Gamtoje viskas yra subalansuota, nepaisant to, kad gali atrodyti priešingai. Yra priežasčių, dėl kurių kai kurių Zodiako ženklų atstovų gimsta mažiau. Gal gamtoje tiesiog nereikia daug žmonių, turinčių tas pačias šių ženklų savybes? Kokios yra priežastys ir kodėl šių ženklų yra mažiau? Kokie bruožai būdingi šiems žmonėms? Kuo jie panašūs? Net jei abejojate astrologija, teks pripažinti, kad tų pačių Zodiako ženklų žmonių panašumas pastebimas visiems. Kas yra šie reti ir unikalūs Zodiako ženklai, kurių gimsta nedaug ir kodėl taip yra?

Susipažinkime su retais Zodiako ženklais:

Skorpionas

Lengva apskaičiuoti, kad vaikai, gimę po Skorpiono ženklu, buvo pradėti paskutinėmis sausio ar pirmomis vasario dienomis. Šis laikas nėra labai palankus naujo gyvenimo pradžiai. Šiuo metu diena vis dar trumpa, o tamsusis periodas – ilgas. Gamta sulėtėjusi ir vis dar žiemoja, o žmogaus kūnui dažnai trūksta vitaminų. Žmonės, prisitaikydami prie gamtos, yra linkę apsnūsti „žiemos miegu“, mažiau juda, mažiau būna gryname ore. Nuotaika taip pat nėra pati geriausia, kūnas sureguliuotas poilsiui, todėl pastojimų yra nedaug, taigi ir Skorpionų gimsta mažiau nei kitų ženklų atstovų. Skorpionai yra tvirto charakterio žmonės, ištvermingi ir seksualūs, dažnai gražūs. Gamta jiems suteikia tokias dvigubas, prieštaraujančias savybes kaip dosnumas ir tuo pačiu žiaurumas, aistra ir ramybė, jie yra pažeidžiami ir labai stiprūs, šios stiprios prieštaros daro juos išskirtinius.

Skorpionai yra charizmatiški, intuityvūs, turintys galingą energiją, dideli individualistai. Jie beveik visada slapukauja, tačiau jei susitiks su atsidavusia siela ir ištikimu palydovu ar draugu, kuris jį supranta, jie taps ištikimi, pasitikės jumis ir bus atviri. Skorpionai gali sąžiningai ir atvirai patarti sunkioje situacijoje, o jūs visada galite jais pasikliauti, jie visada padės ir išklausys.

Vandenis

Tai taip pat yra retas ženklas, vienas iš retesnių pagal gimstamumą, Vandenių apvaisinimas įvyksta gegužės pabaigoje, žmogaus hormoninis fonas šiuo metu būna labai sumažėjęs. Šie vaikai gali būti sumanyti tik iš didelės meilės ir įkvėpimo, jie yra ypatingi, daugeliui nesuprantami ir šiek tiek keisti žmonės. Po šiuo Zodiako ženklu gimsta daugybė genijų ir yra žinoma daug talentingų žmonių Vandenių, taip pat Vandeniai dažnai būna tiesiog neįprasti ir visiškai ne šeimos žmonės. Dažnai sunku juos įtraukti į šeimos ratą ar priversti vykdyti pareigas, jie myli laisvę ir yra nepriklausomi. Neįmanoma nemylėti Vandenių, jie turi daug draugų, pažįstamų, bičiulių, jie dažnai mąsto apie didelius dalykus, mėgsta eksperimentuoti, jų elgesys dažnai yra ekscentriškas. Lėkdami per gyvenimą jie pasisavina viską, kas nauja ir kitoniška, daro savo originalias išvadas, turi ir savo dažnai neįprastą požiūrį į įvairių kasdienių problemų sprendimą.

Dvyniai

Tačiau rečiausiai gimstantys Zodiako ženklai yra Dvyniai, jų apvaisinimas įvyksta rugsėjį, o kažkodėl šį mėnesį naujo gyvenimo pradžia pasitaiko retai, todėl žmonių, gimusių po Dvynių ženklu, skaičius mažėja. Dvyniai visą gyvenimą neranda ramybės, jie yra amžino nerimo, nenuoseklumo, dviprasmiškumo vergai. Dvyniai yra permainingi ir savo požiūriu, ir mintimis. Jie siekia idealo, tačiau tokia dviguba prigimtis neleidžia to daryti, nėra harmonijos ir jiems nepaprastai sunku save surinkti į vieną nedalomą visumą. Jiems gali sektis, tačiau jie dažnai pasiduoda tikslui įpusėjus arba staiga keičia kryptį. Jie yra labai impulsyvūs, gali per naktį pakeisti viską gyvenime, pakeisti darbą, šalį, gyvenamąją vietą, partnerį, gali greitai pakeisti savo požiūrį ir pasikeisti patys. Tai žmonės, turintys aukštą intelektą, jie gali naudotis naujomis idėjomis ir jų užuomazgomis, išplėtodami puikius projektus, tačiau jie visiškai neturi kantrybės, ištvermės, atkaklumo, kurio taip reikia, norint įgyvendinti savo svajones ir planus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].