Nesėkmių periodu galima laikyti tuos laikotarpius, kai viskas krenta iš rankų, viena bėda keičia kitą ir tiesiog nematyti šviesos tunelio gale. Tačiau toks baisus periodas pagaliau baigsis keliems zodiako ženklams. Tai nutiks jau rugpjūčio 6 d.

Vandenis

Į jūsų gyvenimą pasibels tikra laimė. Tarsi vieno mygtuko paspaudimu nusimesite negandų grandinę ir pasitiksite sėkmę. Užtikrintai judėsite link savo tikslo. Nuo šios dienos galėsite neatpažįstamai pakeisti aplinkinį pasaulį, jei tik to panorėsite. Jūsų gyvenimą nušvies saulė ir išvaikys viską, kas bloga.

Liūtas

ateitį, liepos

Geri pokyčiai skuba ir į jūsų gyvenimą. Įvyks ilgai lauktas lemtingas susitikimas. Nebebūsite vienas gyvenimo kelyje. Juo žengsite dviese. Dėl to bus kur kas lengviau. Bus permainų ir darbe. Įsitrauksite į veiklą, kuri atneš ne tik pasitenkinimą, bet ir pelną. Finansinė sėkmė suteiks jums laisvės pojūtį.

Žuvys

Pilki debesys buvo aptemdę jūsų gyvenimą. Dabar jie pagaliau prasisklaidys. Pasitaikys daugybė smagių netikėtumų. Jie visiškai užgoš iki šiol jus kamavusius rūpesčius. Sulauksite gerų naujienų. Apskritai jausitės patogiai bet kur – tiek namie, darbe, draugų apsuptyje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].