Pavelo Globos savaitės horoskopas liepos 8-14 dienoms

Pavelas Globa yra vienas garsiausių astrologų. Jo prognozės padeda visų Zodiako ženklų atstovams pritraukti daugiau sėkmės į savo gyvenimą. Ši savaitė ne išimtis.

REKLAMA

Portalas pasidalino svarbiausiais astrologo patarimais. Jei laikysitės jų, galėsite pasikrauti planetų ir žvaigždžių kūrybinės energijos. Ši savaitė žada būti labai labai palanki. Ji puikiai tinka darbui, sportui, dvasinėms praktikoms ir namų ruošos darbams. Svarbiausia, kad jums patiktų tai, ką darote.

3 Zodiako ženklai, kurie kitų žmonių paslaptis saugo net geriau nei jie patys

Avinas

Nuo liepos 8 iki liepos 14 dienos žvaigždės bus itin kūrybingos šio ženklo atstovų atžvilgiu. Astrologai rekomenduoja šiam laikotarpiui susiplanuoti visus svarbiausius dalykus. Reikės išeiti iš komforto zonos, kad išmoktumėte ko nors naujo, pasisemtumėte naujų emocijų ir įspūdžių. Šią savaitę yra didelė tikimybė sulaukti sėkmės versle ir darbe, sustiprinti savijautą, rasti naujų pajamų šaltinių. Savaitė ideali ir meilei.

Jautis

Jaučio ženklo atstovams patariama kurti palankią energiją namuose. Būtent šioje vietoje šio ženklo atstovai galės pasikrauti milžiniškomis jėgomis ir galinga energija. Namuose šie žmonės galės prisiderinti prie norimo darbo tempo ir atsikratyti rūpesčių bei negatyvo. Kita vertus, labai sėkmingos bus ir asmeninės išvykos bei komandiruotės. Naudinga užmegzti naujas pažintis, daug bendrauti.

REKLAMA

Dvyniai

Šią savaitę Dvynių ženklo atstovams geriau neperžengti pavydžių žmonių ir piktadarių kelio. Jie galės suartėti su artimaisiais ir draugais, artimaisiais, kolegomis. Merkurijus padės rasti meilę ir naujus kompanionus. Šią savaitę nebus sunku susitvarkyti su susikaupusiais sunkumais. Dvynių ženklo atstovai galės išeiti pergalingai iš bet kokios situacijos, jei jų neblaškys smulkmenos ir nereikšmingi reikalai.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovams šią savaitę geriau atsikratyti tinginystės ir apatijos. Žvaigždės ir planetos bus harmoningiausios, o tai šio ženklo atstovams suteiks neįtikėtiną sėkmę. Darbo dienomis patartina visiškai pasinerti į reikalus, negalvojant apie nuovargį, problemas, neišspręstas užduotis. Jums tereikia išsikelti tikslus ir jų laikytis. Pasisekti gali absoliučiai viskas: reikia tik to norėti.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Šią savaitę planetos padės Liūto ženklo atstovams išlaikyti optimizmą, ramybę, atsakomybę ir punktualumą. Jums nereikia ieškoti problemų sau darbe ar meilėje – tiesiog laikykitės moralės taisyklių ir nebijokite parodyti pagarbos kitiems žmonėms. Prioritetus teks susidėlioti iš anksto, nes dabar Liūto ženklo atstovams arba seksis meilėje, bet jie praleis geras progas darbe, arba bus atvirkščiai. Astrologai pataria klausytis savo intuicijos ir neskubinti dalykų.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai šią savaitę turėtų būti dėmesingesni, stengtis klausytis savo širdies. Tai labai svarbu, nes vis tiek nepavyks pasiekti sėkmės naudojant įprastus metodus. Reikia stebėti aplinkinį pasaulį ir padaryti tam tikras išvadas. Nėra prasmės bėgti nuo neišspręstų problemų, taip pat nuo pareigų namuose ir darbe. Rasti bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis bus daug lengviau nei įprastai.

Svarstyklės

Nuo pirmadienio žvaigždės ir planetos Svarstyklių ženklo atstovams suteiks vidinės harmonijos ir stiprybės. Bus lengviau įveikti baimes, kompleksus, netikrumą. Net ir susidūrus su labai didelėmis problemomis nusiteikti pozityviai nebus sunku. Būtina suprasti savo tikruosius tikslus ir išlikti ištikimiems savo principams. Užtarnautų atostogų metu patartina nebijoti skirti laiko ir pinigų sau.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai pamažu praras jėgas. Tai bus neįtikėtinai dinamiška savaitė, kurios metu Skorpiono ženklo atstovai galės padaryti absoliučiai viską, ką yra suplanavę. Fizinius pratimus galima kaitalioti su intelektualiniu darbu. Taip pat galite pakeisti aplinką ir atsipalaiduoti. Šią savaitę nepasiduokite verslo kelionėms ir romantiškiems nuotykiams.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Šaulio ženklo atstovams pasiseks viskas. Jų laukia palanki savaitė, per kurią gali tekti daug ką suvokti. Šaulio ženklo atstovai sugebės įveikti savo pačių neigiamas savybes, taip pat visur ir visame kame jie bus laiku. Savo laiką galite skirti artimiesiems, šeimai, atlikti namų ruošos darbus ir tvarkytis. Astrologai taip pat rekomenduoja su niekuo nesiginčyti ir neprimesti savo nuomonės kitiems, nes tai gali sukelti rimtų kivirčų ir konfliktų.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovams tai sunkaus darbo metas ne tik versle ir darbe, bet ir namuose, meilėje ir santykiuose. Šį savaitgalį šio ženklo atstovų laukia didelės pergalės meilės sferoje. Šis laikas idealus pasimatymams ir pažintims, romantikai ir laiko praleidimui su savo antrąja puse. Kad nesusidurtumėte su problemomis, Ožiaragio ženklo atstovai turėtų išlikti dinamiškame ritme.

REKLAMA

Vandenis

Sėkmė nusišypsos visiems Vandenio ženklo atstovams. Kūrybinis mąstymas taps pagrindiniu ginklu siekiant sėkmės finansų, meilės ir apskritai verslo srityse. Galite saugiai imtis rimtų darbų. Šią savaitę svarbus stebėjimas, ypač meilėje. Geriau daryti nuolaidas ir nedaryti to, dėl ko galite vėliau gailėtis. Darbe toks elgesio modelis taip pat pravers. Svarbu būti darbštiems, sąžiningiems ir atidiems detalėms.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams pasiseks, nes planetos yra jų pusėje. Žuvų ženklo atstovai turės padidėjusią koncentraciją. Svetainės astrologai ir ekspertai rekomenduoja nepasimesti ir padaryti viską, kas įmanoma, kad išliktumėte ir laimėtumėte. Tai labai geras laikas naujai pradžiai ir praeities klaidų taisymui. Žuvų ženklo atstovai bus įkvėpti ir galės pagerinti savo gyvenimą, kad ir kokios didelės būtų problemos.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Linkime sėkmės visiems Zodiako ženklams. Jei jaučiate, kad sėkmė nuo jūsų nusisuko, pasinaudokite vienu iš penkių būdų jai pritraukti. Kai kurie Zodiako ženklai šiuo laikotarpiu gali patirti sunkumų, tačiau susidoroti su jais bus lengviau nei įprastai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].