Patys nuobodžiausi Zodiako ženklų atstovai

Astrologai mano, kad žmogus charakterio nepaveldi iš savo tėvų. Jo asmenybė formuojasi veikiama žvaigždžių, po kuriomis jis gimė. Taip jau nutiko, kad kai kurių Zodiako ženklų atstovai yra labai nuobodūs.

Ožiaragis

ožiaragis, gruodžio

Ožiaragiai nuo vaikystės į viską žiūri labai rimtai. Jei tėvai laiku nesiims vaiko auklėjimo ir neištrauks jo iš kokono, tai jis užaugs tikra nuoboda. Ožiaragiai nemoka optimistiškai žvelgti į ateitį, jie dažnai panikuoja, tampa pernelyg emocingi. Nuolatinis verkšlenimas dėl nesėkmės priveda artimuosius prie noro nustoti bendrauti su jais. Pastatyti Ožiaragį į vietą beveik neįmanoma.

Mergelė

Mergelės moka atkakliai ir metodiškai gadinti kitų nervus. Dėl bet kokių smulkmenų teigiamos jų savybės, tokios kaip tvarkingumas ir švara, tampa maniakiškos. Mergelės yra pasirengusios valandų valandas aiškinti tiems, kurie paliko kažką netvarkingai.

Vėžys

Vėžiai turi ypatingą potraukį kentėti ir dažnai būna prastos nuotaikos. Šiuo metu su jais geriau nebendrauti ir vengti net pačių nekenksmingiausių temų. Bet koks neatsargus žodis gali paversti pašnekovą tikru priešu. Vėžiai iš karto pradeda planuoti, kaip atkeršyti, tačiau retai ketinimus paverčia realybe.

Liūtas

Perteklinis pasipūtimas ir geležinis Liūtų užsispyrimas taps tikru išbandymu jų artimiesiems. Šio ženklo atstovai mėgsta šnekučiuotis, o kalbėti yra pasirengę tik apie save. Tik savo naudai Liūtai sugeba visiškai transformuotis.

Žuvys

Pažeidžiamos ir jautrios Žuvys dėl bet kokių smulkmenų gali susirgti depresija. Bloga nuotaika, beviltiškumas ir pesimizmas tiesiog išsilies. Žuvys nesugeba parodyti valios ir susikaupti, nors iš prigimties yra švelnios ir jautrios. Net ir klestinčiais gyvenimo laikotarpiais šie žmonės suras priežastį nusivylimui.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].