2021 m. – naujų pasiekimų, atradimų ir teigiamų pokyčių gyvenime metai. Zodiako ženklų iššūkiai pravers tiems, kurie ateinančius 12 mėnesių pasiryžę praleisti pozityviai ir nebijo jėgų išbandymų.

Baltojo Metalinio Jaučio metai atneš tam tikrų permainų, ir daugelis Zodiako ženklų atstovų nuo pirmųjų sausio dienų pajus šį permainų vėją. Astrologai rekomenduoja visiems be išimties susipažinti su 2021 metų prognozėmis, kad nepraleistume savo laimės akimirkų ir tiksliai žinotumėte, kas atneš sėkmę, o kas gali išprovokuoti bėdą. Be to, kiekvienas gali priimti iššūkį, kuris padės susidoroti su sunkumais kelyje į laimingą gyvenimą.

Avinas

„Neieškokite problemų ten, kur jų nėra“ – tai verta atsiminti impulsyviems Avinams, kurie pirmiausia gali padaryti ar pasakyti, o paskui pagalvoti, kas vyksta. Baltasis jautis nepriima impulsyvumo, kuris tik trukdo, o Avinas turės išmokti savo energiją nukreipti taikesne, pozityvesne linkme, taip pat galvoti apie žodžius ir poelgius prieš ką nors sakant ar darant.

Jautis

„Mano namai – mano tvirtovė“ – astrologai žada Jaučiui metus, kupinus įvykių, kai turėsite išeikvoti daug jėgų ir energijos. Norėdami visiškai atsipalaiduoti, pasikrauti teigiamų emocijų ir atkurti gyvybingumą, Jaučiai turėtų įsirengti jaukią vietą bute ar name. Komfortas tarp savų sienų yra raktas į sėkmę, o švaros ir tvarkos palaikymas padės sutvarkyti mintis ir susikaupti prieš imantis svarbių reikalų.

Dvyniai

„Ugnis dega tol, kol ją kurstome“ – naujais 2021 metais astrologai žada Dvyniams tiek veiklos, kad gali kilti rizika persidirbti. Dvyniams bus naudingos gyvybingumo atkūrimo pratybos, kurių turėtų pakakti tiek naujiems pažįstamiems, tiek jų verslui plėtoti.

mėnulio horoskopas

Nors jėgų yra, Dvyniams ne viskas rūpi, o tai reiškia, kad svarbu palaikyti vidinę ugnį, padėti sau atsigauti ir išmokti apsiginti nuo negatyvių aplinkinių ar aplinkybių.

Vėžys

„Savi marškiniai yra arčiau kūno“2021 m. Vėžiai turi išmokti galvoti apie save, o ne apie kitų žmonių problemas. Astrologai rekomenduoja jiems rūpintis savo savijauta ir gerbūviu, taip pat leisti sau pasakyti „ne“ tiems žmonėms, kurie vėl ir vėl bando manipuliuoti ir žaisti Vėžio jausmais. Naujaisiais metais viskas bus kitaip, jei mylėsite save ir pirmiausia sieksite savo interesų.

Liūtas

„Grožis priklauso nuo to, kas žiūri“ – Liūtai 2021 m. turi suprasti, kad žmones reikia vertinti ne pagal išvaizdą, o poelgius, ir gyventi laimingai, o ne apsistoti prie nemalonių smulkmenų.

lapkritis

Astrologai rekomenduoja Liūtams palikti pyktį už nugaros, kad kiekvieną dieną būtų galima sutikti su šypsena ir į savo gyvenimą pritraukti tik gerus įvykius ir malonius žmones. Nervingumą ir skubėjimą taip pat turėtų pakeisti gebėjimas laukti, klausytis ir planuoti.

Mergelė

„Neišmanai – nepradėk“ Mergelėms naujais 2021 metais reikės pasitikėjimo savo sugebėjimais. Šie metai bus atsakingi ir pelningi, tačiau tik rimtai žiūrint į verslą. Astrologai rekomenduoja Mergelėms sausį pradėti nuo pasitikėjimo stiprinimo pratimų, kad jokie nesklandumai nenubrauktų valios laimėti, taip pat pasisaugoti reikėtų ir bloga linkinčių žmonių, kurie gali jus tempti ne į tą pusę.

Svarstyklės

„Patirtis moko“ 2021 m. Svarstyklės turėtų išmokti pasitikėti savimi ir pasitikėti savo nuojautomis. Daugelis įvykių taps aiškesni, kai žiūrėsite į juos iš skirtingų pusių, ypač – per savo patirties prizmę.

Meilės horoskopas: kaip seksis spalio 12–18 dienomis?

Taip pat padės dėmesys detalėms, tačiau astrologai rekomenduoja būti atsargiems su patarėjais. Nepatikrinta informacija gali tik pakenkti, todėl reikia pasitikėti faktais, o ne tuščia nuomone.

Skorpionas

„Daugiau veiksmo ir mažiau žodžių“ – 2021 m. Skorpionams atvers naujas perspektyvas, tačiau, norėdami nepraleisti savo laimės, jie turės sunkiai dirbti. Astrologai rekomenduoja, kad Skorpionai nepamirštų poilsio, tačiau verta ilsėtis trumpais intervalais, taikyti patikrintus energijos ir jėgų atstatymo metodus. Taip pat neverta visiems pasakoti apie savo planus – aplink gali būti daug pavydžių žmonių.

Šaulys

„Kaip jūs pavadinsite laivą, taip jis plauks“ Šauliai gali nesijaudinti dėl savo ateities, jei kiekvieną dieną sutiks su optimizmu. Astrologai rekomenduoja tikėti savimi, kad vyktų pokyčiai į gerąją pusę.

Tie, kurie koncentruosis į bėdas ir pasiduos blogai nuotaikai, nesulauks ir Baltojo Metalinio Jaučio apsaugos, o tai reiškia, kad reikia išmokti neigiamas mintis paversti pozityviu mąstymu.

Ožiaragis

„Kas, jei ne mes“ – 2021 m. Ožiaragiai turės sugebėti patys išspręsti problemas, nesiskųsdami kitiems dėl sunkumų. Veiksmingas planavimas padės susitvarkyti su reikalais ir pasiekti tai, ko norite.

Gebėjimas pozityviai mąstyti ir aktyvumas bei išradingumas padės pritraukti reikiamus žmones. Nepaisant to, kad ir Ožiaragiai, ir Jautis, naujasis metų globėjas, yra šiek tiek konservatyvūs, jie neapsieis be naujovių ir jos palengvins gyvenimą.

Vandenis

„Pinigai mėgsta būti skaičiuojami.“ – 2021 m. Vandeniams bus laikas, kai bus galima nustatyti finansinius srautus ir nelikti be pelno. Astrologai rekomenduoja pradėti nuo planavimo, kad nepraleistumėte reikšmingų detalių, ir nepatektumėte į aplaidumo pinkles.

Jaučio globa bus suteikta tiems, kurie moka racionaliai leisti ir investuoti pinigus į augimą, o ne į azartiškus projektus, tikėdamiesi sėkmės.

Žuvys

„Tik pabaigus vieną žygį, gali leistis į naują“ – Žuvys turėtų ruoštis įvykių kupiniems metams, o astrologai rekomenduoja nestovėti vietoje, jei yra vystymosi perspektyvų. 2021 m. sėkmė nusišypsos tiems, kurie nepatiria baimės , tačiau įveikia laimingo gyvenimo kliūtis ir optimistiškai vertina savo ateitį. Norint atnešti reikiamą gerovę į gyvenimą, svarbu spręsti kylančias abejones, ir ieškoti atsakymų.

Savaitės horoskopas, rugpjūčio 24-30 dienomis. Koks bus gyvenimas?

2021 m. žada būti ramesni, tačiau be veiksmo nebus ir pokyčių į gerąją pusę. Astrologai rekomenduoja visiems be išimties ieškoti savo sėkmės kelio, pamiršti neigiamą požiūrį ir palikti praeities nuoskaudas bei nusivylimus praėjusiuose metuose.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].