Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2020 m. Birželio 30 Iki liepos 6 d.

Tarp visų astrologų masės ryškiausiai išsiskiria patyręs šios srities specialistas Pavelas Globa. Jo horoskopas savaitei padės visiems tapti sėkmingesniems.

Šią savaitę bus perėjimas į antrą vasaros mėnesį – liepą.

Avinas

avinas, kritiką, horoskopas

Šią savaitę Avinui labai svarbu išlikti savimi ir neleisti kitiems kontroliuoti savęs. Dvylikos visatos įstatymų laikymasis padės jums rasti savo kelią gyvenime. Geriau tai būtų padaryti jau trečiadienį – nepalankiausią šios savaitės dieną. Svarbu kuo greičiau patekti į šią pasitikėjimo būseną, kad nugalėtumėte savo demonus.

Apskritai, per savaitę galimas bendras atlyginimų ir verslo pajamų padidėjimas. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, turėsite dirbti daugiau ir geriau nei įprastai. Astrologas taip pat griežtai pataria dėl savo nesėkmių nekaltinti kitų. Brangius pirkinius taip pat geriau atidėti iki geresnių laikų. Saikingas apsipirkimas ir pramogos bus naudingos liepos 2 ir 3 dienomis.

Jautis

Gyvenimo principai ir zodiako ženklų taisyklės dažnai trukdo jiems pasiekti sėkmę. Jautis gali to tikėtis, jei nepakeis savo žaidimo taisyklių, leis reaguoti į žmones ir bus pasirengęs linksmintis su artimaisiais bei sielos draugu. Būtina daugiau ilsėtis, dažniau perpildytose vietose – ten jie galės sutikti įdomių žmonių.

Poilsis yra poilsis, tačiau dirbti reikia. Pavelas Globa pataria populiarinti savo idėjas ir parodyti maksimalų aktyvumą, ypač liepos 4 ir 5 dienomis – pačiomis palankiausiomis savaitės dienomis. Šeštadienis ir sekmadienis daugeliui yra nedarbo dienos, tačiau namuose galite dirbti be sąžinės graužaties. Jautis taip pat turi būti dėmesingesnis artimųjų troškimams, mokėti dirbti komandoje.

Dvyniai

kritiką, horoskopas

Dvyniams savaitė prasideda labai teigiamai. Birželio 30-oji bus palankiausia diena. Deja, sėkmė dažnai būna efemeriška, taigi iki ketvirtadienio, antrosios dienos, likimas nusisuks nuo Dvynių, todėl reikia turėti laiko viską padaryti iki darbo savaitės pabaigos. Savaitgalį reikės atsipalaiduoti, pamiršti problemas.

Jei norite kartą ir visiems laikams susieti sėkmę su savimi, turėtumėte vadovautis dešimt sėkmingo žmogaus taisyklių. Jie padės pritraukti daugiau teigiamų emocijų ir minčių, įgyti pasitikėjimo savimi. Šią savaitę taip pat labai svarbu pasirūpinti savo išvaizda, įskaitant naujų daiktų pirkimą. Verta palaukti artimųjų palaikymo savaitės pabaigoje.

Vėžys

kovas

Vėžiui prasideda atsakomybės prisiėmimo laikotarpis. Gali būti, kad darbe ir versle turėsite žengti labai svarbius ir esminius veiksmus. Geriausias laikas tam – birželio 30 ir liepos 1 dienos. Tai yra dvi palankiausios savaitės dienos. 4-ą, atvirkščiai, geriau elgtis atsargiai ir neprisiimti papildomų įsipareigojimų, ypač jei šeštadienis dirbo diena.

Paprastai savaitės pabaigoje neturėtumėte daryti tipiškų gyvenimo klaidų. Tai laikas, kai reikia būti rimtesniems, atsargesniems. Pavelas Globa savaitgalį pataria daryti tik apgalvotus veiksmus. Jei norite kažkaip linksmintis ir nudžiuginti save, galite apsipirkti internete.

Liūtas

liūtas, kritiką, horoskopas

Liūto savaitė prasidės ir baigsis labai teigiamai. Žvaigždės ir planetos neigiamai veiks tik 30-ą dieną. Šią dieną yra galimybė sutikti nemalonių žmonių kelyje. Dėl šios priežasties svarbu sugebėti atgauti energiją po nemalonaus bendravimo. Apskritai savaitė yra ideali visko atsisakyti ir atostogauti.

Vietoj atostogų, atvirkščiai, galite imtis darbo ir padidinti produktyvumą. Svarbiausia yra ne dalintis planais su kitais. Tai puikus laikas ieškoti sielos draugo, užmegzti naujas pažintis, flirtuoti, pasimatyti. Žvaigždės Liūto pusėje.

Mergelė

Šią savaitę jums gali pasisekti tiek meilėje, tiek verslo srityje. Naudinga perskaityti baltus sąmokslus dėl pinigų, užsiimti neįprasta veikla, pradėti naują verslą. Taip pat astrologas pataria būti kūrybingam tais klausimais, kurie šiuo metu yra svarbiausi. Neįprastas požiūris bus labai svarbus bet kurios profesijos sėkmės komponentas.

Meilės srityje Mergelės laukia labai didelė sėkmė. Kiekvienas vienišas asmuo birželio 30 ir liepos 4, 5 dienomis gali saugiai susipažinti ir susitarti dėl šių dienų. Tai bus labai teigiamas laikas, kai Mergelė taps žavesnė ir charizmatiškesnė. Taip pat neverta mažinti aktyvumo socialiniuose tinkluose – yra galimybė rasti meilę tinklo platybėse.

Svarstyklės

priklausomi, kritiką, horoskopas

Savaitės pradžia bus nepalanki Svarstyklėms. Žvaigždės ir planetos bus stipriai disonuojamos birželio 30 d. Veiksmingas laikas padėti Svarstyklėms sustiprinti savo biologinį lauką. Taip pat šią savaitę Svarstyklėms reikės sugebėjimo išlyginti bet kokius konfliktus. Jūs turite būti lankstesni ir pasirengę daryti kompromisus sunkioje situacijoje, paaukoti savo pasididžiavimą.

Palankiausios savaitės dienos yra liepos 2 ir 3 dienos. Šiuo metu Svarstyklės gali užsiimti brangiais pirkiniais. Taip pat bus naudinga bendrauti su artimaisiais ir šeima, aplankyti tėvus. Kelionės bus naudingos. Savaitės pabaigoje turite pakeisti situaciją, o savaitgaliais galite saugiai sėdėti namuose, pabendrauti ir smagiai praleisti laiką.

Skorpionas

skorpionas

Nepalankiausia Skorpionams bus paskutinė birželio diena – 30-oji. Antradienį šie žmonės turėtų pagalvoti, kaip pritraukti teigiamų minčių į gyvenimą. Be jų sėkmė bus daug sunkesnė, nes žvaigždės ir planetos bus ypač destruktyvios.

Savaitgalis bus palankus, tačiau daug svarbiau tai, kas bus darbo dienomis. Astrologas rekomenduoja pasitikrinti savo kelią ir paskleisti naujas idėjas. Meilės reikaluose tiems Skorpionams, kurie yra pasirengę viskam, labai pasiseks padaryti įspūdį tam, kas jiems patinka. Kiekvienas, kuris yra santykiuose, tas pats nepakenks šiek tiek romantikos.

Šaulys

meilės horoskopas, kritiką, horoskopas

Šauliui gali pradėti problemų santykiuose ir santuokoje. Ypač verta nerimauti dėl partnerio problemų. Kiekvienas, kuris yra santykiuose ir jų ieško, turėtų naudoti veiksmingus meilės ritualus. Santykiuose su artimaisiais ir apskritai su žmonėmis pageidautina išlaikyti savo kontrolę, nerodyti negatyvumo, nepasitenkinimo, nepakelti balso.

Tai gera savaitė ieškant naujo darbo, pradedant naujus projektus. Kaip ir meilėje, versle svarbu turėti kantrybės. Turite išlikti ištikimas sau ir savo principams, toliau judėti į priekį, nesvarbu, kiek tai kainuotų. Priimant sprendimus svarbu neklausyti širdies ir intuicijos, o naudotis savo gyvenimo patirtimi.

Ožiaragis

ožiaragis, kovas

Šią savaitę Ožiaragio finansinė gyvenimo sritis taps labai svarbi. Norint padidinti sėkmės galimybes, patartina atsikratyti sąmonės barjerų, kurie blokuoja energiją ir piniginę sėkmę. Darbo savaitės pabaigoje patartina atidžiau tikrinti gaunamą informaciją, nes galimi sukčiavimai iš partnerių ir klientų pusės.

Meilės reikaluose taip pat verta būti atsargiam. Jei išspręsite problemas su šūksniais ir negatyvumu, galėsite atsisveikinti su sėkme. Palankios dienos flirtuoti ir romantikai bus birželio 30 ir liepos 1 dienos. Likusiomis dienomis geriau nesimatyti ir praleisti daugiau laiko vienam su savimi, daryti buities darbus.

Vandenis

vandenis, kritiką, horoskopas

Nepalanki savaitės diena yra liepos 1-oji. Šią dieną Vandeniui reikės kūrybingo mąstymo. Negatyvumas ir abejonės lems finansinį žlugimą ir meilės fiasko. Savaitės pradžioje nereikėtų tikėtis daug sėkmės. Svarbu sugebėti pasikliauti tik savimi. Pavelas Globa pataria padėti artimiesiems išspręsti iškilusius sunkumus, kad jie galėtų atsikirsti.

Labiausiai teigiamomis dienomis galima laikyti liepos 2 ir 3 dienas. Ketvirtadienį ir penktadienį geriau atlikti sunkiausius dalykus, kuriuos pastarosiomis savaitėmis reikėjo atidėti. Taip pat bus naudinga sutvarkyti namus, atlikti valymą, išmesti šiukšles. Tas pats pasakytina apie darbo vietą.

Žuvys

Žuvims ši savaitė bus ypač palanki, išskyrus 2-ą. dieną. Šią dieną žvaigždės ir planetos imsis disonanso, o tai neišvengiamai paveiks Žuvų sugebėjimą rasti kompromisus. Sėkmė šypsosis visiems, kurie sunkiai dirba ir yra nuolat užimti. Daugiausia sėkmės sulauks tie, kurie užsiima pardavimais, pirkimais, taip pat buhalteriai ir tiksliųjų mokslų mokytojai.

Tai romantikos, meilės laikas. Flirtas ir pasimatymai padės pakeisti atmosferą ir pamiršti darbo problemas, tinkamai atsipalaiduoti. Astrologas taip pat rekomenduoja galvoti apie ateitį. Galite planuoti atostogas, tvarkyti reikalus ateinančioms savaitėms ir mėnesiams, taip pat imtis mažiau susitvarkytų reikalų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].