Pavelo Globos savaitės horoskopas liepos 26-rugpjūčio 1 dienoms

Pavelas Globa yra didelę patirtį turintis astrologas. Jo savaitės horoskopas visada gana tikslus, o patarimai Zodiako ženklams labai naudingi ir lengvai pritaikomi praktikoje. Ekspertas papasakojo, kokia bus šios gegužės pradžia.

Ši savaitė absoliučiai daugumai ženklų tikrai nebus lengva, tačiau ji galės mus daug ko išmokyti ir parodyti, koks teisingas buvo anksčiau pasirinktas kelias.

sukti

Avinas

Žvaigždės suteiks Avinui sėkmės finansinėje ir darbo srityse, tačiau, be rimtų lėšų gavimo, galima tikėtis ir labai didelių išlaidų. Kalbant apie meilės sferą, Avinui teks dar šiek tiek pasistengti. Turėsite parodyti savo artimiesiems savo rūpestį ir meilę. Būtina dovanoti ne tik dovanas, bet ir savo laiką. Bet kokiu atveju žvaigždės atneš Avinui daug pokyčių gyvenime.

Jautis

Pavojingiausios dienos Jaučiui gegužės 2 ir 3 d. Savaitės pradžioje jums gali pritrūkti jėgų ir energijos. Darbe astrologas pataria nepasiduoti. Kalbant apie priešingos lyties dėmesį, tai Jautis maudysis šlovės spinduliuose. Žmonės jiems skirs daug daugiau dėmesio nei įprastai. Tai gali būti naudojama ieškant sielos draugo.

Dvyniai

Šią savaitę Dvyniai turi nustoti save kankinti, ypač gegužės 3 ir 4 dienomis. Jei dažnai sakote ką nors blogo, pavyzdžiui, „Aš esu nevykėlis“ arba „Aš nieko negaliu“, tuomet galite susidurti su karmos pasekmėmis. Antradienį ir trečiadienį geriausia praleisti ramybėje ir tyloje. Darbe turėtumėte būti atsargūs ir apdairūs. Dabar negalite rizikuoti ir imtis veiksmų, dėl kurių Dvyniai ateityje gali gailėtis. Būtina išlikti susikaupusiam.

Vėžys

Numatoma, kad Vėžio savaitė bus labai sunki, tačiau itin produktyvi. Darbo ir finansiniuose reikaluose astrologas Vėžiams pataria parodyti daugiau kūrybiškumo, ištvermės. Tikėtina, kad savo kelyje Vėžiai sutiks nemalonių žmonių, galinčių juos užkrėsti neigiama energija. Taip pat bus naudinga savo jausmus ir planus slėpti nuo kitų. Turite žmonėms atrodyti paslaptingi ir nenuspėjami.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, savaitės horoskopas

Liūtas

Kad Liūtui pasisektų gyvenime, jie turi kuo greičiau atsisakyti jį blokuojančių minčių. Lengviausia ir greičiausia tai padaryti bus gegužės 3 ir 4 dienomis – palankiausiomis savaitės dienomis. Greičiausiai gegužės pradžioje šio Zodiako ženklo atstovams teks susitelkti į darbo sritį ir buities darbus. Meilė, pasak Pavelo Globos, atsidurs antrame plane. Vienišiems Liūtams problemų nekils, tačiau tiems, kurie palaiko santykius, geriau duoti sielos draugui daugiau dėmesio.

Mergelė

Mergelėms akis pirmiausia reikia nukreipti į meilės sferą. Antrajai pusei ir artimiems žmonėms gali trūkti dėmesio ir rūpesčio. Labai pravers išmokti pasitikėti antra puse. Darbas taip pat bus svarbus, bet geriau jį nustumti į antrą planą. Didelė sėkmė laukia  ketinančių vykti į komandiruotę. Esant įtemptam grafikui, reikia rasti minutę atsipalaiduoti, paskambinti savo sielos draugui ir artimiesiems.

Svarstyklės

Kad pasiektų laimę ir pritrauktų sėkmę, Svarstyklės pirmiausia turi ieškoti pagalbos, kad sukurtų harmoniją namuose. Tokiu atveju savaitė ir mėnuo apskritai taps itin teigiami. Jei namuose tvyro netvarka, disharmonija, Svarstyklės gali tikėtis didelių finansinių nuostolių ir nesutarimų darbe, bendraujant su draugais. Santykiai laikinai nebeteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo.

Skorpionas

Šią savaitę Skorpionai turės problemų dėl entuziazmo. Specialios citatos padės atkurti motyvaciją. Tai geras metas sunkiam darbui, tačiau laukti finansinio paskatinimo tikrai neverta. Atvirkščiai, net teks pataupyti. Meilės nuotykiams ir reikalams palankiausios savaitės dienos – gegužės 5, 6 ir 7 d. Kitomis dienomis Visata gali išbandyti Skorpionų jėgą, mesdama jiems įvairaus kalibro sunkumus.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

Šaulys

Šauliai pirmiausia turėtų rūpintis savo sveikata. Tai bus puikus laikas pradėti sveikatingumo praktikas. Būtina daugiau laiko skirti buities darbams, artimiesiems. Gali būti, kad žvaigždės šio Zodiako ženklo atstovams padės ištaisyti anksčiau padarytas klaidas. Kalbant apie meilę, buities darbai ir darbas privers susikoncentruoti ne į jausmus, o į problemas.

Ožiaragis

Ožiaragius gali užpulti tinginystė, kas šio ženklo atstovams visiškai nebūdinga. Laikas tokiems potraukiams toli gražu ne pats geriausias. Pavelas Globa mano, kad dabar reikia būti aktyviems, todėl geriau pasinaudokite astrologų patarimais, kaip nugalėti apatiją ir tingumą. Bus dar viena priežastis, dėl kurios kils suirutė darbe. Ta priežastis yra meilė. Meilės reikaluose Ožiaragiams seksis labiau nei įprastai. Geriau neskubėti daryti išvadų ir būti itin santūriam.

Vandenis

Nepalankiausios savaitės dienos – gegužės 2, 7 ir 8 d. Vandeniai savo kelyje gali susidurti su daugybe kliūčių ir rūpesčių, tačiau jie viską ištvers, nes yra tarp penkių atspariausių stresui ženklų. Pavelas Globa rekomenduoja Vandeniui nesiimti darbo stačia galva. Būtina prisiminti buities darbus, pagalbą artimiesiems, poilsį. Padaryti palankų įspūdį priešingai lyčiai bus daug sunkiau, tačiau tai nebus prioritetinė gyvenimo sritis, todėl tikrai neturėtumėte nusiminti.

Žuvys

Greičiausiai Žuvims teks išleisti daug daugiau pinigų nei įprastai. Geriausi talismanai sėkmingiems pirkiniams padės sutaupyti pinigų ir nieko nešvaistyti. Tai palankus laikotarpis verslo plėtrai, naujoms verslo pažintims. Gegužės 4 ir 5 dienomis Žuvys gali netekti kantrybės ir pykti ant artimųjų. Artimieji bandys patarti, tačiau geriau į tai reaguoti ramiai, kad nekiltų skandalo.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].