Rugpjūčio 25 - rugsėjo 5 d.: karštos meilės laikotarpis daugeliui Zodiako ženklų

Astrologai įvardino laikotarpį, kai daugelio širdis užplūs karšti jausmai ir meilė liesis per kraštus. Visa tai numatoma rugpjūčio 25 – rugsėjo 5 dienomis. Šiuo laikotarpiu net tie, kurie netikėjo meile, patikės tuo, kas geriausia šiame pasaulyje.

Nuo rugpjūčio 25 d. karšti jausmai įsižiebs visų Zodiako ženklų širdyse. Jie supras, kad gyventi be meilės tiesiog neįmanoma. Daugeliui prasidės naujas gyvenimas, tačiau tik 3 išrinktieji Zodiako ženklai gali tikėtis amžinai būti laimingi su partneriu.

Pasitaikys ir išsiskyrimų. Juos išgyventi bus sunku. Tačiau jie yra būtini, kad rastumėte tikrąjį kelią į laimę. Išsiskirs tik tos poros, kurių širdyje nebėra nei žiežirbos šiltų jausmų vienas kitam. Meilė išblėso, todėl atėjo metas pasukti skirtingais keliais.

Tačiau sutelkime dėmesį į tuos, kuriuos meilė palies labiausiai.

Zodiako ženklai, kurie liepos antroje pusėje suras ilgai lauktą meilę

Didžiausia laimė numatoma Žuvims. Jų širdyje gimę jausmai atneš vien laimę. Šio Zodiako ženklo atstovai patirs tikrą palaimą. Jie sutiks žmogų, su kuriuo tolimesnis gyvenimas panašės į pasaką. Drąsiai atsiduokite šiam meilės jausmui.

Geros naujienos laukia ir Dvynių. Jų gyvenime pasirodys šviesus žmogus, kuris pagyvins kasdienybę meilės liepsna. Dar niekada nejautėte tokių jausmų, todėl iš pradžių galite išsigąsti. Tačiau jei tik panorėsite, iš karto susiekite savo gyvenimą su šiuo žmogumi. Nenusivilsite!

Trečiasis laimingasis yra Liūtas. Netrukus pastebėsite labai meiliai į jus žvelgiančias vieno žmogaus akis. Pajausite, kad ir pats su meile žiūrite į tą žmogų. Kuo daugiau laiko praleisite kartu, tuo labiau vienas kitą pamilsite. Suprasite, kad tai yra jums skirtas žmogus. Nebijokite, nes šie jausmai bus abipusiai.

Tegul meilė liejasi per kraštus!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].