Pavydžiausias Zodiako ženklas. Galbūt tai jūs?

„Kur esi? Su kuo esi? Ką šis žmogus daro šalia tavęs?“ – sutikite, tai ne patys maloniausi klausimai. Kartais atsitinka, kad partneris staiga iškelia jums sceną – pradeda kaltinti išdavyste, reikalauti ištikimybės įrodymų, staiga išeina be jokių paaiškinimų… Jei norite apsisaugoti nuo tokių nemalonių išgyvenimų ar bent jau būti pasiruošę tokiam įvykiui, išsiaiškinkite, kuris Zodiako ženklas yra pats pavydžiausias.

REKLAMA

sukti

Keli Zodiako ženklai iš karto išsiskiria savo dideliu pavydu. Tiesiog kažkas tai sumaniai slepia, o kiti tai labai lengvai parodo. Todėl daugelis astrologų teigia, kad pats pavydžiausias Zodiako ženklas yra Skorpionas. Kodėl?

REKLAMA

Skorpionas labai kerštingas. Jis gali ilgai ir kruopščiai ieškoti išdavystės įrodymų, nors po įvykių, kurie jį sugėdino, praėjo net keli metai! Jis viską prisimena ir kiekviena patogia ar nepatogia proga primena apie savo įtarimus ir kitiems.

Skorpionas negali pakęsti, kai partnerio dėmesys nukrypsta kažkur „į šoną“ – ar tai būtų darbas, ar draugai, jis pasijunta apleistas ir ima visaip apie save priminti – skambučiais, skandalais ir pretenzijomis.

REKLAMA

Skorpionas moka slėpti savo jausmus. Jis nusišypso ir sako: „Taip, taip, žinoma, viskas gerai, pabūk su draugais“, o paskui kiekvieną dieną primena: „Kur tu vėl eini, tavęs visada nėra namuose.

Skorpionas viską daro labai apgalvotai. Jei jis įtikins save, kad buvo apgautas, ar dar blogiau – ras tikrų išdavystės įrodymų, jo kerštas bus tikrai labai baisus. Jis nesiliaus keršyti jokiomis priemonėmis, nesvarbu, ar tai būtų finansinis ar moralinis smurtas, grasinimai ar manipuliacijos…

REKLAMA

skorpionas, viršininkai, vasaros, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.