktinimas ir pyktis. Anksčiau kalbėjome apie tai, kaip jų atsikratyti. Vėžiams tai būtina daryti, priešingu atveju bus blogai. Specialistai rekomenduoja didelį dėmesį skirti sveikatai – psichinei ir fizinei. Vertėtų būti atsargesniems tvarkant pinigus. Išlaidauti reikia protingai, kitaip savaitės pabaigoje Vėžiai gali gailėtis.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, savaitės horoskopas

Liūtas

Liūtai turi susitaikyti su tuo, kad jų gyvenimas netrukus pasikeis. Tai, kaip visada, parodys penki svarbūs ženklai. Belieka tik suprasti, kuria kryptimi pasisuks šių pokyčių švytuoklė – teigiama ar neigiama. Astrologai Liūtams pataria pradėti veikti nuo pat pirmadienio ryto. Neveikimas per šias septynias dienas prilygsta praradimui, ir tai galioja absoliučiai visose gyvenimo srityse. Liūtai turi suimti visą savo valią į kumštį ir žengti ryžtingą žingsnį į priekį.

Mergelė

Mergelės ateinančiu laikotarpiu dažnai turėtų tikėtis savo talismano numerio pagalbos. Taip pat verta būti dėmesingesniam ir išmokti įžvelgti tai, kas slypi tarp eilučių. Savaitę geriausia pradėti nuo šlamšto pertekliaus. Tai viena iš pagrindinių laimės sąlygų, nes tvarka gyvenime ir namuose padės Mergelėms teisingai susidoroti su neigiama Jupiterio energija. Astrologai pataria nekelti sau pavojaus, nerizikuoti. Pagrindinis kūrėjų pažeidžiamumas yra jų psichinė būsena. Jūs negalite paskęsti slegiančiose mintyse.

Svarstyklės

Svarstyklėms šią savaitę reikia kuo mažiau atsitraukti į save ir užsiimti gilia savistaba, kaltinti save dėl praeities gyvenimo klaidų. Nuo ketvirtadienio sustiprės visos negatyvios mintys, sustiprės noras gilintis į save. Dabar turite dirbti sunkiau, tačiau svarbu atsiminti, kad sunkus darbas yra dviašmenis kardas. Galite perdegti ir labai pavargti, o tai yra tiesioginis kelias į sveikatos problemas.

Skorpionas

Skorpionams teks daug laiko skirti tinkamo socialinio rato pasirinkimui. Jei šio ženklo žmonės nori būti viršuje ir išlikti stiprūs, jie turės vengti bendrauti su toksiškomis asmenybėmis. Toksiški žmonės gali užkrėsti Skorpionus negatyvumu, nes pastarieji bus pažeidžiami išorės įtakos. Tokiu atveju teks atlikti energetinį valymą druska ir kadagiu. Geriau vengti įkyrios kitų nuomonės, nes nepageidaujami patarimai bus pavojingi ir jokiu būdu nepadės Skorpionams tapti sėkmingesniais.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Šaulys, vienas atspariausių stresui Zodiako ženklų, šią savaitę sugebės oriai išgyventi visas problemas ir įveikti kliūtis. Astrologai mano, kad Šaulys turėtų būti savarankiškas. Geriau ką nors daryti pačiam, bet lėtai ir gerai, o ne pasikliauti greita pagalba. Bet kokius neigiamus pokyčius ir įvykius šio ženklo žmonės galės paversti savo naudai. Svarbu atsiminti, kad nelaimės yra patirties ir išminties šaltinis.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi sukurti harmoniją savo namuose. Tai ypač svarbu tiems, kurie visą laiką praleidžia gimtosiose sienose – laisvai samdomiems darbuotojams, namų šeimininkėms ir mamoms. Sprendžiant iš žvaigždžių ir planetų padėties, Ožiaragiams dabar reikia eiti į savo svajonę, nepaisant kliūčių. Gali būti, kad pasitikėjimas savimi susvyruos, tačiau šio laivo negalima supurtyti. Būtina judėti į priekį nekeičiant kurso, kitaip prasidės vidinių problemų laikotarpis, kuris sumažins sėkmės tikimybę iki absoliutaus minimumo.

Vandenis

Vandeniai turėtų pasinaudoti geriausia ilgaamžiškumo ir sveikatos stiprinimo praktika. Žvaigždės šio ženklo atstovams padės sustiprėti fiziškai ir protiškai. Gali būti, kad kai kuriose situacijose tai atsitiks dėl tam tikrų problemų. Siekdami sėkmės gyvenime, Vandeniai neturėtų klausti kaip ir ką daryti. Taip jie rizikuoja pasinerti į save. Vietoj to, geriau pabandyti rasti neįprastus problemų sprendimus. Tai geras laikas savireklamai ir darbo paieškai.

Žuvys

Žuvims pirmiausia reikia išsivalyti namus. Taip pat svarbu išvalyti galvą nuo pavojingų minčių. Tai puikus laikas atsikratyti visko, kas nereikalinga. Galite pabandyti palikti nuobodų darbą, nutraukti toksiškus santykius. Astrologai pataria kovoti su melancholiška nuotaika. Tai padės tapti sėkmingesniems ir rasti bendrą kalbą su bet kuriuo žmogumi. Gerumas, optimizmas ir meilė gyvenimui – trys ingredientai tobulam laimės kokteiliui.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].