Pavelo Globos savaitės horoskopas rugsėjo 11-17 dienoms

Pavelas Globa geriau nei bet kas kitas žino, kodėl svarbu suprasti žvaigždžių ir planetų nuotaiką. Kiekvieno iš mūsų gyvenimas labai priklauso nuo kosminių objektų būklės. Savaitės horoskopas padės jums tapti sėkmingesniems.

REKLAMA

Žvaigždžių ir planetų energija bus teigiama ne visiems ir ne visada. Horoskopo patarimai padės išlikti bet kurioje gyvenimo srityje. Astrologai pasidalino su mumis mintimis apie kosminių objektų nuotaiką laikotarpiu nuo rugsėjo 11 iki 17 d. Ši savaitė daugeliui iš mūsų gali būti galingas pozityvumo šaltinis, ypač po rugsėjo 15 d., kai Merkurijus nustos judėti atgal. Dabar labai svarbu būti pasiruošus drastiškiems pokyčiams ir nebijoti nuotaikų kaitos.

taro kortų prognozė

REKLAMA

Avinas

Dabar dominuos piniginė energija. Avinas turi skirti savo jėgas finansinei padėčiai gerinti. Galbūt jums reikia galvoti apie naujo būsto, naujų partnerių, draugų ir papildomų pajamų šaltinių paiešką. Savaitės pabaigoje prireikus galėsite vykti į komandiruotes. Dabar meilės reikaluose – geras laikas. Avinas turi visas galimybes susirasti naują meilę ir sustiprinti santykius.

Jautis

Nereikia per daug sutelkti dėmesio į vieną dalyką. Dabar Jaučiui svarbu atkreipti dėmesį į viską ir po truputį. Kelias į sėkmę Jaučiui gali būti spygliuotas, bet tai gerai, nes problemos išmokys juos kažko naujo. Dabar verta parodyti save kitiems tik iš geriausios pusės. Tai bus pasirinkimo savaitė – teks apsispręsti, kuria kryptimi judėti toliau.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams prireiks sėkmės, bet ne tiek, kiek įprastai. Dabar visas jų problemas galima išspręsti pagerinus namų energiją ir sustiprinus savo biolauką. Galite sutvarkyti, pertvarkyti baldus, nusipirkti ką nors naujo, kad sukurtumėte komfortą. Astrologai pataria laikytis savo principų. Meilėje gali ateiti rimti pokyčiai. Dabar nereikia per daug reikalauti iš Visatos.

Vėžys

Vėžiams dabar svarbiausia grožis ir sveikata. Jų stiprybė – charizma, patrauklumas ir lyderystės sugebėjimai. Viso to jiems visų pirma prireiks laikotarpiu nuo rugsėjo 11 iki 17 d. Greičiausiai Vėžiai taps populiariausiais žmonėmis bet kurioje komandoje. Priešingos lyties atstovai bus dėl jų pamišę, tačiau su tuo atsiras naujos pareigos, naujos problemos.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Ekspertai pataria Liūtams dažniau pagalvoti, kaip nudžiuginti save ir neperdegti darbe bei meilėje. Galite persvarstyti kai kuriuos savo principus ir išspręsti problemas darbe, namuose, meilėje. Lengvas flirtas padės nukreipti mintis nuo problemų ir pakelti savigarbą. Sėkmingiausia bus savaitės pradžia. Liūto iniciatyva padės jiems įveikti bet kokias nesėkmes.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovams geriau susikoncentruoti tik į savo problemų sprendimą. Galite būti šiek tiek savanaudiški finansiniuose reikaluose ir darbe. Meilėje jiems reikės gudrumo ir įžvalgumo. Drąsūs Mergelės atstovai galės tapti daug laimingesni. Geriau šią sunkią savaitę pradėti planuojant reikalus. Taip pat nuo rugsėjo 11 iki 17 dienos Mergelės atstovai gali sau padovanoti neplanuotą dovaną, išleisdami šiek tiek pinigų savo artimiesiems.

Svarstyklės

Svarstyklės neturėtų niekam rodyti savo tikrųjų minčių. Blogai nusiteikę asmenys gali labai pakenkti sėkmei. Astrologai rekomenduoja per šias septynias dienas pasirūpinti savimi ir savo kūnu. Nereikėtų perkrauti kūno fizinėmis treniruotėmis ir vėluoti darbe. Geriau kuo daugiau atsipalaiduoti ir praleisti laiką su artimaisiais. Švara ir tvarka aplink Svarstykles sukurs vidinę tvarką.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionams nereikia versti savęs prieštarauti savo principams. Meilės srityje turėtumėte atverti savo širdį. Visata Skorpionams suteiks daug jėgų ir kantrybės. Šių žmonių mokymosi gebėjimai taip pat bus puikūs. Šią savaitę galite laikyti egzaminus ir pradėti mokytis. Kraštovaizdžio pakeitimas taip pat gali būti naudingas. Galite išvykti atostogauti ar kelioms dienoms vykti į komandiruotę.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliai gali būti savimi. Nereikia ramiai sėdėti. Svarbu ieškoti naujų galimybių ir pakeisti aplinką. Darbas bus labai efektyvus, intelektinė ir fizinė veiklos bus vienodai naudingos. Astrologai Šauliams rekomenduoja nevengti vyresnių kartų patarimų. Reikia galvoti apie ateitį, bet gyventi dabartimi.

Ožiaragis

Ožiaragiai šią savaitę gali nuobodžiauti ir pajusti liūdesį, kuris labai blogai atsilieps meilės ir verslo gyvenimo sferoms. Šeimos gyvenimas šią savaitę gali būti itin nestabilus ir problemiškas. Viskas priklausys nuo bendrų reikalų. Ožiaragiai neturėtų sumenkinti šeimos projektų svarbos. Artėjant savaitgaliui fizinė ir psichinė savijauta gali labai pagerėti.

REKLAMA

Vandenis

Tikėtina, kad Vandeniai pajus lengvumą. Kartais tai neleis jiems teisingai įvertinti situacijos ir priimti sprendimų. Specialistai pataria Vandeniams padėti savo artimiesiems ir sau. Suteikdami pagalbą neturėtumėte nieko prašyti mainais. Galite sumažinti stresą vaikščiodami. Tai meilės ir draugystės, abipusės pagalbos ir įkvėpimo metas.

Žuvys

Šiomis dienomis Žuvų atstovai patirs pergalių, sėkmės ir daug naujų emocijų. Astrologai pataria stengtis greitai užbaigti visus dalykus, kurie tempia jus į dugną. Nustokite atidėti svarbius projektus ateičiai. Žuvų atstovai turi parodyti visiems aplinkiniams, kad jie nėra nesėkmingi ir kad jais galima pasikliauti. Negalite sulaužyti anksčiau duotų pažadų. Tai auksinė rugsėjo taisyklė.

gruodžio, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.