„Retrogradinė Venera 2021/2022 metais turės mums įtakos nuo gruodžio 19 iki sausio 29 dienos!“, – sako Angela Pearl. Ir kadangi Veneros planeta simbolizuoja aistrą ir pinigus, daugelis gali pajusti pasikeitimų finansuose, pajamose ar santykiuose. Šiandien pasakojame, kam pasiruošti Veneros retrogradiniu laikotarpiu. Daugeliui gyvenime šis tas tikrai pasikeis.

Retrogradinė Venera 2021-aisiais

Venera tampa retrogradine ne taip dažnai kaip Merkurijus, bet maždaug kartą per 2 metus ir 40 dienų. Venera yra simbolinė finansų, santykių ir grožio valdovė, o būtent šiose srityse ji sulėtės savo retrograde. Veneros retrogradiniu laikotarpiu neturėtumėte tuoktis, pradėti verslo, užmegzti naujų santykių ar investuoti į finansines investicijas.

Taip pat neverta įsigyti didelių pirkinių ir atlikti naujų kosmetinių procedūrų. Nerekomenduojama keisti įvaizdžio, kirpimo, plaukų spalvos. Visus aukščiau nurodytus veiksmus geriausia pristabdyti nuo gruodžio 19 iki sausio 29 d.!

Avinas

Avinui šis laikotarpis turės įtakos karjerai ir santykiams su tėvais. Palanku tikslinti biudžetą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Galbūt kils noras pakeisti darbo vietą ar pačią darbo sritį. Verta nuoširdžiai pasikalbėti su tėvais.

Jautis

Jautis gali turėti laukimo periodą. Palanku surašyti dokumentus persikraustymui ar mokymams, susijusiems su tolimomis šalimis. Pravartu pradėti arba tęsti mokytis užsienio kalbų. Sveikata jūsų nenuvils!

Dvyniai

Galima aptarti paveldėjimo ar turto padalijimo temą. Veneros retrogradiniu laikotarpiu gali sugrįžti seni santykiai. Su partneriu verta būti atsargiems, kad nesiginčytumėte ir neišsiskirtumėte. Gerai perkraustyti spintą, sutvarkyti namus ir atsikratyti nereikalingų daiktų.

Vėžys

Vėžių laukia nuostabūs įvykiai santykių srityje. Tai gali būti ilgai lauktas susitikimas ar greitas santykių vystymasis. Kažkas iš praeities gali sugrįžti į Vėžių gyvenimą.

Liūtas

Projekto ar darbo perplanavimas, senų kolegų grįžimas į darbą, grafiko ir darbo laiko peržiūra – štai ko Liūtas gali tikėtis šiuo laikotarpiu. Svarbu neperkrauti savęs darbais, išlaikyti darbo ir poilsio balansą.

Mergelė

Pasirūpink savimi. Surenkite sau pasninko dienas, eikite į masažą, pažiūrėkite gražų filmą ar apsilankykite koncerte. Retrogradinė Venera – puikus laikotarpis Mergelėms daugiau laiko skirti sau, taip pat kūrybai.

Svarstyklės

Metas pradėti remontą, pertvarkymus. Pakeiskite kilimus, lempas arba perdažykite sienas. Viskas, kas susiję su komforto ir jaukumo kūrimu namuose, bus labai sėkminga. Taip pat gerai yra atlikti balkono ar vasarnamio atnaujinimą.

Skorpionas

Šiuo laikotarpiu Skorpiono laukia naujos pažintys, nauji kontaktai ir net nauji romanai. Pasikeis socialinis ratas, o tai labai teigiamai atsilieps tiek asmeniniam gyvenimui, tiek darbui. Trumpos kelionės automobiliu yra naudingos.

Šaulys

Retrogradinės Veneros periodu Šaulys gaus pinigų ar pelno iš senų investicijų. Geras metas keisti darbą į sėkmingesnį. Galų gale pinigų užteks viskam, ko reikia. Tai geras laikas ieškoti naujo buto ar automobilio.

Ožiaragis

Užsiregistruokite į sporto salę ar grupinį fitneso užsiėmimą. Šis laikotarpis pagerins jūsų išvaizdą. Daugelis Ožiaragių labiau įvertins save, kai pasibaigs Veneros retrogradinė fazė. Taip pat šis laikotarpis gali atnešti naujos meilės ir nuotykių.

Vandenis

Gali kilti minčių apie emigraciją ar kelionę į tolimas šalis. Galbūt bus darbų, susijusių su kitomis šalimis. Naudinga eiti į rekolekcijas ar jogos užsiėmimus, kad pagerintumėte savo sveikatą. Praeities nuostatos gali po truputį keistis ir jūs judėsite į priekį.

Žuvys

Romantiški santykiai su buvusiu partneriu gali būti ir vėl atkurti. Palanku pradėti ruoštis svarbiam įvykiui: tai gali būti susiję su jubiliejumi ar svarbiu darbo projektu. Geras metas tobulinti ir perdaryti senus daiktus. Gali gimti svajonė, kuri suteiks jėgų ir energijos!

Norėdami sužinoti daugiau apie Angelos Pearl prognozes retrogradinės Veneros laikotarpiui, žiūrėkite vaizdo įrašą iš jos „Youtube“ kanalo. Angelos Pearl patarimai tikrai išsipildo ir padeda daugeliui žmonių!

Apibendrinimas

Retrogradinė Venera 2021-aisiais gali būti gera pradžia iki Naujųjų metų grąžinti visas skolas, atkurti santykius, peržiūrėti savo drabužių spintą ir parduoti senus, pabodusius daiktus. Ir, žinoma, šiuo periodu labai palanku užsiimti kūryba.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].