Pavelas Globa yra astrologas iš didžiosios raidės. Jo žinios šioje srityje yra tikrai unikalios, todėl jo apžvalgos ir prognozės yra ypatingai naudingos. Kovas nebus tam išimtis.

Kovas yra puikus mėnuo veikti. Daugeliui iš mūsų žvaigždės bus labai reiklios, tačiau teisingos ir nepaprastai dosnios. Šio laiko dinamikoje daugeliui reikės gebėjimo padidinti energiją ir gyvybingumą. Bus daug ką galima nuveikti, bus įdomių dienų ir lemtingų akimirkų.

Avinas

jausmais, dėmesio, rudenį, išdykėliai

Avinai yra kovo mėnesio likimo numylėtiniai. Žvaigždės šiems žmonėms suteiks neįtikėtinos išminties ir smalsumo. Jie galės susirasti naują darbą, pradėti naują verslą, padaryti puikų pirmąjį įspūdį bet kam. Jiems tereikia šiek tiek diplomatijos ir noro eiti į kompromisus. Antroje mėnesio pusėje labai svarbu saugotis energetinių vampyrų, kurie gali išeikvoti visą energiją ir sukelti problemų. Teks prisiminti, kaip apsisaugoti nuo tokių žmonių.

Jautis

dėmesio

Jaučiams kovo mėnesį pavyks rasti savo kelionės tikslą. Tai bus labai svarbus ir tikrai unikalus laikas, kai galima paneigti daugelį Jaučių prielaidų, jų nesunaikinamas gyvenimo tiesas. Jie pakeis požiūrį į gyvenimą, į viską, kas vyksta. Tai jiems atvers naujas duris ir uždarys kelią į nemalonią praeitį. Jiems prasideda sveikimo laikas, kai psichologinės problemos praeina, o jas pakeičia pasitikėjimas savimi ir valia.

Dvyniai

liepos, jausmais, rudenį, moterys

Yra paprasti būdai, kaip pritraukti sėkmę, naudojant savo Zodiako ženklą. Dvyniai turėtų juos prisiminti nuo kovo 21 dienos. Paskutinis mėnesio dešimtadienis gali būti nenuspėjamas ir ne visai palankus. Tačiau iki 20-osios imtinai, šio ženklo žmonės dėl palankios Veneros padėties turės daugybę pasisekimų visose srityse. Jie yra tokie teigiami, kad uždengs nelemtą Marso padėtį. Apskritai, kovo mėnuo Dvyniams bus laikas, puikiai tinkantis kelionėms, naujoms pažintims ir sielos bei kūno transformacijai.

Vėžys

pelno, Magiškas

Vėžiai gali laisvai daryti viską, ko nori, tačiau neperžengdami ribų. Jie gali visiškai sutelkti dėmesį į save ar savo šeimą, darbą ir verslą ar pramogas. Tokiais laikotarpiais verta prisiminti apie harmoniją ir aukso viduriuką. Galima naudoti ritualus, norint finansinės sėkmės. Siekdami sėkmės, neturite pamiršti ir šeimos. Turite parodyti bent šiek tiek meilės ir skirti bent šiek tiek dėmesio artimiesiems. Vėžiai, kurie ras pusiausvyrą, patirs laimės antplūdį.

Liūtas

ateitį, liepos, jausmais, Liūtas, išdykėliai

Liūtai negali ignoruoti namų ruošos darbų. Geriau pradėti 2021 metų pavasarį nuo valymo ir nereikalingų daiktų atsikratymo. Tą patį galima pasakyti ir apie darbą. Jei visiškai pamiršite savo atsakomybę, tai gali sukelti rimtų finansinių nuostolių. Žvaigždės ir planetos ne visada bus palankioje Liūtams padėtyje, todėl kartais šie žmonės gali padaryti jiems būdingų gyvenimo klaidų. Perfekcionizmas ir stropuolio sindromas taps dideliu stabdžiu kelyje į laimę. Liūtai neturi būti tobuli.

Mergelės

Mergelės pradeda nepaprastai svarbų laikotarpį, per kurį daugelį šio ženklo atstovų gali aplankyti mintys, kad yra įstrigę aklavietėje. Mergelės pamanys, kad jos yra sąstingyje, tai reiškia – taip ir yra. Kovo mėnesį galite lengvai pasistengti ir pakeisti savo gyvenimo būdą, susirasti naują darbą, rasti naudingų pomėgių ir atsikratyti tingumo ir baimių. Dabar svarbiausia nepriimti spontaniškų sprendimų.

Svarstyklės

jausmais, santykiuose, Magiškas

Kovo pradžia Svarstyklėms – didelės sėkmės ir pozityvaus bendravimo metas. Savo kelyje jos galės sutikti daug įdomių asmenybių, kurios išmokys jas kažko naudingo. Draugų ir artimųjų išmintis padės Svarstyklėms priimti svarbius sprendimus. Paskutinę kovo savaitę šio ženklo žmonės gali sutikti daug nuodingų asmenybių. Viskas, ko joms reikia, yra žinoti, kaip atkurti energiją po nemalonaus bendravimo. Pavasario pradžia yra pats tinkamiausias laikas apsipirkti, romantiškai leisti laiką ir naujų pajamų šaltinių paieškoms.

Skorpionas

Skorpionams meilės sfera taps prioritetine. Būtina laikinai nustoti bandyti meilę pakeisti darbais ir kitais reikalais. Vienišus šio ženklo atstovus primygtinai raginama pradėti ieškoti sielos draugo. Meilės pritraukimo ritualai pagreitins sėkmę. Finansinėje srityje sėkmė laukia tų, kurie užsiima kūrybiniu darbu. Intelektualiai dirbantys Skorpionai galės žymiai padidinti savo pajamas ir darbo efektyvumą. Tai bus didelių pergalių metas.

Šaulys

jausmais, Magiškas

Šauliams pasiseks visose gyvenimo srityse. Tiems, kurie ieško meilės, labai ims sektis. Jie turėtų atkreipti dėmesį į ištikimiausių Zodiako ženklų atstovus. Šie žmonės rečiau apgaudinėja, meluoja ir apsimeta. Finansinis bendradarbiavimas su jais taip pat bus sėkmingas. Žvaigždės nori, kad Šaulys išmoktų atleisti įžeidimus, leisdamas užgyti senoms žaizdoms. Visos kovo mėnesio problemos praeis labai greitai ir nepaliks neigiamo pėdsako šių žmonių atmintyje. Jų laukia apsivalymo nuo nuoskaudų ir mentalinio apsivalymo laikotarpis.

Ožiaragis

Magiškas

Ožiaragiams ims sektis versle, nes jie turi įgimtą talentą išspręsti bet kokias problemas, išlaikyti šaltą protą. Vienintelis dalykas, ko jiems gali trūkti, yra intuicijos jėga. Naudingi pratimai padės ją grąžinti į tarnybą. Naktiniai dangaus šviesuliai padės išspręsti konfliktus darbe ir namuose. Kovo mėnesį bus daug malonių ir ramių dienų, kuriomis Ožiaragiai galės normaliai pailsėti. Ramybė yra tai, ko daugelis neturi, tačiau šie žmonės turi. Į problemų sprendimą reikia žiūrėti ramiai, nesinervinant.

Vandenis

jausmais

Tai puikus laikas keliauti, keisti aplinką. Kelionės ir nuotykiai jus nudžiugins, o tai teigiamai paveiks jūsų patrauklumą. Po kovo 6 dienos, Vandeniai gali susidurti su kitų žmonių nesąžiningumu ir agresija. Taip yra dėl neigiamos Marso padėties. Keršto agresija prie nieko gero neprives. Meilėje ir draugystėje Vandeniams padės nuoširdumas, taip pat šiek tiek gerumas ir sugebėjimas gerbti kitų žmonių ribas.

Žuvys

Magiškas

Žuvys kovo mėnesį turės daug galimybių tiek meilės, tiek finansų srityje. Specialios mantros, ritualai ir praktika padės joms pritraukti finansinius srautus. Didelė sėkmė laukia tų, kurie užsiima pardavimais ir paslaugomis. Kovo mėnesį galite pirkti didelės vertės pirkimus, įskaitant nekilnojamojo turto pirkimą. Meilės srityje svarbu parodyti maksimalų rūpestį savo svarbiausiai antrai puselei. Tie, kurie dar nerado meilės, turi sutelkti dėmesį į tai, bet ne realiame gyvenime, o interneto platybėse.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].