Sužinokite, kokios Zodiako ženklų sąjungos yra pačios pavojingiausios. Tarp aistringų santykių ir priklausomybės nuo meilės yra labai plona riba. Pirmuoju atveju žmonės viską išgyvena etapais ir nuo aistros pereina prie ramių santykių, o antruoju –  nuo ​​meilės euforijos iki beprotybės.

REKLAMA

Pavojingiausios Zodiako ženklų sąjungos

Jie negali gyventi kartu, bet būnant atskirai viskas praranda prasmę! Zodiako galaktikoje yra tokių pavojingų aljansų, kurie turi griaunančią galią.

Pavojingos Zodiako ženklų sąjungos: Dvyniai ir Skorpionas

REKLAMA

Meilė tarp šių ženklų suteikia sparnus ir tiesiog nežemiškus pojūčius. Vis dėlto, ši aistra dega neilgai! Šis emocinis skrydis virsta tikru aistrų uraganu, kuris įtraukia ir sunaikina.

  • Dvyniai dėl šių santykių jaučia gilų pasitenkinimą. Vis dėlto, jie negali visko valdyti! Kai jie praranda kontrolę, viskas ima leistis žemyn.
  • Skorpionai nori suprasti tiesos esmę! Jie nori suprasti meilės tiesą. Kol jie yra paviršiuje, jie mato tik pagražinimus. Kai tik jie neria į dugną, jie mato visišką tamsą.

Šių ženklų atstovai negali išsiskirti! Šis lemtingas susitikimas visiškai pakeičia abu partnerius. Jie yra tarsi apsėsti vienas kito. Dangiškas malonumas gali virsti baisiais skandalais.

Dvyniai megs intrigas, o Skorpionas provokuos aštrius išpuolius. Nors jie jaus neapykantą vienas kitam, jie vis tiek nenorės nutraukti šių santykių.

Astrologai įvardijo tris dosniausius Zodiako ženklus

REKLAMA

Pavojingiausios Zodiako ženklų sąjungos: Liūtas ir Žuvys

Tik tokioje sąjungoje galima pamatyti, kaip „karalius“ klaupiasi ant kelių. Kai tik Liūtas sutinka Žuvis, jis tiesiog pameta galvą. Liūtas iš išdidžios asmenybės virsta mielu kačiuku. Tai – pati pavojingiausia sąjunga tarp Zodiako ženklų!

REKLAMA
  • Liūtai tokiuose santykiuose pradeda paklusti tik vienam žmogui!
  • Žuvys bus kupinos beprotiškų emocijų. Šio ženklo atstovai bus apsupti didelės šilumos ir rūpesčio.

Jų santykiai yra neišardomi! Jie gali persisotinti vienas kitu. Liūtams visada kažko trūks, o Žuvys tikėsis romantiškų jausmų.

Jei Liūtas ir Žuvys sugebės suprasti vienas kitą,  jų laukia tikra ir amžina meilė. Priešingu atveju prasidės išdavysčių serija, tačiau šio ženklo atstovai vis tiek negalės išsiskirti.

REKLAMA

Šios pavojingiausios Zodiako ženklų sąjungos žmonėms atneša tik nelaimę. Egzistuoja tik labai nedidelė tikimybė, kad tokios poros supras vienas kitą ir leisis į kompromisus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].