Jau atėjo pirmoji liepos savaitė. Astrologai pasidalino su mumis savo nuomonėmis, kokia bus ši svarbi savaitė ir kaip turi elgtis kiekvienas iš Zodiako ženklų atstovų, kad įveiktų sunkumus ir šalia išlaikytų kaprizingą likimą.

REKLAMA

Karščiausias vasaros mėnuo prasidės maloniai, todėl verta padėkoti Merkurijui, kuris liepos 2 dieną įžengs į Liūto ženklą ir taip pagerins savo energiją ir padarys mūsų gyvenimą šiek tiek lengvesnį ir geresnį. Savaitė, deja, prasideda ne antradienį, o pirmadienį, o šią dieną viskas gali atrodyti ne taip jau ir gerai, todėl astrologai pataria naudoti efektyviausią rytinį ritualą, siekiant pagerinti darbingumą ir savo nuotaiką.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

Avinas

Šią savaitę Avino ženklo atstovams svarbu judėti į priekį, tačiau taip pat labai rekomenduojama būti paprastais stebėtojais, ypač situacijose, kai nutiks kažkas nesuprantamo ar keisto. Nereikia skubėti priimti sprendimų ir stengtis kuo greičiau susidoroti su visais sunkumais. Sunkumai vienoje gyvenimo srityje gali padėti jums pasiekti sėkmę kitoje.

Jautis

Laikotarpiu nuo liepos 1 iki liepos 7 dienos Jaučio ženklo atstovus dažniausiai pasitinka būtent jų apranga. Turite atrodyti kuo reprezentatyviau, net jei darbe nėra svarbių oficialių susitikimų. Aplinkiniai iš Jaučio ženklo atstovų lauks palaikymo ir bet kokios galimos pagalbos, net jei apie tai nekalbės tiesiogiai, todėl astrologai pataria šio ženklo atstovams patiems rodyti entuziazmą ir susidomėjimą siūlant pagalbą.

REKLAMA

Dvyniai

Pagrindinis patarimas Dvynių ženklo atstovams šiuo laikotarpiu – svarbu stengtis nuveikti kuo daugiau dalykų. Yra posakis „viena diena maitina visus metus“, tačiau nuo liepos 1 iki liepos 7 dienos bus „maitinimo“ savaitė ištisiems metams. Tai labai svarbus laikotarpis. Kalbant apie bendravimą su žmonėmis, astrologai pataria viešiems kivirčams laikyti tabu. Šiuo metu santykiuose negalite skalbti nešvarių skalbinių viešai, parodydami visiems aplinkiniams savo problemas su savo antrąja puse.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai turėtų prisiminti, kad saikas dabar kenkia. Sėkmė tokiais laikotarpiais lydi tik perteklių. Tai reiškia, kad reikia mylėti kaip paskutinį kartą, įsimintiniausiai atsipalaiduoti ir nebijoti pasakyti svarbių žodžių savo artimiesiems. Gerumas ir visi geri dalykai Vėžio ženklo atstovams artimiausiu metu sugrįš šimteriopai, todėl reikia susikaupti ir stengtis daryti tik tai, kas gali patikti artimiesiems ir draugams.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Dėl Merkurijaus perėjimo į jų ženklą Liūto ženklo atstovų atmintis žymiai pagerės. Tai gali būti naudojama įvairiais būdais, pavyzdžiui, mokantis. Šią savaitę Liūto ženklo atstovams reikia viso optimizmo ir įgimtos meilės gyvenimui. Stiklinė visada turi būti pusiau pilna. Svarbu parodyti žmonėms savo teigiamus ketinimus ir norus. Taip pat galite užsiimti detaliu ateities reikalų planavimu. Ši savaitė tinkama galvoti apie ateitį.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai dabar niekada neturėtų leistis į rūpesčius. Tai labai neigiamai paveiks jų produktyvumą ir nuotaiką. Visata šiuos žmones ruošia maratonui, o ne sprintui, todėl svarbu atsiminti svarbiausius tikslus ir jokiu būdu nepasitraukti iš lenktynių ar nekeisti judėjimo krypties. Merkurijus suaktyvina stipriąsias Mergelės ženklo atstovų savybes, todėl šią savaitę jie gali išplėšti pergalę iš priešų gniaužtų.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams nuo liepos 1 iki liepos 7 dienos į darbą reikia žiūrėti paprasčiau – kaip į žaidimą. Neturėtumėte nusiminti dėl praradimų, nes jie suteikia jums kai ką labai svarbaus – patirties. Turite mokėti padėkoti Visatai už viską, ką ji duoda, net jei tai atneša skausmą ir nusivylimą. Galite naudoti gudrius derinius ir sudėtingus judesius, tačiau svarbiausia apsieiti be melo ir manipuliavimo. Priešingu atveju Svarstyklių ženklo atstovai gali prarasti savo pranašumą.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai negali atsiduoti pesimizmui, kad ir kas nutiktų jų gyvenime. Gera nuotaika yra geriausias vaistas nuo bėdų ir problemų bet kuriame lygyje ir bet kurioje srityje. Tai padės Skorpiono ženklo atstovams išlaikyti mąstymo aiškumą ir grynumą. Jei norite, galite pakeisti savo išvaizdą ir atnaujinti drabužius, tačiau kol kas geriau apsieiti be drastiškų išorinių metamorfozių. Nedidelis stiliaus pakeitimas jums bus naudingas.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Šaulio ženklo atstovams svarbu prisiminti, kad tobulų žmonių nėra. Jei jie padaro klaidą, nereikia savęs dėl to graužti. Siekdami geriausio, galite praleisti geras akimirkas. Svetainės ekspertai pataria išmokti vertinti tai, ką turite, nereikalaujant nieko per daug iš likimo ir planetų. Per didelis kuklumas šiems žmonėms taip pat nesuteiks didelio malonumo, tačiau geriau nebūti gobšiems ir tenkintis tuo, ką turite.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovai turėtų kovoti su blogiu savyje, o ne kituose. Nereikia nieko mokyti apie gyvenimą ir bandyti ką nors nukreipti į teisingą kelią moraliniais mokymais. Merkurijus padės Ožiaragio ženklo atstovams atsikratyti skaudžių prisiminimų iš praeities. Šią savaitę viskas, kas bloga, labai tikėtina, kad ištirps užmarštyje, todėl svarbu išmokti paleisti blogas mintis ir susitelkti į kažką malonaus – šeimą, pomėgius, meilę.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai šią savaitę greičiausiai peržengs negrįžimo tašką kokiame nors jiems svarbiame reikale, kai nebebus galima trauktis nuo tikslo, nes bus pernelyg pastebima energija ir sugaištas laikas. Tai reiškia, kad reikia užpildyti save motyvacija ir negalvoti apie tai, kaip viską mesti. Merkurijus padės šiems žmonėms įveikti nepažįstamo ir neįprasto baimę, o tai suteiks Vandenio ženklo atstovams drąsos.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams finansinių problemų debesys išsisklaidys gana greitai ir netikėtai. Šią savaitę bus didelė tikimybė susidurti su keistų sutapimų ir nelaimingų atsitikimų serija, kuri galiausiai prives Žuvų ženklo atstovus prie kažko malonaus ir teigiamo. Nėra prasmės ieškoti paaiškinimo, kas vyksta. Svarbu išlaikyti santūrumą ir ramybę, stengtis rasti sau naują atramos tašką ir nustoti skųstis gyvenimu.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Tai puikus laikas pagerinti savo sveikatą ir rasti dvasinę harmoniją. Planetos yra jūsų pusėje. Viskas, ko mums reikia, tai tiesiog išmokti judėti ta kryptimi, kurią laikome prioritetine. Nereikia atsisakyti savo svajonės, nes jos įgyvendinimas yra visai šalia.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].