Rugpjūčio 18-24 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Savaitės horoskopai padeda numatyti, ko tikėtis iš ateinančių 7 dienų ir kaip per jas elgtis, kad pritrauktumėte kuo daugiau laimės bei išvengtumėte rūpesčių. Toks bus ir rugpjūčio 18-24 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Antroje rugpjūčio pusėje, kaip ir bet kuriuo kitu metu, reikia stengtis atsikratyti neigiamų minčių ir emocijų. Kai tik pradėsite mąstyti kūrybiškai, žvaigždės padės jums susidoroti su sunkumais.

Avinas

avinas, horoskopas 2020 metams, poros, 2021

Tik pirmosios dvi ar trys savaitės dienos bus jums sunkios. Suaktyvės priešų ir blogos valios žmonių veikla, prasidės neramumai darbe. Meilės reikaluose taip pat reikės būti atsargesniam. Kažkur rugpjūčio 20 d. žvaigždžių energija ims keistis ir antroji savaitės pusė bus kur kas palankesnė.

Pasiekti tai, ko trokštate, padės minčių materializavimo technikos. Išbandykite jas. Išlikite susikaupęs ir nepasiduokite sunkumams. Savaitgalį pavyks tinkamai pailsėti ir suprasti save. Tam būtina pasikalbėti su artimu žmogumi arba užsiimti dvasinėmis praktikomis.

Jautis

jautis, Gegužės, keršija

Sulauksite jėgų pliūpsnio, tačiau prieš pat savaitgalį pozityvi žvaigždžių energija susilpnės. Todėl poilsio dienas geriausia praleisti ramiai ir tyliai. Nedirbkite ir nekeliaukite toli nuo namų. Viską, kas svarbu, patartina atlikti darbo dienomis, kai dangaus kūnų energija palankesnė.

Ši savaitė bus puiki romantiškiems santykiams, mylimojo paieškoms, net ir trumpiems romanams. Įvairūs meilės talismanai padės geriau išnaudoji įgimtą charizmą ir greičiau pasiekti tikslus. Šios rugpjūčio dienos yra geriausias laikas pradėti naujus santykius.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas, Gegužės, svajonės

Susidursite su tam tikromis bėdomis namuose ir darbe. Labai dažnai viskas klostysis ne pagal planą, todėl būkite stiprus bei kantrus. Taip pat nenuvertinkite poilsio svarbos. Kokybiškas miegas padės pamiršti tai, kas bloga, ir įsikrauti teigiamos energijos.

Patariama neieškoti priežasčių, kodėl kas nors nutiko taip, kaip nutiko. Tokia žvaigždžių valia. Palankiausios savaitės dienos bus penktadienis, šeštadienis ir sekmadienis. Pasistenkite per jas gerai pailsėti, galbūt net pakeisti aplinką. Ypač naudinga bus mankštintis, eiti pasivaikščioti ar apsipirkti.

Vėžys

vėžys, zodiako ženklai, meilės, Gegužės

Neieškokite priešų ten, kur jų nėra. Šią savaitę žvaigždės bus ramios, todėl niekas jums nekenks. Tik jūs pats galite įspeisti save į spąstus. Pasistenkite atsikratyti minčių, kurios blokuoja energiją. Taip pat verta iš naujo apmąstyti savo požiūrį į tam tikrus praeities įvykius.

Šią savaitę pavyks išspręsti aktualiausias bėdas. Seksis atlikti tiek protinį, tiek fizinį darbą. Tačiau bus pavojinga rizikuoti. Verčiau atidėkite bet kokius rimtus pokalbius su artimais žmonėmis vėlesniam laikui.

Liūtas

liūtas, savaitės horoskopas

Jausitės kupinas jėgų. Planetos ir žvaigždės bus visiškoje harmonijoje, todėl žvelgsite į pasaulį iš teigiamos pusės. Sustiprės jūsų žavesys, šeštasis pojūtis, kils noras imtis ko nors nauja. Visose srityse atsiras naujų galimybių. Nieko neatidėkite vėlesniam laikui. Dabar pats metas išnaudoti visus šansus!

Savaitės pradžioje bus naudinga apsivalyti, išmesti nebereikalingus daiktus. Tvarka išorėje reiškia tvarką mintyse. Tai turės didelės įtakos jūsų produktyvumui, nuotaikai, norui dirbti. Nepamirškite sportuoti.

Mergelė

mergelė, keršija

Rugpjūčio 20-22 d. bus nepalankios. Žvaigždės nesidalins su jumis teigiama energija. Energijos balansą atkursite, jei uoliai dirbsite ir apsitvarkysite namus.

Pasirūpinkite savo išvaizda. Eikite apsipirkti, atnaujinkite drabužių spintą, gal net pasidarykite naują šukuoseną. Rinkitės ryškesnius drabužius. Jie padės greičiau susitvarkyti su iškilusiomis bėdomis. Gera nuotaika ir poilsis padės išlaikyti ištvermę.

Svarstyklės

svarstyklės, zodiako ženklai, anyta

Jums prasideda laikotarpis, kai galite nuveikti beveik viską. Drąsiai imkitės naujų projektų darbe, ieškokite naujų pomėgių, eikite į darbo pokalbius. Žvaigždės pasistengs, kad kiti įžvelgtų tai, kas jumyse geriausia. Bet koks bendravimas bus produktyvus ir malonus.

Neabejokite savimi ir neužkimškite galvos nepagrįstomis baimėmis. Verčiau tikėkite savimi ir savo jėgomis. Per daug neklausykite aplinkinių patarimų. Ši savaitė yra puikus metas saviugdai, kalbų mokymuisi, akiračio plėtimui. Taip pat nepakenks pasisemti patirties iš sėkmingų žmonių.

Skorpionas

skorpionas, keršija

Nesidalinkite savo ateities planais ar pamąstymais su kitais. Laikykite savo ketinimus  paslaptyje, jei norite, kad jie išsipildytų. Sudėtingose situacijose klausykite vidinio balso. Ypač ketvirtadienį ir penktadienį, nes tai nepalankiausios savaitės dienos.

Tačiau savaitės pradžia bus beveik stebuklinga. Žvaigždės dosniai pažers jums galingos energijos. Todėl uoliai kibkite į darbus, bet nepamirškite ir poilsio. Pasirūpinkite ir savo išvaizda. Ji bus sėkmės meilės reikaluose garantas.

Šaulys

šaulys, Gegužės, svajonės

Nesikiškite į kitų žmonių problemas, ypač savaitės pradžioje. Tai nereiškia, jog turite visiškai nekreipti dėmesio į aplinkinius. Tiesiog leiskite jiems patiems susidoroti su savo bėdomis. O jūs verčiau susitelkite į reikalus darbe.

Meilės srityje mažai kas pasikeis. Suteikite partneriui daugiau laisvės, laikinai pristabdykite santykius ir mažiau laiko praleiskite kartu. Kitaip tariant, nebūkite įkyrus, jei norite kokio nors pagerėjimo.

Ožiaragis

ožiaragis, Gegužės, keršija

Ši savaitė bus gana nenuspėjama. Dangaus kūnų energija nuolat keisis, todėl neįmanoma numatyti, ko tikėtis tam tikromis dienomis. Teks pasitikėti savo gebėjimais. Pravers rytinės meditacijos.

Pasistenkite išlaikyti gerą nuotaiką, net jei aplinkiniai mėgins ją sugadinti. Esate ištvermingas, pasižymite stipria valia ir kantrybe. Todėl nesijaudinkite dėl smulkmenų.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas, Gegužės

Šią savaitę jums svarbiausia bus finansų sritis. Rugpjūčio 18-20 d. galėsite drąsiai leisti pinigus. O štai kitomis dienomis geriau per daug neišlaidauti. Taip pat dairykitės Visatos siunčiamų ženklų, kurie nurodys, iš kur gauti pelno.

O pinigų gausite iš netikėčiausių šaltinių. Seksis ir meilėje. Vienišiai susitiks su potencialiu kandidatu į jų širdis. Svarbiausia neskubėti ir nerodyti per daug iniciatyvos.

Žuvys

gyvūnai, žuvys, Gegužės, keršija

Sutelkite dėmesį į teigiamus dalykus. Galvokite apie perspektyvas, suplanuokite vasaros pabaigą ir rudens pradžią. Savaitės pradžioje visą energiją skirkite rūpesčiams namuose išspręsti.

Rugpjūčio 21-23 d. bus šviesus laikotarpis, per kurį gyvenimas gali pasisukti nauja linkme. Nebijokite spontaniškų pokyčių. Kitomis dienomis galimi nuotaikos svyravimai. Tik stenkitės negalvoti apie tai, kas bloga.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].