Garsus astrologas Pavelas Globa pranašauja, kad 2022 metų birželio mėnesį žvaigždės dviem Zodiako ženklams suteiks galimybę greitai praturtėti.

Pirmieji laimingųjų sąraše yra Jaučiai. Birželio mėnesį jie galės drąsiai pradėti naują verslą. Juos palaikys Merkurijus. Dėl to verta išsklaidyti visas abejones. Taip pat Jaučiams verta išbandyti laimę loterijoje. Tikimybė jiems laimėti yra labai didelė.

Birželio antroje pusėje Šauliai patirs neįtikėtiną finansinę sėkmę. jie galės drąsiai keisti darbą, pradėti naujus projektus ir galvoti apie naujas investicijas. Tačiau visais būdais reikėtų vengti skolų. Turėtumėte pasikliauti tik savo finansais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].