Savaitės horoskopas gegužės 2-8 dienoms

Savaitės horoskopas padės teisingai išgyventi šį laikotarpį bei pritraukti daugiau sėkmės bet kurioje gyvenimo srityje. Stenkitės vadovautis paprastomis astrologų rekomendacijomis, jei norite gegužę rečiau patekti į keblias situacijas.

Planetų padėtis toli gražu nėra pati palankiausia, todėl astrologai visų pirma pataria mums visiems stengtis būti atsargiems. Būkite budrūs kiekvieną dieną, kad nepatektumėte į problemų ir pavojų kelią. Visų pirma, ekspertai pataria kiekvienam iš mūsų kuo greičiau atsikratyti pavydo, pykčio ir pasipiktinimo, nes ateinančiu laikotarpiu šie jausmai bus patys žalingiausi ir pavojingiausi.

taro kortų prognozė, savaitgalio horoskopas

Avinas

Avino laukia labai nervinga ir nerami savaitė, todėl astrologai rekomenduoja šiems žmonėms išmokti medituoti arba tiesiog dažniau daryti tai, kas juos atpalaiduoja, sužavi ir verčia nebegalvoti apie blogį. Melancholiškas ar agresyvus požiūris yra tiesioginis kelias į pralaimėjimą bet kuriame naujame versle. Naujas pažintis kol kas geriau sustabdyti, nes retrogradinis Plutonas atsivers kone šimtu procentų. Be to, gera Merkurijaus padėtis reikš, kad savaitė puikiai tinka skaitymui, žinių kaupimui, intelektualiniam darbui.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai visų pirma turi atsiminti, kad daugiausia neigiamos žvaigždžių ir planetų energijos susikaups jų namuose. Tai reiškia, kad savaitę verta pradėti valant namus nuo šios energijos. Jautis galės efektyviau ilsėtis ir apskritai bus produktyvesnis. Bus lengviau rasti bendrą kalbą su artimaisiais ir sielos draugu. Apskritai savaitę vargu ar galima pavadinti paprasta ir nuspėjama, todėl astrologai pirmiausia pataria susidėlioti ateities planus. Tai sumažins problemų tikimybę iki minimumo.

Dvyniai

Nepaisant to, kad pagrindinis Dvynių globėjas Merkurijus yra labai teigiamoje padėtyje, šie žmonės vis tiek turėtų pradėti naudoti daiktus su apsauginėmis savybėmis. Savaitė bus nenuspėjama dėl smarkiai pasikeitusių energijos srautų. Dvynių kūrybinis mąstymas ir intuicija paaštrės, tačiau motyvacija gali sumažėti. Galite pabandyti daugiau bendrauti su maloniais žmonėmis, taip pat rasti laiko atostogoms. Nenumaldomas turtų ir valdžios troškimas gali su Dvyniais žiauriai pajuokauti, todėl nuo gegužės 2 iki 8 dienos geriau tenkintis tuo, ką turite.

Vėžys

Nepaisant to, kad savaitė bus pavojinga, žvaigždės Vėžiams siųs įvairių laimingų likimo ženklų. Ypatingai tai taikoma tiems Vėžiams, kurie stengsis padėti juos supantiems žmonėms. Rūpestingi, jautrūs ir malonūs šio ženklo atstovai taps laimingesni ir sėkmingesni. Pasisekė ir tiems Vėžiams, kurie sugebėjo išmokti praeities pamokas. Gali būti, kad per šias septynias dienas gali pasikartoti kai kurios klaidos, kurias jie jau padarė anksčiau. Dėmesys detalėms taip pat bus svarbi sėkmės sąlyga. Nieko svarbaus nereikėtų pamiršti.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, Savaitės horoskopas

Liūtas

Šią savaitę Liūtai gali labai greitai prarasti jėgas ir energiją. Tai reiškia, kad atėjo laikas pasinaudoti greito atsigavimo meditacija. Tai puikus laikas atsipalaiduoti ir svarbius dalykus atidėti vėlesniam laikui. Kita vertus, visiškas neveikimas prilyginamas praradimui. Tai reiškia, kad reikia sutelkti dėmesį į paprasčiausius ir suprantamiausius dalykus, dėl kurių nereikia skubėti. Bus daug aktualių problemų, į kurias teks atsižvelgti. Reikia būti atsargiems, nes tokių smulkmenų bus daug.

Mergelė

Mergelėms šiuo laikotarpiu gali tekti leistis į tolimą kelionę. Jei kelyje tenka praleisti daug laiko, astrologai pataria prieš kelionę prisiminti svarbiausius liaudies ženklus. Geriausias būdas tinkamai atsipalaiduoti gegužės pradžioje – užsiimti menu, klausytis muzikos, žiūrėti filmus. Bus naudinga bendrauti su žmonėmis, keistis patirtimi. Taip pat reikia dažniau padėti kitiems kovoti su liūdesiu. Tai turės teigiamą poveikį karmai. Dėl aktyvaus ir pozityvaus Merkurijaus mokytis naujų kalbų bus daug lengviau.

Svarstyklės

Su Svarstyklėmis viskas bus gerai, nepaisant to, kad pagrindinis jų globėjas atsidurs itin nepalankioje padėtyje. Motyvuojančios citatos padės Svarstyklėms rasti jėgų dirbti ir išspręsti problemas. Prasideda laikas, kai šie žmonės galės pamatyti anksčiau atlikto darbo rezultatus. Tai atvers Svarstyklėms naujas duris ir padės pamatyti save iš šalies. Astrologai nepataria gilintis į savistabą, nes tai gali sukelti apatiją. Savaitės pabaigoje meilės sferoje galite sulaukti malonių staigmenų.

Skorpionas

Pirmasis ir svarbiausias šios savaitės astrologų patarimas yra susijęs su Skorpionų elgesiu kitų žmonių atžvilgiu. Jiems reikia skubiai atsikratyti nusiskundimų, nes jie perkonfigūruoja sąmonę ir gali pakeisti likimą į blogąją pusę. Geriau pasakyti ką nors gražaus kitiems. Negrįžtamų ir mirtinų įvykių tikimybė šią savaitę yra minimali, nes visos neigiamos planetos Skorpionus paveiks mažiausiai, palyginti su kitais Zodiako ženklais. Situacija stabili.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Šiems žmonėms svarbu prisiminti, kad tai, kas pasakyta dabar, ateityje taps realybe. Žvaigždės tokioje padėtyje, kurioje traukos dėsnis veiks maksimaliai. Kartu su žodžio galia Šauliai įgis dar didesnės charizmos. Jie pritrauks daug kitų dėmesio. Tai turės didelę įtaką jų meilės ir finansiniams reikalams. Jie turės daug entuziazmo, tačiau nepamirškite savo ambicijų paremti veiksmais. Turite veikti ir būti kuo produktyvesni.

Ožiaragis

Gali būti, kad žvaigždės paveiks blogiausias Ožiaragių charakterio savybes. Šiems žmonėms atrodys, kad jie viską daro teisingai, tačiau iš tikrųjų jie atstums kitus nuo savęs ir provokuos negatyvumui. Astrologai rekomenduoja nešvaistyti energijos, eikvoti ją ginčams, nenaudingiems poelgiams. Turite sutelkti dėmesį į svarbiausius projektus. Darbas ir reikalai Ožiaragiams suteiks pasitenkinimo ir laimės. Taip pat galite planuoti ateitį.

Vandenis

Venera Avine padarys Vandenius mažiau produktyvius ateinančias septynias dienas. Neigiama žvigždžių padėtis atskleis visus pažeidžiamus šių žmonių taškus. Neverta laukti psichologinės paramos iš aplinkinių, nes šią savaitę žmonės bus itin egoistiški. Reikia pasikliauti tik savimi ir parodyti didesnį rūpestį. Net ir nedidelis aplaidumas darbuose ir reikaluose gali kainuoti Vandeniui pinigus ir sėkmę.

Žuvys

Žuvims bus sunkiau bendrauti su žmonėmis, tačiau tai nėra priežastis liūdėti, nes visada galite pabūti vienas. Anksčiau ekspertai yra kalbėję apie tai, kokia jos nauda ir kodėl ji stiprina biolauką. Gerumas ir meilumas nebus būdingi artimiems žmonėms, tačiau tai nereiškia, kad pačios Žuvys turi tapti bejausmis ir negatyvios. Jei Žuvys pradeda atspindėti kitų elgesį, tai gali tarp jų pastatyti neįveikiamą sieną. Net ir šią savaitę geriau sumažinti fizinį aktyvumą. Ėjimą į sporto salę geriau laikinai atidėti.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].