Savaitės horoskopas gegužės 23-29 dienoms

Prasideda paskutinė gegužės savaitė. Pavasaris pamažu eina į pabaigą, tad laikas pokyčiams. Žvaigždės suteiks mums pokyčių, o savaitės horoskopas atskleis, kokie jie bus ir kaip juos padaryti malonesnius.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti šią savaitę, tai atsikratyti minčių, kurios blokuoja energiją. Priešingu atveju bus daug sunkiau pasiekti sėkmę tam tikroje srityje. Tai naujų galimybių metas, tačiau pakeliui gali iškilti sunkumų, todėl astrologai pataria būti viskam pasiruošusiems ir neskubėti.

sukti

Avinas

Avinams gera žinia yra Marso perėjimas į jų Zodiako ženklą. Tai atvers jiems naują gyvenimo skyrių ir prisidės prie didelių palankių pokyčių gyvenime – meilėje, versle ir darbe. Padidėjusią energiją teks tramdyti. Tą padaryti jums padės paprasti ir veiksmingi ritualai. Tikimasi, kad pavasario pabaiga Avinams bus įžvalgų, naujų idėjų ir minčių atsiradimo metas. Gyvenimas sužibės naujomis spalvomis ir prasidės naujas etapas.

Jautis

Jaučio empatija augs, o tai gana gera žinia, nes tai padeda jausti žmones. Jautis sugebės iš anksto diagnozuoti apgaulės ir sukčiavimo bandymus. Taip pat žvaigždės gali išprovokuoti nostalgiškų minčių augimą, o tai dabartinėmis realijomis nėra itin naudinga, nes artėjanti vasaros pradžia reiškia, kad reikia žiūrėti ne atgal, o į priekį. Pavojingiausios savaitės dienos yra pirmadienis ir sekmadienis. Gegužės 29 dieną reikia būti itin atidiems tvarkant pinigus. Apskritai savaitė ideali darbui ir naujų dalykų pradžiai.

Dvyniai

Dvyniams pirmadienį prireiks numerologų pagalbos. Svarbu žinoti savo talismano numerį, kad apsisaugotumėte nuo neigiamo retrogradinio Merkurijaus. Labai padidės rizika suklysti bet kurioje gyvenimo srityje. Savaitė bus itin palanki kelionėms ir aplinkos kaitai. Taip pat galite pabandyti pakeisti stilių ir atnaujinti drabužių spintą.

Vėžys

Vėžiams šią savaitę reikės stiprios energijos, kad atremtų iššūkius, kuriuos sekmadienį formuoja Merkurijaus ir Marso jungtis su Jupiteriu. Biolauką sustiprinti bus galima penkiais efektyviais būdais. Visą savaitę jūsų laukia atsitiktiniai susitikimai ir malonūs apsilankymai. Tai bus staigmenų ir netikėtumų metas. Tikimybė, kad viskas pasisuks drastiškai, maža, bet ji vis tiek egzistuoja. Tai reiškia, kad Vėžiai turi atidžiau planuoti dalykus ir nepasikliauti Visata, kuri už juos atliks visus darbus.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, Savaitės horoskopas

Liūtas

Prasideda pergalių ir malonių įžvalgų metas. Liūtų galvoje gali kilti įdomių minčių. Gali būti, kad jie net taps pavyzdžiu žmonėms iš savo aplinkos. Žinoma, tai turės teigiamos įtakos santykiams su priešinga lytimi ir darbe. Be to, astrologai rekomenduoja Liūtams pradėti pasitikėti savo intuicija. Jų šeštasis pojūtis padės jiems pasiekti sėkmę bet kokioje srityje.

Mergelė

Merkurijus vis dar retrogradinis, todėl reikia prisiminti greitus sėkmės ritualus. Marsas antradienį šiek tiek padidins sėkmės tikimybę versle, o savaitgalio pradžioje galite tikėtis didelio jėgų ir energijos antplūdžio. Savaitės pabaigoje astrologai Mergelėms pataria užsiimti tuo, kas jas domina. Gali būti, kad šeštadienį Mergeles užklups meilės pagunda. Kaip žinote, geriausias būdas jos atsikratyti – pasiduoti jai. Venera parodys Mergelėms teisingą meilės kelią ir padės padaryti geriausią įspūdį kitiems.

Svarstyklės

Svarstyklėms savaitės pradžioje reikėtų atlikti energetinį valymą namuose. Tai turėtų padėti sumažinti blogą neigiamo Merkurijaus įtaką. Antradienį gyvenimas taps daug lengvesnis, o šeštadienį įvyks vienas ilgiausiai lauktų pirmojo pusmečio astrologinių įvykių – Veneros perėjimas į Jaučio ženklą. Tai reiškia, kad savaitės pabaigoje Svarstyklės galės gerokai padidinti savo potencialą meilėje ir darbe. Kartu su naujomis galimybėmis gali iškilti ir naujų bėdų, kurios skaudžiai smogs piniginei.

Skorpionas

Pavojingiausia savaitės diena šio Zodiako ženklo žmonėms yra sekmadienis. Neigiamas Marso ir Jupiterio aspektas suaktyvina svarbiausius pažeidžiamus Skorpionų taškus. Taip pat savaitės pabaigoje šie žmonės gali elgtis pernelyg atsargiai. Nepasiduokite ir neleiskite abejonėms sugriauti jūsų svajonių. Visata pati pakoreguos Skorpionų gyvenimą ir tai darys palyginti nepastebimai. Jos dėka šių žmonių gyvenimas pasikeis.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Žvaigždės su planetomis bandys perteikti Šauliui, kad ateina laikas, kai rimtumas prilygs vidutinybei. Pavasario pabaiga neatleis Šauliui nevilties ir neveiklumo, apatijos ir pavydo. Astrologai rekomenduoja laikytis penkių dvasinių dėsnių, kurie keičia gyvenimą į gerąją pusę. Svarbu atsiminti, kad bet kokie teigiami pokyčiai gyvenime prasideda nuo tinkamo požiūrio ir optimizmo. Rodydamas švelnumą ten, kur reikia ryžto, Šaulys rizikuoja negauti savo turto.

Ožiaragis

Ožiaragiai lšią savaitę taps neįtikėtinai produktyvūs. Viskas, ko jiems dabar reikia, tai išmokti sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia. Turite teisingai nusistatyti prioritetus, taip pat įgyti naują požiūrį į gyvenimą. Galbūt pats laikas įsiklausyti į artimųjų ir draugų patarimus. Jei nori, Ožiaragiai gali tai padaryti. Tada į jų gyvenimą ateis ramybė ir tyla, tačiau geriau išeiti iš komforto zonos ir pabandyti pasiekti anksčiau užsibrėžtus tikslus. Pagrindinis jų globėjas bus labai stiprus, todėl sėkmės bus daugiau nei pakankamai.

Vandenis

Savaitės pradžioje Vandeniams numatomas nedidelis kūrybinis ir emocinis sąstingis. Septyni dėsniai ir sėkmės mantros kiekvienai dienai padės tai išspręsti. Su jų pagalba Vandeniai pateks į priekį ir padarys viską, kas įmanoma, kad išspręstų savo užduotis. Kalbant apie buities darbus, šią savaitę galėsite drąsiai kraustytis, pradėti remontuoti namus, atlikti generalinį valymą. Didžiausias Vandenio priešas – perdėtas sentimentalumas.

Žuvys

Savaitės pradžioje ir jos pabaigoje Žuvims gali kilti problemų su sėkme. Geriausias ir šviesiausias laikas bus nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, o kitomis dienomis geriau naudoti tris būdus, kaip akimirksniu pritraukti sėkmę. Astrologai pataria neignoruoti kolegų ir artimųjų pagalbos prašymų. Pageidautina padėti tiems, kuriems to reikia. Visata taps palankesnė Žuvims. Gali būti, kad savaitės pabaigoje bus dar viena išsipildžiusi svajonė. Venera padės Žuvims pasiekti sėkmę.

žuvys, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].