Pačios bjauriausios moterys pagal Zodiako ženklą. Jos išves jus iš proto!

Astrologai papasakojo, kurių Zodiako ženklų atstovės nuo gimimo pasižymi tikrai labai bjauriu charakteriu. Anot jų, jos sugeba supykdyti bet ką.

REKLAMA

Skorpionas

gruodžio

Skorpiono ženklo atstovės puikiai žino savo vertę. Paprastai viso astrologinio rato pikčiausios moters titulas teisėtai priklauso šio ženklo atstovėms. Jų aštrus liežuvis, kaip geluonis, gali išbalansuoti net pačius ramiausius žmones.

Žuvys

Žuvys, anot astrologų, anksčiau ar vėliau parodo savo piktumą. Dažniausiai viskas baigiasi ašaromis ir skandalais, draugystės, meilės ir darbo santykių nutrūkimu.

Liūtas

Liūto ženklo moterys visada yra apsuptos dėmesio, jos turi daug draugų ir pažįstamų, kurių akivaizdoje slepia savo tikrą charakterį. Tačiau anksčiau ar vėliau artimieji šią kaukę nuplėšia. Šio ženklo atstovės mėgsta diskutuoti apie kitus, plepėti, juoktis iš kitų nesėkmių.

Šaulys

Šaulio ženklo moterys dažnai sunervina kitus. Bet jos tai daro ne dėl blogo charakterio, o iš įpročio. Jos mėgsta teisti kitus.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio ženklo atstovių nuotaika pasikeičia labai greitai. Jos kartais net nepastebi, kaip pokalbio metu pradeda įžeidinėti žmones, taip pat aptaria jų silpnybes. Dažnai šios moterys būna nusiminusios, nesuprasdamos, kodėl jos tokios nemėgstamos.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].