Pavelo Globos savaitės horoskopas liepos 25-31 dienoms

Ateina paskutinė liepos savaitė, kuriai lemta tapti gana dinamiška. Pavelo Globos savaitės horoskopas atskleis, ko tiksliai nori žvaigždės ir planetos iš kiekvieno Zodiako ženklo atstovo.

Ekspertai nusprendė pasakyti, kokia yra jų profesinė šios savaitės vizija. Jų patarimai papildo Pavelo Globos rekomendacijas ir yra itin paprasti bei suprantami. Universalus savaitės patarimas – neskubėkite. Apgalvokite viską atsakingiau.

sukti

Avinas

Avinas sugebės suprasti ir priimti savo gyvenimo prasmę. Tai ideali savaitė savo hobių paieškai. Žvaigždės nukreips Aviną teisingu keliu. Belieka tik nepasiduoti ir judėti pirmyn, imantis iniciatyvos. Meilėje ir draugystėje negalite paslėpti savo emocijų, ypač malonių ir teigiamų. Turite įsitikinti, kad žmonės mato gerąją jūsų pusę. Verslo srityje pravers ieškotis darbo, dalyvauti pokalbiuose.

Jautis

Jautis greičiausiai praras dalį koncentracijos, tačiau tai nėra problema. Grąžinti ją galite specialios meditacijos pagalba. Jei kyla problemų dėl produktyvumo, astrologai pataria šio Zodiako ženklo žmonėms nesiimti naujų ir sunkių darbų. Geriau rinktis saugų kelią, darant tai, ką išmanote geriausiai pasaulyje. Pavelas Globa rekomenduoja daugiau dėmesio skirti buities darbams. Tai tikrai bus geriausia laiko ir pastangų investicija. Galite atlikti remontą, namų ruošą, valymą. Geriau tai daryti komandoje.

Dvyniai

Specialistai rekomenduoja Dvyniams sutelkti dėmesį į tuos dalykus, kurių atidėti tiesiog neįmanoma. Tinginystė ir laiko vilkinimas šio ženklo atstovams gali kainuoti labai brangiai. Dvyniams palankiausios savaitės dienos – liepos 28 ir 29 d. Per šias dvi dienas Visata stengsis padėti šiems žmonėms išspręsti karmines užduotis, išlaisvinti kūrybinę energiją. Ji taip pat sustiprins intuiciją ir charizmą. Susirasti sielos draugą bus lengviau. Atėjo laikas pažintims, bandymams sukurti kažką naujo. Turime daugiau bendrauti ir būti atviri.

Vėžys

Vėžiai negali stovėti vietoje, nes nieko neveikimas bus prilyginamas sėkmės praradimui. Ne visada, deja, suprantame, kad stovime vietoje ir prarandame sėkmę. Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į septynis ženklus iš Visatos, kurie tai rodo akivaizdžiausiai. Tai idealus metas plėtoti verslą, bandyti išmokti ko nors naujo. Laikotarpiu nuo liepos 25 iki liepos 31 dienos bus naudinga parodyti dėmesį savo sielos draugui ir artimiesiems. Taip pat paskutinė liepos savaitė ideali bendro gyvenimo planavimui.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, savaitės horoskopas

Liūtas

Liūtai turėtų būti atsargesni bendraudami su žmonėmis telefonu ir internetu. Pirma, yra rizika susidurti su sukčiais, nuo kurių, beje, galima apsaugoti specialiu energetiniu skydu. Antra, bendraudami nuotoliniu būdu nematome kitų žmonių emocijų, o Liūtams svarbu matyti reakciją į žodžius ir poelgius. Štai kodėl geriau bendrauti daugiausia gyvai. Darbe ateina labai palankus laikotarpis imtis kažko naujo. Galbūt atėjo laikas įgyvendinti puikias idėjas.

Mergelė

Mergelėms šią savaitę prireiks magiškos apsaugos, nes gali būti daug norinčių paerzinti šio ženklo atstovus. Specialus apsauginis amuletas juodo siūlo pavidalu padės Mergelėms išvengti problemų. Ši savaitė Mergelėms atvers tam tikras galimybes versle ir reikaluose, todėl astrologai pataria elgtis atsargiai. Reikia laukti tinkamo momento veikti.

Svarstyklės

Svarstyklės, kaip ir visi kiti žmonės, turi blogų ir gerų charakterio bruožų. Žvaigždės išsidėstė taip, kad Svarstyklės turės iš ko rinktis. Jie galės patys nuspręsti, kurią savo sielos dalį parodyti aplinkiniams. Jei draugystė ar meilė atsidūrė aklavietėje, laikas atsikvėpti. Svarstyklės turi atsiminti, kad buvimas su žmogumi 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę nėra pats geriausias pasirinkimas santykiams stiprinti. Jei gyvenimas tapo nuobodus, galite jį paįvairinti atostogomis.

Skorpionas

Šią savaitę astrologai rekomenduoja Skorpionams pabandyti atsikratyti kompleksų, baimių, taip pat žalingų įpročių, kurie blokuoja kelią į laimę. Šią savaitę galite imtis papildomų darbų, užtrukti darbo vietoje. Meilės reikaluose labiausiai pasiseks gerą savigarbą turintiems Skorpionams. Nereikia abejoti savimi ir savo sugebėjimais, nes meilė – tai ne tik išvaizda. Tai taip pat dvasinis ryšys.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Šauliams bus naudinga mokytis užsienio kalbų, bendrauti su naujais žmonėmis, taip pat būti kuo aktyvesniems darbe ir reikaluose. Gali būti, kad šią savaitę Šaulio lauks keblios situacijos. Tokiu atveju jiems reikia išlaikyti ramybę ir nepasimesti. Trys paprasti metodai padės jiems nuraminti nervus. Ramybė ir saikas padės Šauliui pasiekti tai, ko jis nori meilėje ir darbe. Šauliams taip pat svarbu atrodyti tvarkingai ir išpuoselėtai. Išvaizda atlieka svarbų vaidmenį.

Ožiaragis

Ši savaitė Ožiaragiams gali tapti gana sunki ir nenuspėjama. Teigiamas požiūris į kiekvieną dieną padės Ožiaragiams pritraukti į savo gyvenimą laimę ir sėkmę, taip pat stabilizuoti nuotaiką. Darbe dažnai gali tekti priimti svarbius sprendimus, pakeliui susidurti su rūpesčiais. Santykiuose su žmonėmis, o ypač su savo sielos draugu, reikia būti atsargesniems, kad per daug nepasakytumėte ir nesutrikdytumėte harmonijos. Taip pat astrologai pataria Ožiaragiams atidžiau stebėti savo nuotaiką.

Vandenis

Vandeniai turėtų pasikliauti savo talismano numerio pagalba, taip pat intuicija. Artėja metas, kai šeštasis pojūtis gali ne tik išgelbėti į keblią situaciją patekusį Vandenį nuo fiasko, bet ir padėti priimti svarbius gyvenimą keičiančius sprendimus. Gali būti, kad versle ir darbe, norint išlaikyti stabilumą, teks šiek tiek rizikuoti. Kalbant apie bendravimą ir meilės santykius, specialistai Vandeniui pataria užmegzti dialogą. Problemų slėpimas tikrai nieko gero neduos.

Žuvys

Žuvims reikėtų saugotis pačių neprincipingiausių Zodiako ženklų atstovų. Žmonės, kurie dėl tikslo yra pasirengę padaryti bet ką, gali labai įžeisti ir nuvilti Žuvis, todėl geriau bendrauti tik su tais, kuriais galima pasitikėti. Kiekvienas, kuris patiria sunkumų santykiuose, turėtų laikinai pailsėti. Tai bus svarbus metas, kai būtina artimiesiems suteikti daugiau laisvės. Kalbant apie finansų sektorių, Žuvims čia taip pat reikės atsargumo.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].