Rugpjūčio 7–26 dienomis 6 zodiako ženklai nutrauks ryšius su praeitimi

Praeitis slegia daugelį žmonių ir dėl vienokių ar kitokių priežasčių trukdo jų gyvenimui. Ne visi gali susidoroti su šiuo reiškiniu. Tačiau paskutinis vasaros mėnuo suteikia jums visas galimybes pagerinti situaciją, atsipūsti nuo psichinio skausmo, pamiršti viską, kas jus slegia. Tai taikoma visiems zodiako ženklams. Planetų jungtis ir Mėnulio įtaka suteiks nepaprastą galimybę visiems zodiako ženklams padidinti gyvybinę energiją. Puikus laikas nutraukti visus ryšius su praeitimi.

Keli zodiako ženklai galės rasti ramybę visam likusiam gyvenimui. Galėsite išsilaisvinti iš visko, kas susikaupė per ilgą laiką, kas neleido kvėpuoti metų metus.

Vėžiui ir Žuvims likimas suteiks galimybę gyventi be baimės. Greitai galite gauti tai, ko norite. Pasieksite viską, apie ką anksčiau net nesvajojote. Vėžys šiuo metu gali rasti tikrąją meilę ir pagaliau pradėti giliai kvėpuoti. Kaip ir Žuvys, Skorpionai nustos bijoti ir pradės gerinti savo gyvenimą. Aktyvūs pokyčiai bus pastebimi iki metų pabaigos.

žuvys, Liepos, ryšius

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, gyvens kaip nori. Taip pat galite galvoti apie šeimos sukūrimą, nes tam yra visos palankios sąlygos. Nebijokite atrasti naujų galimybių sau.

Jautis sugebės išgyti nuo sunkių prisiminimų, kurie neleido jam judėti toliau. Tiesiog praeitis nebegadins jūsų gyvenimo. Galite padaryti daug savo ateities labui: gauti paaukštinimą darbe ar susirasti meilę.

vyresnis, pokyčius, Birželio

Svarstyklės labai išgyvena dėl savo nesėkmių. Pats laikas tobulinti savo gyvenimą – tai išgydys kančias, baimes ir sunkumus iš praeities. Galite pakeisti viską, kas jums nepatinka, tačiau šis procesas vyks palaipsniui. Nutraukite ryšius su praeitimi…

Viskas, kas vyksta, Mergelėms yra psichologiškai sunku. Grįžkite į ramų gyvenimo tempą, prie kurio esate įpratę, taip sustiprinsite save ir sutiksite meilę. Viskas tik prasideda, sėkmės ir laimės pikas ateis metų pabaigoje, tačiau kol kas mėgaukitės maloniais pokyčiais.

mergelė, vasaros, talismanai, ryšius

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].