Rytų horoskopas rugsėjo 18-24 dienoms

Antroji rugsėjo pusė įsibėgėja. Rytų horoskopas atskleis, kokia bus savaitė nuo rugsėjo 18 iki 24 dienos. Sužinokite, ko tikėtis.

REKLAMA

Svarbiausi ekspertų patarimai visiems šią savaitę yra gana paprasti: stenkitės nesiteisinti. Anksčiau mes kalbėjome apie tai, kaip tai demotyvuoja ir griauna mūsų gyvenimus. Ekspertai pastebi, kad šis laikotarpis bus labai palankus.

kinų horoskopas

Žiurkė

Žiurkės linkusios vertinti tai, ką turi šiuo metu, tačiau kartais to nepakanka. Nuo rugsėjo 18 iki 24 dienos visiems žmonėms, gimusiems šio gyvūno metais, geriau nesustoti ir per greitai nesusitaikyti su pralaimėjimu. Jei iškyla sunkumų, gali tekti pabandyti daryti ką nors kita, kad išspręstumėte problemą.

Jautis

Jaučiai tikriausiai norės kautis prieš ką nors, tačiau svarbu atsiminti, kad kartais didžiausias priešas slypi mumyse. Štai kodėl dabar ekspertai rekomenduoja Jaučiams pirmiausia kovoti su blogiu savyje, o tada atkreipti dėmesį į kitus žmones. Tai geriausias laikas tapti stipresniems, atsakingesniems, produktyvesniems.

REKLAMA

Tigras

Visata padės Tigrams atsikratyti skaudžių prisiminimų. Tai įvyks savaime. Tigrams nereikės lankytis pas psichologus, kad netikrumą ir baimes paverstų stiprybe ir išmintimi. Tai įvyks automatiškai, o procesas gali vykti gana nepastebimai. Atėjo laikas tapti geresniam, stipresniam.

Triušis

Gali būti, kad ateis negrįžimo taškas. Tai bus susiję su išsiskyrimu su žmonėmis, darbu, pradėtais dalykais ir pan. Labai svarbu stebėti vykstančius procesus ir pasiruošti tam, kad teks priimti rimtus sprendimus. Ši savaitė tinkama kelionėms, apsipirkimui, naujų žmonių pažinimui, romantikai ir flirtui.

Drakonas

Drakonai dažnai yra ksenofobiški. Baimė atsiranda savaime, tačiau ją galima įveikti renkant papildomą informaciją. Būtent dėl ​​žinių stokos ji atsiranda. Atėjo laikas pabandyti geriau pažinti tam tikrus žmones, padaryti tai, kas buvo baisu – pavyzdžiui, susirasti naują darbą.

REKLAMA

Gyvatė

Finansinių problemų debesys išsisklaidys virš Gyvatės. Tai bus laikas, kai gimusieji šio gyvūno metais galės suprasti, kaip užsidirbti pinigų ir kur apsimoka ką nors nusipirkti. Meilės sferoje viskas žada būti gana ramu. Be to, šie žmonės turi nemažą galimybę susidurti su keistų sutapimų ir nelaimingų atsitikimų serija. Tai bus geriausias laikas toms Gyvatėms, kurios tiki stebuklais.

Arklys

Rugsėjo 18–24 d. Visata reikalauja iš Arklių santūrumo. Per šias septynias dienas geriau neapleisti anksčiau pradėtų užduočių ir apskritai nedaryti neapgalvotų veiksmų. Sunku spręsti apie galimų problemų mastą, tačiau jos gali būti katastrofiškai didelės, jei laiku negalvosite apie priimtų sprendimų pasekmes. Galite pabandyti pasitelkti savo artimųjų paramą.

REKLAMA

Ožka

Per šias septynias dienas Ožkoms rekomenduojama būti šiek tiek pragmatiškesnėms. Viską reikia planuoti iš anksto, užsirašyti svarbias mintis ir nešvaistyti jėgų. Taip pat reikia išmokti ištiesti pagalbos ranką artimiesiems, draugams ir kolegoms. Jei ožkos nori padėti sau, pirmiausia jos turės padėti kam nors kitam. Tai yra Visatos pusiausvyros dėsnis.

Rytų horoskopas

REKLAMA

Beždžionė

Beždžionės turėtų prisiminti, kad laikas, galimybės ir žodžiai niekada negrįžta. Rytų horoskopų srities žinovai rekomenduoja su visu tuo būti atsargiems, priimti tik pagrįstus sprendimus. Rizika, nuotykiai ir šurmulys gali tapti problema. Dėl neatsargumo galite prarasti sėkmę.

Gaidys

Gaidžio metais gimusiems žmonėms svarbu daryti tik tai, kas teikia pasitenkinimą, džiaugsmą ir tam tikrą naudą. Neturėtumėte per daug užsidaryti, jei nesulaukiate entuziastingo atsakymo iš aplinkinių arba jei nepatiriate jokios naudos. Taip, sunkumų gali kilti, bet jei šio Rytų ženklo atstovai ir toliau į pasaulį žiūrės per optimizmo prizmę, jie išlaikys tvirtumą ir sėkmę.

REKLAMA

Šuo

Šunims teks nelengvas pasirinkimas: stebėti, kas vyksta kaip pašaliniui stebėtojui, arba atlikti pagrindinį vaidmenį šios savaitės vingiuotame siužete. Rugsėjo 18–24 dienomis Šunys gali rinktis bet ką, tačiau verta atminti, kad mėtymasis nieko gero neatneš. Turėsite arba atlikti stipraus ir nepajudinamo žmogaus vaidmenį, arba paprašyti pagalbos.

Kiaulė

Specialistai pataria Kiaulėms nepamiršti paprastos tiesos: kiekviena moneta turi dvi puses. Jei nuo rugsėjo 18 iki 24 d. jų gyvenime atsitiks kažkas nemalonaus, jie turėtų tai traktuoti kaip galimybę atsirasti kažkam gero. Taip veikia Visata – jei turite problemų vienoje srityje, tai naujos galimybės gali atsirasti kitoje. Bėda tik ta, kad kartais juos sunku pastebėti.

Rytų horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].