Pavelo Globos savaitės horoskopas liepos 1-7 dienoms

Pavelas Globa yra vienas populiariausių astrologų. Jo prognozės padeda tūkstančiams žmonių planuoti viską į priekį ir įveikti sunkumus kelyje į laimę.

REKLAMA

Portalas pasidalino pagrindiniais šios savaitės astrologo patarimais. Mūsų laukia pirmosios septynios antrojo vasaros mėnesio dienos. Planetų energijos srautai taps palankesni ir kūrybiškesni. Tiksliau, Merkurijaus energija taps malonesnė. Liepos 2 dieną ši planeta įžengs į Liūto ženklą, kuris suteiks visiems žmonėms galingą sėkmės ir geros nuotaikos užtaisą. Planeta padės mums susitvarkyti savo gyvenimus, tačiau patartina susitvarkyti ir namuose – siekiant išnaikinti aplink mus tvyrantį chaosą. Norint tai padaryti, ekspertai pataria naudoti aštuonias pagrindines taisykles, apie kurias esame kalbėję anksčiau.

3 Zodiako ženklai, kurie kitų žmonių paslaptis saugo net geriau nei jie patys

Avinas

Avino ženklo atstovams sėkmė bus garantuota, nes šiomis dienomis visose srityse bus daug teigiamų akimirkų. Sunkios gyvenimiškos situacijos galimos pačioje savaitės pradžioje, ypač pirmadienį. Šią dieną gali nutikti kažkas, kas privers Avino ženklo atstovus keisti planus. Apskritai savaitė bus sėkminga ir palanki. Atsiras galimybė užmegzti santykius, su kuo nors suartėti. Svarbiausia būti sąžiningam sau ir kitiems.

Jautis

Jaučio ženklo atstovai turėtų nebijoti pripažinti kaltės ir savo praeities klaidų. Tai padidins jų reputaciją šeimoje ir darbo kolektyve. Svarbiausia nesigriebti savęs plakimo. Jaučio ženklo atstovai bus stiprūs ir nepasiduos užplūdusioms problemoms. Patartina viską susitvarkyti patiems. Finansinėje sferoje viskas bus gerai, tačiau yra tikimybė, kad planetos ir žvaigždės Jaučio ženklo atstovus iškels prieš svarbų pasirinkimą, kurį teks padaryti greitai.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovams pasiseks meilėje. Tai ypač aktualu tiems, kurie nori perkelti savo santykius į kitą lygį. Šią savaitę Dvynių ženklo atstovai taip pat bus dažnai pavydūs, o priežastis gali būti visiškai bet kokia. Norint išlaikyti sėkmę, nepaisant galimo priešų dėmesio, padės atsargumas ir gebėjimas slėpti savo sėkmę. Nereikia kiekviename kampe šaukti apie pergales. Galite pabandyti susirasti naujų draugų, sielos draugą.

Vėžys

Tie Vėžio ženklo atstovai, kurie jau palaiko santykius, po darbo savo mylimam žmogui turėtų skirti maksimaliai laiko. Pravers romantika, fizinis darbas, flirtas ir kelionės. Visata yra pasirengusi suteikti Vėžio ženklo atstovams daug laimingų progų – tereikia išnaudoti šias galimybes ir jas pamatyti. Visata padės šiems žmonėms įveikti daugelį savo ydų ir silpnybių. Tai turės gerą poveikį sėkmei bet kurioje srityje artimiausioje ateityje.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Nuo liepos 1 iki liepos 7 dienos Visata iš Liūto pareikalaus dėmesingumo ir didesnio susikaupimo. Laimės lygtyje gali atsirasti naujų kintamųjų. Apskritai dabar galite daryti ką nori, tačiau sėkmingiausios užduotys bus namuose: valymas, maisto gaminimas, plovimas ir panašiai. Sėkmė darbe laukia atsakingų Liūto ženklo atstovų, taip pat visų, kurių darbas susijęs su tiksliaisiais mokslais ir skaičiais.

REKLAMA

Mergelė

Astrologai Mergelės ženklo atstovams pataria nepamiršti artimųjų – jiems reikia padėti visame kame. Apmąstymas padės išvengti problemų. Šio Zodiako ženklo atstovams reikia pasirūpinti savo nervais ir nustoti jaudintis be jokios priežasties. Merkurijus paskatins šių žmonių tikėjimą savo jėgomis. Galite pradėti atnaujinti savo drabužių spintą, keisti įvaizdį, keisti aplinką. Galite apsipirkti, išvykti iš miesto verslo reikalais ar atostogauti.

Svarstyklės

Šis laikas puikus romantikai ir bandymams visapusiškai ištirti savo kūrybinius sugebėjimus. Svarstyklių ženklo atstovai turėtų vengti piktų žmonių. Jei Svarstyklių ženklo atstovai pajus, kad artėja kokių nors problemų, jiems teks pasirūpinti slegiančiais, paprastais namų ruošos darbais. Net ir dabar jiems geriau vengti egoizmo arba, atvirkščiai, altruizmo. Dabar kraštutinumų nereikia. Geriau elgtis pagal situaciją, nuolat analizuojant viską, kas vyksta aplinkui. Apsipirkimas bus naudingas.

REKLAMA

Skorpionas

Dvasinės praktikos, maldos ir meditacija padės Skorpiono ženklo atstovams pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę ir įgyti motyvacijos. Šią savaitę žvaigždės ir planetos yra labai palankioje padėtyje bandyti atsikratyti baimių, išankstinių nusistatymų ir kompleksų. Reikia pabandyti pažvelgti į save iš šalies, o nuo liepos 1 iki liepos 7 dienos dauguma šio ženklo atstovų tai galės padaryti. Blogiausia šių septynių dienų yda – kerštingumas.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Specialistai mano, kad Šaulio ženklo atstovams reikia išmokti priimti artimųjų ir draugų kritiką, nebijoti pripažinti savo klaidų ir klausyti patarimų. Visi Šaulio ženklo atstovų planai turi būti laikomi paslaptyje, nes yra tikimybė, kad priešai ir piktadariai suaktyvės. Pirmadienį turite būti ypač atsargūs. Neturėtumėte bendrauti su nemaloniais žmonėmis ir provokuoti su jais konfliktus. Savaitė puikiai tinka susitaikymui.

Ožiaragis

Konfliktai ir kivirčai šią savaitę turėtų jei ne išnykti, tai bent susilpnėti. Artėja tarpusavio supratimo metas. Darbo dienomis yra galimybė padidinti savo autoritetą tarp kolegų ir gauti papildomų finansinių paskatų. Savaitgalį galėsite užsiimti aktyviu poilsiu, susitikti su artimaisiais, surengti vakarėlį. Užsiėmimas buities darbais neturėtų būti laikomas problema – tai geras būdas pabėgti nuo rutinos tiems, kurie daug dirba.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio ženklo atstovams ateina labai pozityvios ir energingai galingos dienos. Planetos ir žvaigždės stengsis, kad jų gyvenimas būtų pozityvesnis. Sėkmė juos lydės ir meilėje, ir finansinėje sferoje. Tai reiškia, kad galite saugiai leisti pinigus, taip pat ieškoti savo sielos draugo, leisti laiką su šeima, pakviesti draugus ir gimines. Vandenio ženklo atstovai gali dažniau atlikti namų ruošos darbus.

Žuvys

Šią savaitę Žuvų ženklo atstovams reikia pasistengti išspręsti visas svarbiausias problemas. Jie turės daug jėgų ir energijos. Apsirūpinimas savimi yra pagrindinė šios savaitės naudinga savybė. Nuo liepos 1 iki liepos 7 dienos galite pakeisti aplinką, pradėti naujus dalykus ir užbaigti svarbiausius. Tai bus puikus laikas romantikai, pasimatymams ir savo sielos draugo paieškai. Tie, kurie jau susirado mylimąjį, turėtų pabandyti kažkaip paįvairinti savo laisvalaikį, kad taptų dar artimesni.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Jei net ir tokiu palankiu metu problemos nesitraukia, naudokite specialius amuletus, kurie, beje, pravers bet kuriuo jūsų gyvenimo momentu. Linkime sėkmės ir gėrio, meilės, supratimo ir tik viso ko geriausio.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].