Mėnulio kalendoriaus patarimai padės jums pasiruošti vasarai ir būti visiškai pasirengusiems. 2022 metų gegužės mėnesio astrologų rekomendacijos yra aktualios tiems, kurie norės atgaivinti plaukus ar pasidaryti naują šukuoseną energiją teikiančiomis paskutinio pavasario mėnesio dienomis.

Jei klausysite astrologų, galėsite susikurti ryškų įvaizdį ir nesugadinti savo garbanų. Astrologijos ekspertai rekomenduoja kelionę pas stilistą planuoti pagal Mėnulio kalendorių, kad nauja išvaizda teiktų ilgalaikį džiaugsmą ir padėtų pritraukti sėkmę. Be to, kad pasirinktumėte geriausią laiką kirptis plaukus, verta pagalvoti ir apie plaukų priežiūrą. Liaudiški grožio receptai ir profesionalios priemonės padės išlaikyti stiprias ir žvilgančias plaukų sruogas.

Gegužės 1 ir 2 d.: pirmąsias gegužės mėnesio dienas Mėnulis bus Jaučio žvaigždyne. Kylančio nakties šviesulio energija bus tinkama keisti išvaizdą, tačiau garbanos greitai ataugs. Nauja šukuosena tiks tiems, kurie norės atsikratyti suskilinėjusių galiukų ir pritraukti pinigų.

Gegužės 3, 4 d.: augantis Mėnulis Dvyniuose dvi dienas pasižymės prieštaringa energija. Astrologai rekomenduoja nusikirpti plaukus gegužės 4 d., kad pagerintumėte nuotaiką ir atnaujintumėte savo įvaizdį. Įvaizdžio keitimas 3-iąją dieną bus netinkamas dėl tikimybės susidurti su nuotaikų kaita.

Gegužės 5, 6, 7 d.: Mėnulis augs ir pereis į Vėžio žvaigždyną. Šios trys dienos nebus tinkamos kirpimui. Tuo metu daug naudos duos plaukų priežiūra. Galima naudoti tiek profesionalias, tiek liaudiškas priemones.

Gegužės 8 ir 9 d.: Mėnulis persikels į Liūto žvaigždyną. Tomis dienomis kirpimas bus agresijos ir žiaurumo sinonimas. Astrologai rekomenduoja atidėti vizitą pas stilistą ir atkurti savo dvasinę pusiausvyrą.

Gegužės 10, 11 d.: Mėnulis stiprės Mergelės žvaigždyne. Tomis dienomis galima bus keisti šukuoseną ir atlikti bet kokias procedūras su plaukais. Astrologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į klasikines šukuosenas, kurios padės lengviau susitelkti į verslą ir sulaukti sėkmės.

Gegužės 12, 13, 14 d.: paskutines augimo dienas Mėnulis praleis Svarstyklių ženkle. Tų dienų energija bus gana permaininga, todėl gegužės 12 diena bus tinkamiausias metas kirpti plaukus. Likusias dienas geriau skirti plaukų priežiūrai.

Gegužės 15, 16 d.: Mėnulis pilnės 15-ąją. Gegužės 16 d. bus pilnatis, todėl Mėnulis bus Skorpiono ženkle. Plaukų kirpimas bus susijęs su nuotaikų kaita.

Gegužės 17, 18 d.: Mėnulis pradės jaunėti ir persikels į Šaulių žvaigždyną. Tų dienų energija bus tinkama kirpti plaukus. Kirpimas padės atsikratyti abejonių ir negalavimų, suteiks jėgų ir pasitikėjimo savimi.

Gegužės 19, 20 d.: Mėnulis Ožiaragio ženkle – ne pats geriausias derinys drąsiems eksperimentams, tačiau galima patrumpinti plaukų galiukus ar atnaujinti šukuoseną. Saugokitės itin trumpų šukuosenų, kurios gali greitai pabosti.

Gegužės 21, 22 d.: naktinis šviesulys įžengs į Vandenio žvaigždyną. Tos dienos bus tinkamos drąsiems kirpimams, kurie padės pažadinti jūsų kūrybiškumą ir įkvėps naujoms idėjoms. Ryte atlikta šukuosena pritrauks sėkmę.

Gegužės 23, 24 d.: Mėnulis persikels į Žuvų žvaigždyną. Tų dienų energija bus nestabili, todėl neverta kirpti trumpai plaukus. Nuotaikos svyravimai bus mažiau pavojingi, jei pakirpsite plaukų galiukus.

Gegužės 25, 26 d.: Mėnulio energija Avine bus gana agresyvi, todėl geriau atidėti plaukų kirpimą. Tas laikas bus tinkamas priežiūros procedūroms, kurias galėsite atlikti namuose.

Gegužės 27, 28, 29 d.: Mėnulis silps Jaučio ženkle, todėl geriau neplanuoti naujos šukuosenos, kad neprarastumėte savo energijos. Šukuoseną galėsite atnaujinti, tačiau geriau tai daryti po pietų arba po saulėlydžio.

Gegužės 30, 31 d.: paskutines pavasario dienas Mėnulis praleis Dvynių ženkle. Gegužės 30 dienos jaunatis bus biologinio lauko stiprinimo metas, todėl neverta kirpti plaukų. Gegužės 31 dieną, kai Mėnulis pradės didėti, galėsite nusikirpti plaukus, kad pritrauktumėte teigiamų pokyčių ir pagerintumėte savo nuotaiką.

Plaukų kirpimas – puikus būdas atsinaujinti. Kad jūsų plaukai būtų gražūs ir stiprūs, svarbu pasirinkti energetiškai palankias mėnesio dienas ir stebėti savo sveikatą. Tinkama mityba, fizinis aktyvumas ir pozityvus požiūris padės jums jaustis puikiai ir išlaikyti natūralų grožį ilgus metus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].