Astrologai išsiaiškino, kurių trijų Zodiako ženklų meilės griovėjos yra ryškiausios ir moka meistriškai slėpti pavojų, prisidengdamos tyla ir ramybe.

Svarstyklės

Posakis „tyli kiaulė gilią šaknį knisa“ yra būtent apie jas. Jos gali atrodyti taikios ir ramios. Tačiau šios Svarstyklės lengvai užliūliuoja varžovių budrumą. Po tokios apgaulės nebebūna problematiška tyliai pervilioti vyrą į savo pusę taip, kad net jo žmona nepastebi.

Avinas

Iš išvaizdos moterys, gimusios po šiuo ženklu, yra kuklios. Tačiau, iš tikrųjų, jos kupinos aistros ir emocijų. Vyrai dėl to lengvai pameta galvą, pamiršdami savo žmoną ir vaikus. Avino moterys slepia ne tik pražūtingą grožį ir seksualumą, bet ir yra puikios namų šeimininkės. Jos sukuria patogią atmosferą, iš kurios patys vyrai nebenori išeiti ir daro pasirinkimą Avinų moterų naudai, palikdami savo teisėtas žmonas.

Ožiaragis

Šios merginos niekada nesigraužia dėl savo sąžinės. Jei vyras atkreipė jų dėmesį, moterų Ožiaragių nepavyks sustabdyti. Jos pasieks savo tikslą bet kokiomis priemonėmis, o vaikų, žmonos ar kitų šeimos narių problemų buvimas nebus joms jokia kliūtis. Iš pradžių jos gali elgtis taikiai, bet jei to nepakaks, pereis į ataką.

Ožiaragio ženklo moterys yra pasirengusios bet kokiam žingsniui, net jei tai yra apsimestinė draugystė su jiems patinkančio vyro žmona, jos šantažas ar apgaulė.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].