kinų horoskopas

Jei vis dar esate vienišas, šis horoskopas jums pasakys, kodėl.

Jei labai norite rasti tobulą kompanioną, jūs esate ne viena! Daugelis iš mūsų niekada nesulaukia tokių santykių, apie kuriuos svajoja. Taip, visos problemos yra vyruose, bet, deja, mes negalime jų pakeisti. Kinų horoskopas jums patars, kokią savo pusės charakterio savybę jūs galite pabandyti pakeisti, kad pagaliau rastumėte savo laimę.

lapkritis

Žiurkė

Pasirinkote emociškai nepasiekiamą partnerį. Kiekvieną kartą, kai pasirenkate tokį žmogų, jūsų santykiai yra pasmerkti. Žinodami, kad iš šių santykių nieko neišeis, vėliau neturėtumėte nustebti. Jūs įsimylite tuos partnerius, kurie laiko jus ištiestos rankos atstumu. Meilė dažnai jus gąsdina, todėl ir renkatės šiuos partnerius.

Jautis

Rytų horoskopas

Jūs pasirinkote garsų piktadarį. Jūs nebijote sunkumų, todėl nesusitinkate su tais, kurie jus dievina ar yra pasirengę padaryti viską dėl jūsų, nes jums tai tiesiog per lengva. Štai kodėl jūs visada pasirenkate sudėtingus partnerius ir  labai painius santykius.

Tigras

Jūs per daug skubate. Jūs įpratę santykiuose per anksti kelti ambicingus ir daug žadančius tikslus. Planuojant nieko blogo neatsitiks, bet tai nėra geriausias būdas pagerinti jūsų santykius, todėl geriau sulėtinkite tempą ir ženkite žingsnį atgal.

Triušis

Kiekvieną naują partnerį jūs lyginate su buvusiuoju. Buvusio partnerio jūs niekaip negalite pamiršti, vien todėl, kad jums atrodo, kad jis buvo geras viskuo. Iki paskutinės akimirkos jūs nenorėjote jo prarasti, o dabar labai gailitės dėl to, kas nutiko. Dėl šios priežasties jūs atsisakote potencialiai gerų naujų partnerių, kurie, jūsų nuomone, jums netinka.

Drakonas

Jūs išsiskiriate nesveika paranoja. Viskuo abejojate ir vis klausinėjate tik todėl, kad praeityje jus kažkas įskaudino. Atėjo laikas jums nustoti vertinti kiekvieną naują žmogų savo gyvenime pagal tų žmonių veiksmus.

Gyvatė

Rytų horoskopas

Jūs palaikote ryšį su tais, kurie jus įskaudino. Kai kurie žmonės tiesiog nenusipelno antrų galimybių.

Arklys

Jūs imate mažiau nei iš tikrųjų nusipelnote. Tai, kad priimate kur kas mažiau, nei iš tikrųjų nusipelnote, yra tiesiog nepagarba visiems, kurie su jumis elgiasi gerai. Jei nevertinate savęs tiek, kad galėtum paprašyti daugiau, darykite tai bent dėl ​​savo šeimos ir draugų, kurie linki jums geriausio.

Ožka

Rytų horoskopas

Jūs susitikinėjate savo malonumui. Savo gyvenime sutikote įvairių partnerių, todėl dabar net nežinote, ko iš tikrųjų norite. Jei gyvenime atsiranda jūsų vertas žmogus, greičiausiai to paprasčiausiai tiesiog nepastebite.

Beždžionė

Jūsų standartai yra nerealūs. Niekas nėra tobulas, o jūsų reikalavimų sąrašas tinkamam partneriui tėra nepasitenkinimas. Jūs niekada tikrai neįsimylėsite, kol nepriimsite tam tikro žmogaus su visais jo trūkumais ir minusais, ir nesuprasite, kad būtent dėl ​​jų jis yra geriausias dalykas, nutikęs jūsų gyvenime.

Gaidys

Rytų horoskopas

Ištikimybė jums nėra lengva. Jūs manote, kad jums neužtenka tokių santykių, kai iš tikrųjų jums jie labai greitai atsibosta. Kol jūs savo patirtimi neįsitikinsite, kad žolė yra žalesnė kitoje pusėje, tol manysite, kad jums nereikia naujų santykių.

Šuo

Jūs per daug nesavanaudiška. Jūs tiesiog leidžiate kitiems atimti tai, kas teisėtai yra jūsų.

Kiaulė

Rytų horoskopas

Jūs leidžiate jus supantiems žmonėms perlipti per jus. Jūs niekada nebuvo išsiskirianti vidine stiprybe ir visą gyvenimą praleidote apsupta tų žmonių, kurie kontroliavo kiekvieną jūsų žingsnį. Kiekvieną kartą prarandate savo iniciatyvą santykiuose, nes manote, kad jūsų poreikiai nėra svarbūs.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].