T. Globa: 3 zodiako ženklai iki liepos pabaigos sutiks tikrąją meilę

Romantiški santykiai – įdomi pokalbių tema. Žmonės dažnai kalba apie savo santykius su partneriu, apibūdindami, kas juose vyksta. Dažnai į tokius monologus aplinkiniai tiesiog įsiklauso, tačiau jiems tai nesukelia emocinio pakylėjimo. Bet yra ir tokių pasakotojų, kurių meilės istorijų klausomasi įdėmiai ir su susidomėjimu. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

Avinas

Šio žvaigždyno žmonės yra labai protingi, sumanūs ir išsilavinę. Avinai nuolat tobulėja, keičia gyvenimą į gerąją pusę. Jie nepamiršta tobulinti savo santykių bei į juos įnešti kažko naujo.

Avinai ir pastebi tik tai, kas gero yra sąjungoje su išrinktuoju. Taip jie gali ne skųstis kitiems, bet rodyti gerą pavyzdį, kaip reikia tvarkyti savo gyvenimą.

Šio ženklo atstovai kalba apie meilę, apie tai, kas vyksta jų poroje, kai jų apie tai paklausiama. Aplinkiniai žmonės jų klausosi su pasimėgavimu, kad perimtų vertingos patirties, išmoktų ko nors, kas ilgainiui galėtų praversti ir jiems patiems.

Liūtas

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai niekada nesigiria, viską pateikia taktiškai ir atsargiai. Liūtai visiems pasakoja apie savo pasiekimus, kaip jie elgiasi su savo išrinktuoju, įvardija savo nuopelnus šiuose santykiuose.

Žmonės su susižavėjimu žvelgia į šio ženklo atstovus, ima iš jų pavyzdžius, mėgdžioja juos, nes jų pasiekimai yra išties įspūdingi.

Žuvys

Šie žmonės mėgsta žaisti pagal savo taisykles, o ne kam nors paklusti. Žuvys nekartoja svetimų klaidų ir nesikliauja jokiais patarimais.

Jie eksperimentuoja su santykiais, sugalvoja naujų būdų, kaip spręsti iškilusias problemas.

Savaitinis meilės horoskopas rugsėjo 8-14 dienoms

Žuvys pasakoja kitiems apie savo atliktus veiksmus ir jų rezultatus, o tai džiugina klausytojus, nes niekas negali pakartoti tokios jų patirties.

Šių Zodiako ženklų žmonių klausytis iš tiesų įdomu. Tačiau jie patys kartais jaučiasi ne visai patogiai savo artimuose santykiuose, kartais negali suprasti, kaip elgtis, ką daryti tam tikroje situacijoje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].