Žinomas astrologas Pavelas Globa išvardijo tris Zodiako ženklus, kurie šią vasarą neturės finansinių problemų.

Pasak specialisto, po šiais ženklais gimę žmonės tiesiog maudysis piniguose.

Avinas

Pirmiausia astrologas nurodė Avinus. Jis pataria jiems aktyviai tobulėti ir gerinti savo įgūdžius. Tai padės gerokai pagerinti jų finansinę padėtį. Pavelas Globa tiki, kad vadovai atkreips dėmesį į jų pastangas ir padidins atlyginimą arba skirs premiją.

Dvyniai

Antroje vietoje – Dvyniai. Pavelas Globa atkreipia dėmesį į gegužės pabaigoje ir birželio pradžioje gimusių žmonių darbštumą. Pastaruoju metu Dvyniams tenka atlikti daugybę darbo užduočių, tačiau vasaros sezono metu jie turėtų tikėtis finansinės padėties pagerėjimo. Dvyniai tikrai neliks neapdovanoti, jei ir toliau dirbs tokiu pat beprotišku tempu.

Šaulys

Šauliai taip pat turi galimybę gerokai pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Pasak Pavelo Globos, po šiuo ženklu gimusiems žmonėms žvaigždės žada daugybę pažinčių, kurios gali turėti didelės įtakos jų finansinei padėčiai. Tikėtina, kad Šauliai šią vasarą sugebės susirasti gerą darbą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].