Rugsėjo 14-24 d. meilė pasibels į 3 Zodiako ženklų širdis

Visi nori meilės. Visai nesvarbu, kiek mums metų, ką dirbame ar kaip gyvename. Vis tiek svajojame apie šį šiltą jausmą. Jei jau seniai laukiate, kad jūsų širdies ledus ištirpdytų ypatingas žmogus, tai pagaliau įvyks jau rugsėjo 14-24 dienomis!

Pirmasis rudens mėnuo bus pilnas staigmenų, o rugsėjo 14-24 d. laikotarpis bus susijęs su širdies reikalais. Jei šiomis dienomis į jūsų širdis pasibels meilė, tai ji bus amžina, sušildys jūsų sielą ir privers naujomis akimis išvysti pasaulį. Tai bus tikrų tikriausia laimė.

Stipriausiai šis jausmas paveiks tris Zodiako ženklus. Jiems meilė taps išganymu ar net gyvenimo prasme. Sparnus užauginantis jausmas padalins gyvenimą į „prieš“ ir „po“, nes niekas nebebus taip, kaip anksčiau.

Svarstyklės

horoskopas

Netrukus stipri meilė įsiverš į jūsų gyvenimą ir visiškai apsuks jums galvą, nors jums tai nėra būdinga. Žinoma, skirkite laiko pasverti visus šių santykių pliusus ir minusus, tačiau persvara tikrai bus teigiamų dalykų pusėje! Šis žmogus taps jūsų gyvenimo šviesa, džiaugsmu, laime, įkvėpimu. Tai bus it atlygis už praeities išdavystes ir nusivylimus. Jūs jo nusipelnėte!

Vandenis

maloniausi, horoskopas

Pajausite didžiulę meilę. Ir nebūtinai ją sukels naujai sutiktas žmogus. Labai gali būti, kad meilė jau seniai buvo šalia jūsų, tik jūs jos nepastebėjote. Visą laiką vaikėtės nepasiekiamą iliuziją, vaizdavotės vaiduoklišką laimę. Dėl to atsidūrėte aklavietėje ir nebematėte gyvenimo prasmės. Tačiau dabar vėl ją atrasite. Suprasite, kad yra jums labai brangus žmogus, kuris yra dėl jūsų pasirengęs bet kam!

Žuvys

ženklas, maloniausi

Paprastai, kai kalbama apie meilę, Žuvų ženklo atstovai atsiduria pirmose eilėse. Šį kartą jie pagaliau gaus savo laimės dalelę. Jūsų laukia nuostabi pažintis, kuria amžiams pakeis jūsų gyvenimą. Viskas įvyks taip spontaniškai, kad prireiks laiko suvokti, kas nutiko. Tiesiog taip ilgai ieškojote meilės, o ji ims ir tarsi nukris iš dangaus. Branginkite ją!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].