Pačios geriausios moterys pagal Zodiako ženklą

Į kurias Zodiako ženklų atstoves galite kreiptis pagalbos ir nebijoti atstūmimo? Gerumas yra viena pagrindinių moteriškų savybių. Šiame straipsnyje skaitykite apie pačias maloniausias moteris.

REKLAMA

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Vėžio ženklo moteris yra mama visiems aplinkiniams. Ji švelni, rūpestinga, jautriai jaučia artimų ir nelabai artimų žmonių poreikius. Nesitikėkite, kad ji tvirtai gins jūsų ir savo interesus: ji nėra gynėja. Atvirkščiai, jis išgydys žaizdas, kurias gavote mūšyje. Po Vėžio ženklu gimusi moteris su visais elgiasi kaip su vaikais, tad su ja tikrai galima atsipalaiduoti.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovės yra švelnūs, jautrūs asmenys. Jos labai malonios, nekonfliktiškos ir itin nepraktiškos. Būtent šis atitrūkimas nuo realybės suteikia joms galimybę elgtis su žmonėmis švelniai ir meiliai. Žuvų ženklo moterys tiki tiek savo, tiek kažkieno kito svajonėmis. Todėl jos rimtai elgsis su jūsų vidiniu pasauliu.

Svarstyklės

Svarstyklės yra diplomatijos ženklas. Moteris, gimusi po šiuo ženklu, niekada su jumis nesiginčys, ieškos kompromiso. Gali net atrodyti, kad ji tiesiog nesugeba konfrontuoti – na, tai iš esmės tiesa. Jei norite pabendrauti su tuo žmogumi, kuriam esate Visatos centras, eikite pas Svarstyklių moterį.

Vandenis

Po Vandenio ženklu gimusios moterys yra idealistės. Jos tiki tuo, kas geriausia pasaulyje ir kiekvienu konkrečiu žmogumi. Net jei esate toli nuo idealo, jos vaizduotėje nupieš jums trūkstamus bruožus. Vandenio ženklo moterys švelniai ir šiltai elgiasi su visais, kuriems reikia besąlygiško priėmimo. Turime pasakyti, kad jos elgiasi maloniai ir nuolaidžiai, todėl būdami šalia jų galite pajusti šią lengvą ir magišką meilės atmosferą.

REKLAMA

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].