Rugpjūčio 6-26 d. šie zodiako ženklai nutrauks ryšį su slegiančia praeitimi

Praeities negandos gali smarkiai slėgti. Ne visi geba be vargo nutraukti šį neigiamą ryšį. Tačiau rugpjūtį pasitaikys progų pagaliau išsilaisvinti iš slegiančios praeities. Pažvelkime atidžiau, kaip tai įvyks.

Rugpjūčio 6-26 d. laikotarpis padės išgydyti psichologinį skausmą, kuris kaupėsi jau daugelį metų. Tai puiki proga ištaisyti tai, kuo nesate patenkintas. Palikite tai, kas bloga, užnugaryje.

Vėžiui ir Žuvims žvaigždės išsidėstys taip, kad jiems likimas suteiks galimybę gyventi taip, kaip trokšta. Greitai jie gaus tai, ko nori. Jie ras kelią net į, rodos, nepasiekiamą tikslą. O Vėžiui dar pasiseks ir meilėje.

Kaip ir Žuvys su Vėžiu, Skorpionas nustos bijoti. Jis pradės atkurti savo gyvenimą. Aktyvūs pokyčiai vyks iki pat metų pabaigos. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, gyvens taip, kaip planavo. Jie taip pat ims mąstyti apie šeimos sukūrimą, nes tam bus visos palankios sąlygos.

Jautis išgis nuo sunkių prisiminimų, kurie neleido jam judėti į priekį. Tiesiog praeitis nebeturės jėgų gadinti jo gyvenimo. Bus daugybė dalykų, kurie įvyks ateities labui – paaukštinimas darbe arba susitikimas su mylimuoju.

Svarstyklės labai skaudžiai reagavo į savo pačių nesėkmes. Bet tai tapo asistentu tobulinant savo gyvenimą. Praeities kančios, baimės ir sunkumai liks užnugaryje. Svarstyklės pakeis viską, kas jų netenkino.

Tai, kas kėlė psichologinių sunkumų Mergelei, pagaliau sumenks. Šio ženklo atstovai grįš į ramų gyvenimo ritmą. Jiems viskas prasidės iš naujo. Tiesiog mėgaukitės pokyčiais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].