Astrologas pasakojo, kokie ženklai turi realią galimybę netikėtai praturtėti antrąjį rudens mėnesį. Pavelas Globa spalio mėnesį numatė turtus trims zodiako ženklams Avinas Avinai spalio mėnesį bus pagrindiniai laimingieji. Jie turėtų imtis laukiančio verslo ir skirti laiko saviugdai bei studijoms. Visa tai jiems atneš finansinę naudą. Jautis Astrologas spalio mėnesį Jaučiui prognozavo labai sėkmingą laikotarpį. Šio ženklo atstovams pasiseks finansiniu požiūriu, taip pat kitais klausimais ir pastangomis. Tuo pačiu metu jie turi vengti išbėrimo rizikos, dėl kurios gali atsirasti nuostolių. svarstyklės Svarstyklės pagerins jūsų finansinę padėtį dėl papildomų užduočių ir darbo ne visą darbo dieną. Globa perspėjo atstovus Šiuo ženklu, kad pagrindinis dalykas - nereikia praleisti ant geriausius pasiūlymus ir galimybę uždirbti rašo rbc.ua .

Astrologas Pavelas Globa atskleidė, kurie Zodiako ženklai turi realią galimybę netikėtai praturtėti antrąjį rudens mėnesį.

Avinas

Avinai spalio mėnesį bus pagrindiniai laimingieji. Jie turėtų imtis verslo ir skirti laiko saviugdai bei studijoms. Visa tai jiems atneš finansinę naudą.

apsiperka, problemos, vyrai

Jautis

Astrologas spalio mėnesį Jaučiams išprognozavo labai sėkmingą laikotarpį. Šio ženklo atstovams pasiseks finansiškai, taip pat kitais klausimais. Tuo pačiu metu jie turi vengti rizikos, dėl kurios gali atsirasti nuostolių.

Svarstyklės

Svarstyklės pagerins jūsų finansinę padėtį dėl papildomų užduočių ir darbo ne visą darbo dieną. Globa perspėja Svarstyklių atstovus, kad nereikia praleisti geriausių pasiūlymų ir galimybių užsidirbti.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, zodiako

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].