Rugpjūtį šių Zodiako ženklų laukia lemtingas susitikimas, kuris virs santuoka

Gyvenimas yra gražus ir visiškai nenuspėjamas! Kartais jis pateikia tokių netikėtumų, kad net susisuka galva. Iš pažiūros nereikšmingas įvykis gali viską apversti aukštyn kojomis. Net ir paprastas susitikimas su žmogumi gali būti lemtingas.

Astrologija padės iš anksto pasiruošti būsimiems pokyčiams ir įspės tų Zodiako ženklų atstovus, kurių ir laukia toks susitikimas. Rugpjūtį jie susitiks su žmogumi ir užmegs tvirtus santykius, kurie dar iki 2020 m. pabaigos virs santuoka!

Avinas

avinas, atleisti, liepos, talismanai, rudenį

Nekantrūs šio Zodiako ženklo atstovai nuolat kur nors skuba ir rizikuoja pralėkti pro savo laimę, taip jos ir nepastebėję. Tačiau rugpjūtį nepavyks pabėgti nuo likimo, net jei ir stengsitės tai padaryti. Jūsų laukia susitikimas, kuris nebeleis gyvenimui tekėti įprasta vaga. Jis privers jus į daugelį dalykų pažvelgti kitaip, pamatyti tai, į ką anksčiau nekreipėte dėmesio.

Nauji santykiai sušvelnins jūsų charakterį. Tapsite paklusnesnis, geraširdiškesnis. Nenorėdamas prarasti šios meilės, elgsitės skubotai, tačiau šįkart tai pasiteisins. Nesigailėsite savo sprendimo kuo greičiau susituokti.

Vėžys

šeima

Rugpjūtį sulauksite likimo dovanos. Deja, vos pažvelgęs į žmogų, kuriam lemta tapti jūsų antrąja puse, galite išsigąsti. Jūs esate atsargus, todėl jums prireiks šiek tiek laiko, kol susitaikysite su jus staiga užklupusiu karštu jausmu. Galbūt net priešinsitės jam ir bandysite tą žmogų išmesti iš galvos.

Tačiau negalima bėgti nuo savęs. Būsite priverstas pasiduoti likimui. Kai įveiksite baimę, suprasite, kad šie santykiai yra kaip tik tai, ko jums reikėjo. Sprendimas sumainyti žiedus, nors ir šiek tiek skubotas, ateis natūraliai ir bus vienas iš geriausių jūsų gyvenime.

Jautis

jautis, nervai

Atrodo, kad įveikti užsispyrusio ir ryžtingo Jaučio yra neįmanoma. Tačiau rugpjūtį bus įrodyta priešingai. Susitiksite su žmogumi, kuris taip jus pakerės, kad niekur neberasite ramybės. Paprastai su nepažįstamaisiais elgiatės atsargiai, bet šįkart jūsų budrumas susilpnės. Tai leis naujam partneriui įsiskverbti į jūsų sielą ir ten pasilikti amžinai.

Šie santykiai neturės nieko bendra su anksčiau turėtais. Jie paskatins jus priimti skubotus sprendimus. Jums tai neįprasta, tačiau bus labai naudinga. Jau iki metų pabaigos apsikeisite sužadėtuvių žiedais.

Šaulys

Esate įpratęs linksmai leisti laiką ir apie santuoką net negalvojate. Tačiau šie metai jums bus tikrai išskirtiniai. Jau vasaros pabaigoje įsisuksite į įvykių verpetą, kurio nepajėgsite suvaldyti. Lemtingas susitikimas ir neišpasakyta meilė nuves jus tiesiai prie altoriaus. Net pats nepatikėsite, koks laimingas būsite.

Žuvys

Jau ilgą laiką kenčiate dėl vienatvės. Tačiau rugpjūtį viskas pasikeis. Iš karto suprasite, kad nauja pažintis nėra atsitiktinė. Jūsų intuicija itin išvystyta, todėl pastebėsite, jog tai likimo siųstas ženklas. Naujuosius metus pasitiksite jau nebe vienišas, o su oficialiu sutuoktiniu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].